Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burning legion =>son 2 hafta high warlord tolme => gelıyor :)

Tolme-eu

Öne çıkan mesajlar

Ben Decanfall tolmenın hesabıyla son kez yazıyorum...

İlk başta pyo acıkcası bizi ezmek için yazmışsın gibi geldi.. direk kell in takımında keyif alamıyorum bardur noob filan falan.. askiles mükemmel en ii arkadaşlıkların oldugu takımdı vs vs..
1- Bardur dediğin adamı küçümseme.. Tamam adamın birçok noob lugunu bende gördüm.. poly yaptıgım adama pet ini göndermesi vs vs.. Ama adamla yaklasık 2 ay boyunca beraber oynadık ve bg lerde gördüğüm ii hunter lardan biri... Ayrıca adama şu şu item i kullanıyo hiç diyemezsin.. herkesi üstünnde t2 setlemi dolaşıyo zannediyodunuz ?
2- Senin o keyif almadım dediğin takımda.. ki bu takım yarı polonyalı yarı turktu... öyle muhhabetler dönmüştürki yeri gelmiş bg lerde sadece gülmekten yenilmemize sebep olmuştur... Kell , tolme , blackheim (burdakı adını unuttum) , valgaff , spark , kilagon , azo , mhandalin ,drawl gibi oyunda lamerlikten çok uzak insanlarla oynadım ben oyunu.. hiç biri mükemmel değildi ama en azından hepimiz çok keyif alıyoduk.
3- AFK çekme olayı.. Aslında tolme gayet güzel anlatmış niye afk çektiğimizi.. bundan da doğal bişey olamaz.. Ayrıca senin afk cekmıyo lar dediğin takımlardaki T2 ler ve silahlar bizde olsa inanki AB ye 7 kişi girer yarar geceriz... Ayrıca o afk cektıgınız dediğiniz adamlarla arasıra oynuyoduk keyif için arada.. ve neden bu oyunların bazılarında 98 kişi öldürüp sadece 5 kere ölmüşüm bununda bi açıklaması vardır dimi ?
4- Belkide bunları ben zamanında seni raid e almadıgım için bile yazmış olabilirsin onu bilemem..(ayrıca bu raid e almama hikayeside sudur acık acık yazıyorum.. hergun sabah oyunu acınca sayamayacagım kadar mesaj lutfen benıde raid e alırmısın diye geliyo ki bana gelen kadar tolme yede geliyodu.. ama milletin unuttugu bişi var bundan önec 2 ay boyunca sürekli gunun 10 saatını beraber gecirdiğim adamı atıp kimseyi raide almam ben.)
Kimseye bu takım işe yaramaz tarzında konuşmana gerek yok.. TS den küfür eden de biz mi oluyoruz onuda anlamadım... ayrıca elonia ya kötü bi sözmü sölenmiş onuda anlamadım.. tek denen elonia nın elinde shadowflame oldugu... ve emin ol ben lvl 3-5 ken o ragna kesmiyodu..
(Ve staff ı alan kişi niye senle duel yapmak gibi bi zorunluluk hissetsin anlamadım.. yoksa sen über misin ? )

porsuk/
oyunun en iyisiyim derken önceden gelen mesajlarıda okuyup neye karsılık ne manada verilmiş bi cvp oldugunu incele dicem o kadar.
Bide ben küfürmü etmişim ?

Gangren/

Evet günün 15 saatını bg lerde gecirmenin pvp ile alakası yok haklısın ulusun übersin..

Tolme/

Sana bişi demiycem HW olcan ama bunu HAK EDİYOSUN!
Tolmeden sonrada blackheim olcaktır hw onunda tolmeden aşağı kalır yanı yok..

