Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük
okul açılalı 2 ay oldu
hiç çizim yapmadım
17-18 tane çizim yapmam lazım çarşambaya
kadın mail atmış getirin vize yapcam diye
zaten zor ders üstüne böle de aptallıgım vurunca mütiş oldu
şimdi başlayamıyorum malzemem yok
yarın 5-6 tane yapar yarı not alir otururum
oda belki
devamsızlık hakkımda bitti tüm derslerden
gezilere bile katılamıyorum

irenç bi durum
Sosyal ağlarda paylaş

günlük karnım aç duş alıp yatıcam birazdan. yarınki sınavda bana şans dile. peh kuantum kimyasıymış peki niye kitabın ismi kimyacılar için kuantum mekaniği bildiğin fizik bu bari kuantum fiziği deyinde ona göre konsantre olalım demi(:P)
son olarak schrödinger 2 cihanda elim yakanda birgün o türettiğin saçma sapan denklemler için hesaplaşacaz seninle!

saçmaladım farkındayım günlük yatıp uyumam lazım galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün berbat geçen sınav çıkışı ödev yetiştirmeye ışınlanırken ardeth'i gördüm.. uykusuzluğun dibine vurmuş beynim "du du bu ardeth'mi değil mi bi bakalm?" uyarısı yerine "ARDEETTTHHHH!!!!!" diye bağrılmasını emretti! çok hızlı bi şekilde tanışmış olduk..

işin kötü tarafı o ödevin ikinci kısmını kimsecikler adam gibi yapamadığı için cumaya ertelendi!

öle olacağını bilsem yangından mal kaçırır gibi gider miydim? :S

yok bağırdığım ardeth olmamış olsa da adam "deli mi bu?" bakışı atsa herhalde topuklardım o beyin çalışması ile! aslında o mesafeden (bi kol boyu) neden bağırdım acaba da diyorum? ya işte böle.

sınav ödev kötü, ardeth iyi
Sosyal ağlarda paylaş

saçlarıma yeni yeni alışıyorum günlük, 4 gün oldu kestireli.
şekil falan bile verebiliyorum artık. bu arada bugün deli gibi waldeck dinledim, neden bilemedim. 3 sayfalık ödevimi de bitirdim bugün. voodoo'yla ilgili yazı yazdım bi sürü. pazartesi günü de sunucam, en büyük korkum insanların önünde sunum yapmak ya. ya düşüp bayılırsam? shjkd
Sosyal ağlarda paylaş

:? günlük ne kadar salak bi gün ya.

Her sabah işe geç kalıyorum bari bu sabah kalmıyım da erken kalkayım dedim. Nitekim de odanın 4 bir yanına döşediğim saatlerle erken kalkma girişim başarı ile sonuçlandı.

Kahvaltımı yaptım geç kalma korkusu olmadan yavaş yavaş giyindim makyajımı yaptım. Böyle bi mutluluk bi huzurLAN metrobüs durağına gittim.
Lan!!
Oda ne 15-20 tane metrobüs arkaya arkaya sıralanmış hemde bizim durakta. Ne oluyo filan dememe kalmadı millet yığıldı durağa.
Birisi arıza yapmış. Tabi metrobüsler o dakika pert.

Neyse azim ettim en öne kadar yürüdüm yürüdüm.
Arıza yapan metrobüse yaklaştım.
-Abi dedim ne oldu?
-Ya arıza yaptı ama arkadaki şöför arkadaş yardım etti çözdük olayı.
-İlk seferimde acemiyim biraz. dedi.
Hmm dedim. abi yolcular seni dışlamış arıza yapmışsın diye herkes terk etmiş otobüsü ama ben dışlamam seninlenn gelcem dedim. oda tamam o zaman filan dedi.
Neyse en önde oturuyorum gidiyoruz filan. dediki ben edirne kapıya kadar gidicem. (o zaman yolcuların arıza yaptı diye dışlamadığını, edirne kapıya gidio diye kalabalık olmadığını anladım ama baya geçti günlük)
Neyse sızlana sızlana indim edirnekapıda 30 otobüs dolusu insan yığılmış. Herkes avcılara kadar gidenine binmek istiyo.
Kimse binemiyo filan. Rezalet bi durum. Sağda da 5 6 kişilik bi lise grubu var okula geç kalmışlar ona buna laf atıp eğleniyo cocuklar. Baktım saat 08:55 dedim bu böyle olmaz. Gitceğimin ters yönüne giden metrobüse bindim.
Anaa bi baktım cocuklar benimle de dalga geçiyolar.

-Ahaha ablaya bak geri gidiyo.
-Olummm abla bu azimle yürüyerek gider filan diyolar arkamdan.

Neyse binip bi durak geriye gidip indim. Tekrar karşıya geçip avcılara kadar giden metrobüse zar zor bindim. Cama yapışmış bi şekilde edirne kapıdan geçiyoruz. Baktım cocuklar orda el salladım onlara. Hepsi yerlerdeydi :(

Ya günlük sonuçta ben gene işe geç kaldım.
Anladımki geç kalmak benim kaderim. Hiç kasmıcam kendimi. Her sabah 15 dk daha uyucam. Ohh işte.
bay bay günnük.
Sosyal ağlarda paylaş

farkındayım çok yazıyorum günlük, ama şikayet etme hakkın yok. ^^ bordo ojeler neden kurumak bilmiyo bi türlü ya, yarım saattir bekliyorum. çok mu sürdüm acaba sdfs
neyse bugün okula gidicem sonunda. perşembe gününden beri evdeyim, bi tek cuma saçımı kestirmeye gittim, cumartesi sınava girdim ve pazar da babamlarla bi yemek yedim. yani delirmek üzereyim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...