Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

said:
Hayır heroes'u beklerken arada bakıyorum, yok abi çok komik.

Heroes'u beklerken e mi? Baştan alalım o zaman Xunn. Uçan noel baba gerçek değil. Tekrar et. Yoksa biyoloji dersi almadın mı lisede :(

[ Mesaj 16 Temmuz 2007, Pazartesi - 09:55 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Tayyip abimin çıkardığı afla okula döndüm, 2 haftada 39 ders verdim. Sonrasında ver yansın.
[spo] [/spo]

Adam bezdi, ben bezmedim.
[spo] [/spo]

Sonra sabah olmuş her zamanki gibi. Akşam Antalyaya gidecem, iş güç hay anasını avradını bakışı bu.
[spo][/spo]

Sabah olmuş, babam güneş gözlüğü almış, "ver bi resim çekineyim" demişim. Babam bende de karizmadır, zaten resmin soluna düşen camdan yansımayı başarmış.
[spo][/spo]

Bir hafta sonra döndüm Bursa-Görükle'ye, Vanilla Cafenin sahibi Zalim ustaya; "nasıl aldım lan ama diplomayı, göt oldun di mi?" bakışı bu da.
[spo][/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

ne diyoruz 2 mesaj üstte, anlatamıyoruz ki derdimizi :/. flash yetersiz olduğu için istersen N878564 olsun ışık arkadan almadığı sürece zortlar. ayrıca 5 megapixel hedesinde hile var, sensör aynı normal resmi çekiyor sonra içinde bulunan çip(şerefsiz) görüntü işemci çözünürlüğünü arttırıyor.

[ Mesaj 17 Temmuz 2007, Salı - 02:52 tarihinde, kingpin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Güneşi karşıdan almamış, yani pozlamayı düşürme durumu yok. Gündüz vakti açık havada çekilmiş, bi fotoraf daha bol ışıklı olamaz. Buna rağmen görüntü net değil, artı gökyüzünde deli gib noise var.

Ha yine de bir telefon için yeterlidir, fotoraf makiansı değl sonuçta.

[ Mesaj 17 Temmuz 2007, Salı - 02:53 tarihinde, aktiftablet tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...