Kişisel not : Oyunda gördüğüm en büyük lamer Askiles tir.. Hala da bu adamı savunanların oldugunu görmek gercekten cok garip
Sosyal ağlarda paylaş

yaa bl de bi kere zaten hiç bilmeyen bi adam bile günde rahat 80k honor kasar ki bizim cafede bi adam var adam lvl 60 general chati kullanmayı bile bilmez ama günde 80 100k cıvarı honor kasıo ki pvp yide cok iyi bilmez... zaten hergirdiğinde kaybediolar nasıl kasıo bende anlamıom adam valla :S
Sosyal ağlarda paylaş

pyotr benimde eklmek istediğim bişey var bizim takımımz gerçekten askiles in tier 2 takımı gibi değildi çoğumuz guildsiz item ihtiyacını burdaki itemlarla hayallerini gerçekleştirmeye çalışan insanlarız,senin excesse gibi bir guildde olman tamamen şansına bizler senin kadar şanslı olamadık,barduru kötülemişsin bardur benim battlegroundsta gördüğüm gayet iyi hunterlardan biri haa sen oalya sanırım gear olarak bakmışın acaba bardur senin itemlarına sahip olsa senmi o mu daha iyi ben düşünürüm ozaman,bizim rank 14 olmamızı senin kabul etmemen gibi bişi söz konusu olamaz biz canımızı dişimize taktık oynadık ve buralara geldik biz kinseyle anlaşıp bu oyun bizim kasmayın demedik bunu kafana kazı!!bizim tek suçumuz sanırım kellzeguss un grubuna denk gelmemiz ama kellzegussh bence süper bir adam sen demişsin askilesin takımında bi sürü dost edindim diye bende bi çok dost edindim bu grupta vede iyi oyuncular hepsi fark askiles in grubu sosyete bizimkiler sulukule tayfası,düel teklif etmişin sen sadece am sadece hunter ın trap+aimed shot mıdr nedir onlarla oyun alabilirsin anca sakın insanları hakir görme,bizler buraya alın teriyle geldik.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bana kalsa pvp sadece pve den sıkılınca günde 1 saatten fazla ayrılmayacak bir uğraş. Hatta pvp yi Blizzard'ın, guildi olmadığından pve de çok yüksek seviyelere gelemiyecek insanlar için koyduğunu düşünüyorum. Warlord setiyle tier 2 ve diğer bwl droplarını karşılaştırırsak bunu görüyorum ben ( pvp de deli stam var o doğru, ama ben dmg hastasıyım)
Tabi tebrikler, rank 14 olmak inanılmaz sabır gerektiren bir şey tahmin edebiliyorum, bu konuda saygı duyuyorum, ama rank 14 tabii ki en iyi pvp ci demek değil
Sosyal ağlarda paylaş

Horde olduğunuz için rank konusunda çok şanslısınız.. Ben şu oyunda şuan rank11 oldum haftaya 12 olabilirim inş.. neyse Allylerde ne grup var ne guild var ne ... bişi var Ya ... dumunun Cavurlarına yalakalık yapcaksın yada o cavurların yalakalarına ağız eycen bişiler yapcanki anca ozaman sağlam grup var.. Şu ranka kadar ki ankarada cafem var sabah 12 de başlarım ertesi sabah 9a kadar oyundan çıkmam ona ramen ben en iyi 50k kasabiliyorum adamlar 110k kasıyolar Hordelerde gördüğüm kadarıyla Türkler işini biliyorum Şu chardan nefret etmeye başlıyorum gün geçtikce ve oyundanda .. Ve oyunun En iğrenç olayı rank kasmak bence bu serverda PVP yazıyo ama YALAN yok öle bişey Ultima bilee ki taaaa nezamanın oyunu bundan daha zevkliymiş...Seyyartechh ben mrk eden olrsa
Sosyal ağlarda paylaş

zaten PvP serverı güya Pve bodozlama herşey instance tabanlı her itemın bir üst modeli yeni instancelarda PvP ye sıra gelince rank sistemi oda küllen yalan kimse aslında birbok bilmiyor hayvan gibi kasan oluyor hw başkalarıda insanların sevinçlerine gölge düşürüyor napsınlar ruhları böyle,hunter kadar imbası yok PvP de kralım diyen hunterlar trap+aimes shot 2 lemesiyle adam yenince ben kralım oluyor gülerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen gül bende hunterım ama söylediğin doğru bişey değil bence her charın kendine göre pvpde yada bilmem nede kullanabildiği özellikler var onları kullanmadan nasıl adam kescek yada nasıl kendisini savuncak hiç anlamadım :)Hunter trap kullanmasın aimed kullanmasın bilmem ne ne kullanmasın ben hunter charımı siliom ozaman :) sağolasın
Sosyal ağlarda paylaş

