Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burning legion =>son 2 hafta high warlord tolme => gelıyor :)

Tolme-eu

Öne çıkan mesajlar

valla bl`de karakterim filan yok, hicbirinizi de tanimiyorum ama topic bir garip olmus. hepsini okumadim gerci ama anladigim kadariyla arkadas hw olacak, sevinmis topic acmis, paylasmis. ne en buyuk benim havalarinda ne de baska bir sey diyor okudugum postlarda. ancak garip bir saldiri var. server ici cekememezlik foruma yansimis sanirim. bl`de karakter acmamak icin bir neden daha iste. nerde cokluk orada bela. bu sadece turkler icin gecerli degil, bir serverda bir ortamdan cok fazla adam varsa hep boyle oluyor. neyse tebrikler, gule gule kullan itemlari.
Sosyal ağlarda paylaş

Horde'un horde'dan başka dostu olmazmış derlerdi, yalanmış :)...
Tartışma çok garip bir statü kaygısına dönüşmüş. Bazı guild üyeleri saygın ilan etmişler kendilerini çok garip. Rank14'e kasanlara edilmemiş laf kalmamış.
PVE'de başarılı olmak için guild üyelerinin saygın olması gerektiğini sanmıyorum, laf dinlemeleri yeterli.
Rank kasan eğer büyük bir pve guildinin üyesi ise bu kişi saygın+imba olurken, aynı şekilde kasan kişi eğer guildsiz ise veya küçük bir guild üyesi ise bu kişi Yeteneksiz+Looser+sayko oluyor.
Ben BL de Ally olarak bir PVE guildinde PVE ağırlıklı oynuyorum ve Bu arkadaşları tekrar kutluyorum başarılarından dolayı , PVE de başarılı olanları kutladığım gibi.
hiçbir item, guild veya rank kimseyi saygın yapmaz.
Lütfen saygı duyun ki saygı bekleyebilesiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

"Saygın"... Kısaca üstünden geçelim:

1) BG'de, Alliance'a Orcish olarak "A N A N I" yazmakla olunmaz..

2) Forumda tanımadığın insanlara "Sen eziksin, sen lamersin, ben bir numarayım" demekle olunmaz..

3) Kanıtlayıcı onlarca screenshot olmasına rağmen, hala "Ben orda değildim, ben oranın üyesi değilim" diyerek olunmaz..

Zamanı gelmeden (bence) gereksiz bir başlık açtınız, sözümüz çıkmadı. Arkadaşlarımıza, guild üyelerimize laf ettiniz, sesimizi çıkarmadık. Sizlerden önce kendilerini PvE veya PvP bazında kanıtlamış insanlara "Sosyete" gibi laflar ettiniz, sesimizi çıkarmadık. Bence daha fazla ileri gitmeyin.

Şimdi diğer konulara gelelim. Burning Legion'dan bahsediyorsak, Hi Goat ve Excesse'in namını anlatmamıza gerek yok zaten. Bu guildlere oynayan insanlar "Bab bende Türk'üm, guildinize giriim mi plix?" diyerek veya bütün gün Orgrimmar'da "LFG Guild" spamleyerek giremezsiniz. Bununla beraber üzerinizde full Tier 2 ve/veya full R13 ve R14 set olsa bile giremezsiniz. Buna inanmayanlar istedikleri zaman deneyebilirler.

Sizler bizi tanımıyor veya neler başardığımızı / nasıl başardığımızı bilmiyor olabilirsiniz. Hatta bunları başarı olarakta kabul etmiyor olabilirsiniz doğal karşılarım. Ama kalkıpta sizin tabirinizle "Sulukule" ağzıyla konuşmaya hakkınız yok.

Edit: Imla.

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 15:42 tarihinde, Gangren tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tolme ve Blackheim arklarımı tebrik ediyorum.Hakketen büyük emek ve zmn ayırdılar rank olayına bende guildsiz ve rank kasan biri olarak neler çektiklerini anlıyorum.Umarım bende bir gün guild bulur ve might/wrath tmamlarım.Başarılar iki arkımada!

Helmbrecht 60 Tauren warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Cok pis bir is bu honor kasma isi. Biz de kasarken neler oldu neler... Neyse ki bizim realm kucuktu de yapilan cirkinlikler cabuk ortaya cikiyordu. BL gibi ayni anda coook sayida BG'nin acik oldugu realmlerde gercekten civisi cikmistir bu isin. Yine de R14 kasan arkadasa basari dilemek lazim. Sabir isi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tolme demiş ki:
Horde Olarak O staff'ı ogrımarda tasımanın onurunu bılemezsın Alev Topu gibi 1 staff o kalabalıkta goze carpan tek 1 ınsan son 1 haftam kaldı :)

---------

Ona onur denmez, ego tatmini denir. Onur, 5-10k daha az honor alacam diye en ufak direnişle karşı karşıya kalınca AFK çekmemek, karşı factiona ANANI yazmamak, forumlarda egonu tatmin etmek için konu açıp "kellzeggussh horde tarafında herşeyi başlatan adamdı!!1" gibi saçmalığın doruklarında bir mesaj atmamak gibi şeyler olabilir.

