Jump to content

Soulblades

=o=
 • Mesaj sayısı

  100
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Soulblades hakkında

 • Rütbe
  Soulblades
 1. Soulblades

  Motor lastikleri boyutu.

  Selamlar arkadaşlar. Sizlerden bir konu hakkında yardım isteyeceğim. Motor almaya düşünüyorum. Ve aklıma ilk gelen model olarak scooter oldu. Kullanım rahatlığı ilk defa motor alicak olmamdan dolayı. Beni ise getirip götürecek 100cc bir motor alacağım fakat. Küçük janlarin ne gibi dezavantlari vardir? Bir kaç arkadaşıma sordum. Daha kolay kayar gibi yorumlar aldım. Sizin tavsiyeniz nelerdir? Cevap veren arkadaşlara şimdiden tesekkurler.
 2. Soulblades

  Yeni server önerisi

  bide hangi sunucu o
 3. Soulblades

  'Online' Çin işkencesi

  Gardiyanlar, zorla bilgisayar başına oturttukları tutuklulara sabaha kadar 'World of Warcraft' oynatıyor. Hesaplarında biriktirdikleri kredileri ise internette satıyorlar Cezalarını çalışma kampında çeken Çinli mahkumlara oyun işkencesi... Çin'in kuzeydoğusundaki Jixi Çalışma Kampı'nın eski mahkumlarından Liu Dali'nin The Guardian gazetesine yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü. Dali, gündüzleri kaya parçalayan, çukur kazan ve kömür madenlerinde çalışan mahkumların gece yataklarından kaldırılarak, internette 'World of Warcraft' adlı oyunun oynamaya zorlandıklarını belirterek şöyle konuştu: Gardiyanlar yaklaşık 300 kişiyi her gece bilgisayar başına oturtup, onların adına 'World of Warcraft' oynamaya zorluyordu. Ne kadar çok oynarsak o kadar kredileri birikiyor ve bu kredileri internet üzerinden satıyorlardı. Kampta bilgisayarlar hiç kapanmazdı. Gardiyanlar bir mahkumun sırtından 600-800 dolar kazanıyordu. Eğer oyunda kotayı dolduramazsam plastik borularla dövüyorlardı. Gözlerim görme yetisini kaybedinceye dek bilgisayar başında oturuyordum. 1.6 MİLYAR DOLARLIK PİYASA 'World of Warcraft' üzerinde yapılan 'altın çiftçiliği', dünya genelinde oldukça yaygın bir yöntem. Milyonlarca kullanıcı, oyunda ilerleme kaydetmek için görsel kredilere gerçek para ödemeyi kabul ediyor. 'Altın çiftçiliği' piyasasında sadece Çin'de 1.6 milyar dolar dönüyor. :S
 4. Soulblades

  Yumurtadan bebek çıktı!

  Bağışıklık uyumsuzluğu yaşayan bir çift, denedikleri tüp bebek yöntemi sonuç vermeyince doktorların tavsiyesiyle tavuk yumurtasından yararlanarak bebek sahibi oldu... İngiltere’nin Nottingham şehrinde yaşayan Leanne (38) ve Andy(48) Blackwell çifti 8 sene boyunca tüp bebek yöntemiyle bebek sahibi olmak için çalıştı, fakat tüm denemeler başarısızlıkla sonuçlanınca doktorlar çareyi tavuk yumurtasında buldu. Andy kısır olduğu için çocuk sahibi olamayan çift 2003’ten beri tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmaya çalışıyordu. Tedaviyi yürüten doktor yapılan incelemeler sonucunda tek sorunun Andy’nin kısırlığı olmadığını, Leanne’in yumurtalıklarının embriyoyu tutmaması nedeniyle denemelerin başarısızlıkla sonuçlandığını belirledi. Çifte yapılan bağışıklık testinden sonra, Leanne’in bağışıklık sisteminin yapay döllenmeyle transfer edilen embriyoların tutunmasına engel olan katil hücreler ürettiği tespit edildi. Çift, doktorları George Ndukwe’nin tavsiyesiyle tıp dünyasında yepyeni bir yaklaşım kabul edilen “tavuk yumurtasından yararlanma” metodunun uygulanmasını kabul etti. Bir tavuktan alınan ve embriyonun gelişimini sağlayan yumurta proteini ile soya yağı çözeltisi damıtılarak Leanne’e enjekte edildi. İşlem, tüp bebek transferi öncesi ve sonrası iki kez uygulandı. Sonuçta, tavuk yumurtasından alınan proteinde bulunan yağlı asitlerin, spermleri öldüren katil hücrelerin etkisini azaltmasıyla başarılı bir transfer gerçekleşirken, Leanne Mayıs 2010’da hamile kaldı. Yöntemin başarısı sayesinde çift, geçen şubat ayında 3 kilo ağırlığında::o
 5. Soulblades