pyotr sen gerçekten çok ağır kelime etmek istemiyorum berbat birisin yaa sen neyi nerden biliyorsunda "bizler için anlaşarak oyun kazanıyorlar" diyorsun sen ne utanmaz amaçsız bir insansın sen nasıl girdiysen o guilde alıyorlar işte adamı ,yazık yazık sen git önce insanlara iftira atmamayı öğren bizler senin gibi itemları guildden toplamıyoruz yırttık kendimizi geldik buralara sen bl serverında nesinki kimsinki hangi akla hizmetsinki bizleri lekeleyebilecen.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben Seyyar ın aım lerını sevıyorum.Çatttt dıyo bole bişi sankı:)Öteki hunter larıda sevıyorum.Tavsan gıbı zıplatıyolar cogu zaman karambolde.Nıckım Ancksunamun abı saygılarımı sunarım hunterlara.Bu arada tekrardan kutluyorum basarınızı hw olacak arkadaslar.Bende fazla kasamasamda vakıt oldukca gırıp kasıyorum random olarak bg lerde.Random ole bısıkı repusunu bıle ab nın daha yenı bıtırecegım.Kazanamayınca cukka yok cukka olmayıncada repu yok bıde hepmı ally lerın team lerıne denk gelırım anlamam.bole samar oglanı olup cıkıyorum ab den.Bısıler kazanmak zevk almak ıcın gırerım yok stres atıyım dıye gırerım sınır stres ın babası olur cıkarım gene yok.Yok abı random hıcbırseyın tadı yok oyunda.Uo oynardık alırdık babalar gıbı zevkımızı stresımızı atardık.keserdık kesılırdık.hep bı actıon olurdu pvp heryerdeydı.Ha bı wow la uo nun en cok bırbırıne benzettıgım yanı elıme oltamı alıp balık tutmak burdada bı sıgara yakıp balık tutarken zevk alırdım bıde uo da balık tutarken zevk alırdım.Aynı huzur .Ama konuyu saptırdım bıraz :))
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye bunca zaman ve harcadığım emek için laf ettirtmem bunu bil tamammı pyotr sen git sosyete takımınla oyununu oyna bide git bwl yap orgrimar bankada gösteriş yaparsın sakın ağzına anma bizleri çok sinirlendim bukadar adi olunmaz ağzından çıkanları bişeyle ispat etki değer kazansın,bizler yırtarak kendimizi geldik tamam mı?elonia nasıl edepli konuşuyorsa sende edepli olacaksın o adamın ağzından aşağılayıcı söz görmedim sadece decanfall la kapışmaları hariç kendine gel.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu neerdenn nereye kaymış arkadaşlar boşverın bunlari. Forumlarda dahi edep uslup vardır sokak agazıyla konuşulmaz.

Seviyeizi düşürmeden birbirinizi incitmeden tartışın ve ben Kral sen noob havalarına girmek direkt olarak sizi gözden düşürecekdir kendinizi övmeyin bırakın başkaları sizi övsün ama bu değildirki başarılarınızı burada söylemezsiniz.

Saygılar,
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok benim moral felan 0 yaptınız okudum şöyle bir yeni başlayan biri olarak ve lvl 35 ( rezillik ) daha bunları okuyunca dinazor kestiğim için kendimden utanıyorum .
arkadaşı tebrik ediyorum ayreyetten .

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 03:21 tarihinde, 2pacAmaruShakur tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Askiles'in takımı sosyete, siz Sulukule tayfasısınız?

Arkadaşlar, bırakın bu işleri lütfen. Kellz'in takımının yaptığı şikeyi gösteren onlarca screenshot var. Askiles'in takımının yaptığını gösteren bir tane bile screenshot yok.