Sadece 3-5 "kraldan çok kralcı" olan insanın gözünde allah gibi görünmek için, günün 15 saati, ortak bir dili bile olmayan bir takımda kendisinden kötü oyuncuların aslında o kadar kötü olmadıklarını iddia eden (ahahaha bardur, kellzeggussh, cidden güldüm ya), sorulduğunda "sanane kardeşim nasıl honor aldığımdan, rank14 olacam ya sen ona bak" vari mesajlar atıp, rank14 olmadan kazanması (neden acaba) mümkün olmayan -hayali veya sadece o bahsettiğim kralcıların gözünde mevcut olan- saygınlığı kazanmak için, yani sadece gidecek okulu (bkz. dilimizdeki imla kuralları) veya çalışacak işyeri olmadığı (bkz. haftalarca günde 15 saat oyun oynayan adamın bir işi olmasının imkansızlığı) için bütün gününü bilgisayar başında geçiren ve bunun dışında bu kişiye "saygı" "onur" gibi, aslında kazanılması zor olan kavramları kazandırması için yapması gereken tek şeyin, direnişle karşılaşınca /afk, random takımlarla karşılaşınca ise, makro olarak kaydedilmiş "STABLES" "LUMBER MILL" "BLACKSMITH" "MINE" veya "FARM" tuşlarına basmak olan (evet bunu yapmak bayağı zor, beceri gerektiriyor) bir kişinin başarısını kıskanmamak elde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

bnm war ama ben honor kasmıom ( ama bu helmet of ten stroms uuruna kaybedecem ama kıs paso msg atıo aldım demek için arayamıom bile) kimsenin kimseye bişi demesine gerek yok ama tolme - eu arkadaşın (yada kim yazdıysa onun hesabından işte ) ben ii mageim başkası deildir felan gibi yorumnları yanlış ama aynı zamanda bu adam geçmişinde bööle bööle yaptı bundan r14 olsa noolcak denmesi de o kadar yanlış (nası r14 oldu deil bu 1g 1g plz demiş olayındaan bahsediom) o adamı ilgilendirir.
Not : yönetici bey e bi zahmet kilit plz ( yyönetiim uyuyomuuuuuuuuuuu? ) :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam bi derece haklısın 15 saat kasan adamın hayatı biraz zor işler de, tolme un yazdıklarını oku bi istersen, kimseye ne sataşmış ne de laf atmış bide baya da güzel konuşmuş, mantıklı cevaplar vermiş. Kimseye ben pvp de iyiyim bile dememiş ki. Bir insanın rank 14 olması bu kadar sakıncalımı? Bence ne olursa olsun herhangi bir konuda bir insan bu kadar irade ve çaba sarfedebiliyorsa o insan hayat konusunda başka hedeflere sahip olduğundada bu disiplinle elinden kaçırmaz. Ben tolme un üslubunu takdir ettim. Bide teşekkürünü kabul ediorum :)

edit: bi önceki mesaja cevaptı ama elleri hızlı işlio herkesin demekki

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 17:35 tarihinde, pandaalf tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pyotr ve Elonia (nooblar) kardeşlerimizi kınıyorum ve geçen gün Hall of Legends'daki silah vendorunda (hani sadece rank14lerin birşeyler alabildiği npc) görüp aldığım hediyeleri gönderiyorum size:

Hunterlığın Kitabı (Off-hand)
Level 60
"Me No English But Turkish"
- Bardur

Mage Kullanma "Klavuzu" (Off-hand)
Level 60
"mage e r14 lazım bl dekı en ıı mage benım"
- by my brother, Decanfall

-Skullo (saygısız, onursuz, rank13 mage)
Sosyal ağlarda paylaş

Tolme bu konuya böyle başlamış konuyu başka yerlere çekenleri tebrik ediyorum.

Ve Sonunda Rüyalarım Emegim Gercek oluyor bu haftayı saymazsak son 1 hafta High Warlord tolme

Burning Legion Undead mage

Emegi Gecen Arkadaslarıma bursan Tsk Ediyorum BL' gibi bir serverda 3.5 Ay süren 1 macera emegin sonucudur.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten benim mesajımı bir daha okursan hiç bir yerde pvp skilleriyle övündüğünü eleştirmiş olduğumu göremezsin. Daha çok rank14 olmayı bişi sanmasını, bütün gün honor grind edip sonunda elde ettiği bi silahın ona "onurlu" niteliğini kazandırdığını sandığını ve bunun sonucunda kendini övmek için (hayır diyerek kendimizi kandırmayalım) konu açmasını eleştirdim. Onun dışında, yerden yere vurulacak birisi varsa o da kraldan çok kralcı olanlardır. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...