  Bir Film/Dizi Vardı?

  Baktım trailer'a ama Cube değilmiş :)
 6. Soulblades

  Bir Film/Dizi Vardı?

  Bir film vardı 6-7 kişi bir yarışma için bir eve toplanıyorlardı ve gizli kamera'lar ile izleniyordu daha sonra bir birlerini öldürerek tek kişinin kazanacağını fark ediyorlardı. Son kalan kişi bir kapıdan geçiyordu para çantası ile ve orda'da insanlar vardı meğer hepsi aldatmacaymış evden çıkış yokmuş. Ve film bu şekilde bitiyordu anlatmak istediğimi anlayıp adını bilen varsa cevapları bekliyorum :)
 7. Soulblades

  İso- Reloaded

  Arkadaşlar bir oyun indiricem aklıma ufak bir şey takıldı. indiricem oyun iso 3gb iken reloaded uzantılı aynı oyun 7 küsür arasında ki fark nedir? bilen varsa bure gelsin.
 8. Soulblades

  The Rite

  Film torentlere düştü şuanda :)
 9. Soulblades

  Heirloom hakkında 1-2 soru

  yok aldım birini zaten. işte eğer ikincisini de kullanabiliyorsak onuda almaya çalışacaktım ama kullanılmıyormuş :)
 10. Soulblades

  Heirloom hakkında 1-2 soru

  bu dread pirate ring var heirloom yüzük. bundan iki tane takılabilinir mi acaba ?
 11. Soulblades

  Server Yardım...

  Daha önce Karazhan'da oynuyordum öncelerde bağlantı sorunu vardı, şimdi ise oyunucu kalmadı guildlerin hepsi Migrate etti nerde ise. Bir kaç server araştırdım Battle group iyi olan top player sayısı fazla bir serverda oyanama istiyorum. Aynı zamanda da bağlantı sorunu yaşanmayan bir server arıyorum bu konuda düşünceleriniz alabilirmiyim? Sylvanas Zenedar Frostmane Outland Vek'nilash Horde ile allince eşitliği olan serverlar bunlar top player iyi Battle group iyi. Bana outland baya iyi gibi geldi sizin düşünceleriniz nedir? bu serverlar arasında oyana bilirliği en iyi server hangisidir sizce ?
 12. Soulblades

  hesabım çalınmış

  aynı şey benimde başıma geldi. 24 saat süreli block yemişti char sadece GM ler girişi serbest'ti. Charın 24 saat'ten önce herhangi bir şekilde açtıramazsın onun sorunun kesinlikle bilgisayında trojen yada keylogger var demektir. Makinayı güzel bir şekilde tüm HDD formatla. Tabi bu benim sana önerim eğer yok ben temizlemeye uğraşırım diyorsan temizdim diye düşünüp tekrar oyuna girdiğinde bir 24 saat daha block yiyorsun ben 3 gün block yedim inat ettim ama sonunda format attım herşey düzeldi. Gmlerede in-gameden ulşatım. Keylogger veya bir virus olabiliceğini söylediler. Wow devamlı bir tarama içerisinde. Dediğim gibi en kolay ve temiz çözüm bir format.
 13. Soulblades

  Efsane Olmuş...

  Zippoya benziyor ahahaah :)
 14. Soulblades

  Efsane Olmuş...

  ordan buldum bende :)
×
×
 • Yeni Oluştur...