Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burning legion =>son 2 hafta high warlord tolme => gelıyor :)

Tolme-eu

Öne çıkan mesajlar

aboww Blackheim ve tolme türkmüş bir daha kurşun sıkarsam bunlara iki olsun

tebrik ediyorum arkadaşlar bir an evel HW olunda kurtulalım sizden

not: yaa tolme gecen Ab de seni son kestiğimde 0(sıfır) honor verdi neden acaba :)

[ Mesaj 08 Şubat 2006, Çarşamba - 12:03 tarihinde, deady tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ayrıca inan bana, Orgrimmar'da Staff of Shadow Flame taşımayı dene, inan bana şaşırtıcı olacak :)

Shadow Flamede bu karizmanın 10/1 i yok bilmeyen adam seçemez bile ama arkanda Hw staff taşıyınca yanarlı dönerli bi ayrı yürüyorsun dene bi inanbana şaşırtıcı olacak.
Ki shadowflame holahop% 100 drop ratesi yok düşse bile hemen alcak DKP olmuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

4390hp
6205mana

Eöh ben de diyorum iki tane aimed criti yiyip nasıl kaçıyor hala, bende yok o HP.

Zaten kaçmadığın zamanlar sık sık ben kaçmak durumunda kalıyorum ama olsun.

Tebrikler, ama HW olsan da AVden kopamazsın herhalde bir süre ara versen de. =]

[ Mesaj 08 Şubat 2006, Çarşamba - 14:04 tarihinde, Nefr tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tolme ben seni tanıyorum.Polonyalıara yalaklık yaparak 14 olcaksın iste.

Beddua ettigin kisiler int pc sorunları yuzunden kasamadıgı icin sen iste sansa 13 oldun :D

Cok ac bir insan oldugunuda hatırlatmak isterim.At almak icin 1 lvl char acıp orgmarda 1g plz 1g plz diye topladıgını unutmadık.

sen 14 değil 114 olsanda senden pvp ci olmaz buzamana kadar
valgaf ın takımında olmanın tek bir sebebi varsa oda yalakalık yapman

14 olcan ama adam olamican bEbe
Sosyal ağlarda paylaş

Cok komık olaylar yalanlar oluyor arkadaslar :) aksam bırının bana dedıklerı cok komedı Buraya yazılcak gibi degil benım basarımla ovunmesı gerekenler degısık yalanlar sunarak golge dusurmeye calısıyor Ben hepsını kabul edıyorum...Sonuca bakıyorum Son 1 hafta %93 Warlord'um 5. olsam bile standıng de HW yim kımsede gecemez onume.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...