Bu arada tekrar açıklığa kavuşturalım, siz PvP yapmıyorsunuz. Siz Honor farmlıyorsunuz. Eğer AB veya WSG olmasa, şu an bulunduğunuz Rankler'in yarısına gelemezdiniz. Ama tabiki bu oyunun sorunu, sizin bir suçunuz yok.

Bir de ek olarak, kimse "şans eseri" olarak BL'nin Horde tarafında bulunan "en iyi" olarak tabir edilen guildlerine giremez. Böyle guildlere "Bakınız, benim itemlerim full R13 ve R14, günde 200k Honor alıyorum, HW oldum" diyerek giremezsiniz.

Ayrıca son olarak söyleyeceğim; Pati forumlarında kaç tane R14 var ama hiçbiri böyle başlık açıp, oyun içindeki 3 tane arkadaşlarıyla, sayfalarca "heh b3b seni AB'de kestim kenk, abi hatırlıo musun AV'de bana Aimed çaktın. Ya bab zor kesiliyorsun. Valla kenk seni kutlamam lazım, bir numarasın. Sorma kanka ölmüyorsun. Bab o staffı Orgrimmar'da gurur ve onur ile taşıyacam, ilk olacam, çok karizma." gibi muhabbetler yapmadı.

R14 elbet bir başarıdır, ama herşeyi tadında bırakın.

Bizim gibi "sosyetelere" laf atmak içinde boşuna uğraşmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

forgotten kardeşimize pyro nun doğru lafları cok dokunmus anlasılan rank 13 14 o kadar da zor birşey deil tamam kolay da deil ama bl gibi bi serverda dakkada 1 bg ye sıra gelen bi serverda kasmak o kadarda zor olmasa gerek cafedeki adamlardan biliorum bg biterbitmez arkadan sıra gelioki günde 30 kere girsen 10 tanesini kesin kazanırsın gelin bakalım magheridon a burda kasmak neymiş görün 2 saat ab sırası beklediğimi bilirim millet fazladan honor icin artık blackrock un önünde pusuo horde gelsin keselim die bazıları ogrimmara gidio resmen... tamam afferim güzel kasmısın 14 olmusunda bu kadarda abartmayalım lütfen...
Sosyal ağlarda paylaş

yanlıs yerde yanlıs konu. blackheim ve tolme ile oyun ıcınde bir kac tanısıklıgım oldu. benimde rank kastıgım zamanlarda bircokkez aynı oyunda bulunduk sanırsam (ozellikle blackle)

oncellikle ikisinide tebrık etmek istiyorum. r14 gercekten uzun bir cabanın sonucu, ozveri caba istek.. güzel bir is.

yinede sunu belırtmek lazım, bu topic r14 oldugunda acılmalıydı.
o zaman bu kavgalar buyuk ihtimal cıkmaz 3-4 sayfadan sonra normal bir sekilde kapanırdı..

keske bizde zamanında bir team bulabilsek/alınsaydık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Burayı da UO free serverına çevirdiniz gerçekten tebrik ediyorum. ForgottenRealms, sana cevap vermeye lüzum görmüyorum, o ettiğin hakaretleri sana yedirirdim de bunu özel şekilde konuşalım.
Madem öyle cevap verelim.
Bardur noobun en önden gidenidir. Boşuna demogoji yapmışsınız, fakir fukara edebiyatı yapmışsınız bilmeden, yok daha iyi itemı olsa onu kullanırdı herkes senin gibi zengin değil vs diye. Bir hunter için lobotomizer kullanmakla Worn Dagger kullanmak arasında bir fark yoktur. Hiç item bulamasan bile yapacağın şey çok basit. WSG reward dagger var mesela 13agi 5 stam. onu alırsın. Olmadı, bi strat yaparsın, peacemaker düşer, ya da Bone Slicing Hatchet düşer, DM yaparsın barbarous blade düşer kral gibi itemdır. Ya da AVden polearmı alırsın. Lobotomizer alıp da 15 agi bastıran adam bildiğin sorunludur bana göre.

