Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Tamam, insanlık hali. Yanlış anlaşılmalardan gerginlik yaratmaya lüzum yok. Size demedim onu, Bellow'a dedim. Ki ona da ayar anlamında söylemedim hiç bir şekilde, takılma amaçlı söyledim zira konuşurken ayol kelimesini ciddiyetle söyleyen bir insan değilim ^^.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Tamam, insanlık hali. Yanlış anlaşılmalardan gerginlik yaratmaya lüzum yok. Size demedim onu, Bellow'a dedim. Ki ona da ayar anlamında söylemedim hiç bir şekilde, takılma amaçlı söyledim zira konuşurken ayol kelimesini ciddiyetle söyleyen bir insan değilim ^^.

yanlış anlaşılma oldu evet : ).
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:
@baluu sen de işguc yok bana sarıon 3 tur dikaktimi cekior.hiipi bi bunyeyim been aaa kızdırmasana.gayim ayrıca var mı allla alla.tercih meselesi saygı duyun az!

yok be anam ondan diil, kizsin ya ondan oyle dedim, takilma amacli deeldi. yani bir bağyan'in gay olabilitesi olmadiğindandi.
Sosyal ağlarda paylaş

Pm kutumdan, yorumsuz olarak aktarıyorum:

Apache said:
pizza tabaklı fotodaki senmisin acıktm .pForumdaki Yazıya Hitaben: http://forum.paticik.com/read.php?62,1746481,3062753#msg-3062753

aktiftablet said:

bkz Facebook topiği, sahife no 42.

Dayanadım yorum yapıcam. Ulan Apache bana kaçıncı yazışın bu? Adam her kız zannedişinde çekinmeden yazıyor, ve her fırsatta da inatla beni kız zanneidyor erkek olduğumu unutup :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...