Jump to content
KaKsi

Screen Shots(SS) ve illustrasyonlar

Öne çıkan mesajlar

§ 05 Dec 2007, 11:00

aaa güzel olmuş youtube olayı bende veda movie'mi koyim bari :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Dec 2007, 00:55
daha önceden koymuşum fotoyu unuttum sorry :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Dec 2007, 15:06
http://img86.imageshack.us/img86/2242/theplestartju4.jpg

ThepleStarT Ailesi :)

Server Xigenon!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 30 May 2008, 16:45
id pass pls :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Mar 2009, 08:23
en son 3 yıl once girmiştim bu siteye Beni belki tanıyanlar vardır şimdi googlede City_HuNTeR_Tr diye arama yaptım baktım paticik üye bilgileri çıktı şifremi hatırlayamadım fakat email adresim değişmediği için şifremi unuttum seçeneği ile şifre edindim şimdi bakıyorumda 3 yıl once burdaydım ve knight oynuyordum o anları tekrar yaşadım SS lere Falan Baktım doğrusu üzüldümde bir çok clan arkadaşım vardı şimdi hiç biri yok hepsiylede aile gibiydik oyun eski oyun olsa tekrar oynarım eski oyun bence daha iyiydi şimdi bunları neden yazdım bende bilmiyorum belki anlamsız gelebilir.

TEŞEKKÜRLER

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Mar 2009, 19:47
CiTy_HuNTeR_Tr said:
en son 3 yıl once girmiştim bu siteye Beni belki tanıyanlar vardır şimdi googlede City_HuNTeR_Tr diye arama yaptım baktım paticik üye bilgileri çıktı şifremi hatırlayamadım fakat email adresim değişmediği için şifremi unuttum seçeneği ile şifre edindim şimdi bakıyorumda 3 yıl once burdaydım ve knight oynuyordum o anları tekrar yaşadım SS lere Falan Baktım doğrusu üzüldümde bir çok clan arkadaşım vardı şimdi hiç biri yok hepsiylede aile gibiydik oyun eski oyun olsa tekrar oynarım eski oyun bence daha iyiydi şimdi bunları neden yazdım bende bilmiyorum belki anlamsız gelebilir.

TEŞEKKÜRLER

eski arkadaslarini tekrar bul. zaten yakin olanlarla irtibati koparmamissindir. guzel bi private server bul. orada oynayin. kisa zaman sonra yeni bi topic acacagim zaten private serverlarla alakali

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Apr 2010, 01:06
FromTheHell said:

ulan hatırlıyomda alidesidero'yu manesteyken ben, treant mıydı neydi kütüklerin orda ne koxp kuruyodu daggerlarlan :O
olum resmen gerizekalıyım ya. çok vahşet ss arşivi vardı manesten. perfecthitle başlıyodu, thegangster'e kadar. format attım pc'ye. flash diske falan atsana amele. ama yook. pmden sövsene bana kanka biraz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Mar 2014, 00:31
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/1907620_297228773763812_869619749_n.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...