Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müjdemi isterim

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Tebrik ederim Absolut. Sende de mangal gibi yürek varmış. Bebek olayının sorumluluğu benim gözümü çok korkutuyor. Kaldıki evlilik hatta kız arkadaş olayı bile tehlikeli. Bu yüzden o taraklarda bezim yok. Gerçi yaş kemal'e geldi geçiyor falan ama ı ıh.

Neyse efendim inşallah sağlıklı olarak dünyaya gelir ve büyür. Allah analı babalı büyütsün.

ps: Önünde zorlu 1-1.5 sene var. Eşine bu dönemde gösterebileceğin en yüksek sabrı göster. Hormonal dengesizlik ergenlik dönemindeki çocuk gibi davranmasına sebep olabilir. Buradakilerle uğraştığın gibi uğraşma. Tartışma, örtbas et, haklısın de, olmasa bile ki olmayacaktır. Sana sabır diliyorum.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

Teprikler

AABB(Allah Analı Babalı Büyütsün :) )[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ConspiratoR, 27 August 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
Teprikler

AABB(Allah Analı Babalı Büyütsün :) )[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...

:) ASPAVA gibi oldu. :)
Allah Sıhhat Para Afiyet Versin Amin[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut tebrik ederim allah anali babali buyutsun .Allah zor gun gostermesin dunyada her sey istedigi gibi olsun.

*iki rekat namaz kılar*

Şaka ile karısık Gercekton cok tebrik ederim.

:tebrikz:[hline]Bowie Is Was Here.Bowie Copyright ®

Konu ile ilgili link.
-coLdwind-, 20 June 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
hmm 400 galon sperm bir boşalmada.. helal olsun :p

Duke_Guybrush, 20 June 2003 00:56 tarihinde demişki:
neyse ki türkiyenin okyanusa kıyısı yok. walla ben bayaa su yutarım çünkü ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

Allah analı babalı büyütsün absolut

*nezle olduğu için gözleri yaşlıdır, tabi tabi öyledir*[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 28 sayfa)

Açtığım threadin basarısı :) comanchero enstitüsü
frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne (infernal-reborn a kılım)
Sosyal ağlarda paylaş

erkek çocuk iyidir yav :) gerçi elbette ki sağlıklı olması önemli, tebrikler absolut abi umarım hep birlikte güzel bir geleceğiniz olur.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...