Kellzeggush teamde geçen muhabbeti sevmememin nedeni şuydu: Şimdi millet ingilizce konuşuyor 2dk, sonra polonyalılar başlıyor kendi aralarında kendi dilleriyle tartışmaya, kurwalar perkeleler havada uçuşuyor, sonra türkler kendi aralarında başlıyorlar konuşmaya, yani bence TSde kendi dilini konuşmak çok rahatsız edici ve saygısızca, ayrıca bir maç kaybedince çok gaza gelip bağırış çağırış oluyor, bu oyun bu kadar ciddiye alınacak birşey değil.

Beni takıma almama olayına güldüm,lol'd yani. Hatırımda bile yok açıkçası. Bende oyuna girdiğimde bana da 20 tane whisper geliyor eğer bu meziyetse, hiçte değil.

Benim excessede olmam şansmış vs.. Evet arkadaşım /random 100 yapıyolar excesse e adam alırken, şanslıysan giriyorsun. Bilmiyorsanız azıcık öğrenin de yazın bazı şeyleri. Ben BLde ilk level60 hunterdım horde tarafında, Nihilum guildinde hunter leaderdım, sonra eloniaya haksızlık yapıldı diye kızıp guildden çıkmıştım. Infernal Affairse girdim ordan, sonra excesse e geldim. Yani bu işler şans değil. Neyse şimdi sizinle aynı seviyelere gelmeyeyim en iyisi, sıradaki mevzuya gelelim.
Çok kasmışsınız, yırtınmışsınız gerçekten, yani sizin kadar büyük sabır ve kahramanlığı gösteren olmamıştır. Bi /played yazın bakalım kim daha fazla kasmış bazı şeyler için? Siz sadece zaman harcadınız bu oyuna, biz yetenek koymaya çalışıyoruz ortaya. Mesela siz honor farmlarken ben AHQ kapılarını açmak için uğraşıyordum, hiç umurunuzda oldu mu? Razcal ve takımın geri kalanı bir haftaya yakın ara verdi oyuna, Ahn'quiraj için, siz de o hafta standingleri alıp kahraman olduğunuzu düşündünüz.
PvP demek honor farmlamaktan ötesidir, ama blizzardın hedef kitlesi iyi oyuncudan çok no lifer oyuncu olduğu için, oyunun özden çok farmingi ağır bastığı için siz pvpci oluyorsunuz.
Hala official forumlarda screenshotlarınız duruyor, allylarla anlaştığınızı belgeleyen.
Bu arada evet ben überim diyemem, bazısına kıyasla überim, bazısına kıyasla değilim. Ha buradan kazanacağım prestije ihtiyacım yok, şimdi ders var ben kaçayım.

Kendimi bir tarafa koymak istemiyordum bu muhabbette ama madem siz koydunuz konuşayım.
İyi günler
-Pyotr
Sosyal ağlarda paylaş

oops pyotr ım yazmış ben duramam daha fazla :p
what pyotr said deyip
bugun bl de gördüğüm rank14 olmuş bi çok adamın maymun olduğunu ve rank le skillin bi bağlantisi olmadığını, tıpkı diğlerleri gibi aqh ile uğraşmaktan pvp ye vaktimin kalmadığını, MMO' da skill > everything maymunluğuna güldüğümü, elonia'nın bana sosf'ini bedavaya vereceğini, tolme gibi under 15 lerle niye uğraştığınıza anlam veremediğimi,dün gece ki imba loot tableımdan sosf değilde ashkandi çıkmasına olan üzüntümü, kellz'in takımını exploitleri yüzünden bıraktığımı , kellz yerine /aski/razcal/pyotr takımlarında yer almaktan daha büyük keyif aldığımı, Askiles'in benimle aynı yaşta olmasıa şaşırdığımı, yarin BL de kapılar açılırsa bunun sadece Hi Goat ve Excesse sayesinde olduğunu belirtir ve tekrar my loottable ftw! asscandy suxor derim :)
Adımı vermiyecem pyotr/elonia anlamıştır :)

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 12:09 tarihinde, cashar tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...