Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tıvdık tığdık tığdı dığdık dığdık dığdı duuuuu

unity100

Öne çıkan mesajlar

diye su kola reklaminda gitar calan herife sinir oluyorum. adam hayatta bir melek olsa, bir budist kesis olsa dahi o reklam zarfinda ben boyle uyuz bir durum gormedim daha once.

oyle bi seyin gercek hayatta olmasindan tanri korusun. ben yuruycem de gecicem de biri de bana tıvdık tığdık tığdı dığdık dığdık dığdı duuuuu diye boyle mide bosalttirici bi sekilde tempo tutup bir nevi çengi gibi oynaticak cokerim umugune....[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

ahuhahuahuheahahehahaahahehaeahaheaaa eet bu turkiyeye daha uygun bi kola reklami olmus.

nerde asil reklamdaki gibi turkiyede oyle ispanyol ayagi kastanyet mastanyet strec fraklarla danseden orta halli kesim nerede haaa ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir an iyi, kötü, çirkin'den bahsedeceksin sandım, utandım kendimden cola reklamının müziği diye görünce.. :-p[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Tipi bile dayaklık o herifin.
Böyle bi insan dışı yaratık gördüğümde yapacaklarım:
1.Dik dik bakar,kes tıraşı derim
2.Kesmedi mi?Kestiririm.
3.Önce elindeki gitarı alıp bi güzel yere çarparım.(Kafaya çarpmam çünkü yere çarpınca adam ağlayacak,zırlayacak)
4.Şimdi dittir gözümün önünden der kovalarım.

Huehuheuhe
fazla fantasy role play oldu hehehue.:D[hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Herşey Moonglow içindi...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

bu seye benzedı carkıfelke te bı hostes (hangı bırıydı hatırlayamadım) agzıyla melodı yapıyoydu ne guzel ya :) en cok jaws yapılır ama nette (yanı ben en cok onu gordum)

dıııııııı dı dııııııııı dı dııııııııı dı dı dı dı dı dını dı dı
pardon konu sapmasın[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smerten, 31 August 2003 13:22 tarihinde demiş ki:
bu seye benzedı carkıfelke te bı hostes (hangı bırıydı hatırlayamadım) agzıyla melodı yapıyoydu ne guzel ya :) en cok jaws yapılır ama nette (yanı ben en cok onu gordum)

dıııııııı dı dııııııııı dı dııııııııı dı dı dı dı dı dını dı dı
pardon konu sapmasın[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..

hatirlamiyorum nasi bisi idi. a,a volksvagen reklaminin seysi hatrimda " itsgonabia braaaayytt braayyt sanşayni deeeey"[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...