Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burning legion =>son 2 hafta high warlord tolme => gelıyor :)

Tolme-eu

Öne çıkan mesajlar

Ben sandıgın kisi degilim bu 1

savunma mekanızmanı calıstırıp kendi egonu tatmin etmek için bana boyle bi cvp yazdın bu 2

takım senin takımın değil yalakası olduğun bi adamın takımı bu 3

tek kelime ingilizce bilmediğin için senin tek görevin online olanlara invite atıp kalanları beklemek.

Hayatında bg(battle ground) ye girmeyen adamları alıpta raid kurdum diye ortalıkta bosuna bagrınma bence

Sen git lowkick lerle oyna once tmm mı canıms?

ayrıca nick imi yazmamı istiyorsun nickimi yazıpta
ingamede antipati toplamak istemem
malum senin yandaşların benim karşıtım olur
Sosyal ağlarda paylaş

hyr degildim .

2.takım benım takımım lowkıck afk cekerım istedigimi yaparım kımse bana hesap soramaz code'nın takımınada afk cekerım aldıgım honor'a bakarım Basarı yapamayıpda burda kımsenın yalan laflarını cekemem senın kım oldugunu bılıyorum bosver cocuk sen kendını avut ne dersen de işte ... :) Ama Yalandan kendını kasıp bisiler ispatlamaya calısma 5. hafta Gene ben standıng 1.yim demekki .... "Kral Benim üzerim" seni üzdüğüm gibi :)) (Acimasiz kemal Alıntı)
Sosyal ağlarda paylaş

Tolmecım hayırlı olsun canım.Sımdı arada bızıde alıyosunuz takıma bıraz honor kazanıyoruz.Lakın omrumuz random kasmakla gectı.Bu gıdısle seneyede bız Hw oluruz sanırım.Ahh ahh bıde benım mısır lı hatunu 14 yapsam ama ne takım var ne arkadan haelleyen ole dogaclama gezınıyoruz ab de.İmhotep ım gelsede kurtarsa benı su cektıgım cılelerden.Ha bu arada senden sonra black e de basarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi birakin bu tolme patates ben hep arkasindaki healer i nuke leyip bu tolmeyi kesiodum nie büyütüonuz :PP İşin espirisi , Tolme hayirli olsun , adina cok sevindim ... Decanfall da bi ara imbayim felan diodu oda 14 felan oldu ama haha nafile :P gene üstüme tanimiorum blla bla :P " Son dönemler frost olmam üzere bu yorumlarımı lütfen kaale almayiniz.. "

Saygilar .. :P
Sosyal ağlarda paylaş

takım vallgaff ın takımı değil tamam mı çok bilmişler kellzeguss ayrıldıktan sonra esas lider benim grubun Blackheim yani valgaff adma okula gitmekten honor alamıyor bok atarak bi yere gelemezsiniz ha biz hayvan gibi abandık neticesini aldık istediğimiz takıma karşı oynayıp oynamama bizim insiyatifimize bağlı biz bu takımla codeleri yenmiş takımız ondna bok atma yarışına gitmeyin üzülürsünüz,tolmeye de senden pvp ci olmaz gibi laflar etmişsiniz o adam herbirinizi pvp de yer bitirir emin ol buna haa daha iyisi olan varsa benim önüme çıksın noluyor görelim insanlara bok atarak 3- kişi bişi halledemezsiniz.burda bu kadar adam tebrik eetttikten sonra birini
Sosyal ağlarda paylaş

Kevashe hala noob sun cnm benim :D şu lamer liğinden sana saldırmazken bile nuke lemenden hala keyif alıyorum :D

Tolme sende ne görmemiş adamsın la ala ala.. 2 hafta bıraktık die kralım die ortaya cıkıyon.. nese her ne kadar bi halta yaramasada en azından güzel görünen bi staff.. ne diim hayırlı olsun.. ama hala noob sun (istersen daha onceden olanları anlatayımda mıllet nooblugunu görsün :D)( bu gercek deişmezzzzz )

Decanfall:

[ Mesaj 08 Şubat 2006, Çarşamba - 18:45 tarihinde, Tolme-eu tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...