Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

argh.. çok sıkıldım. hiç bişi yapmadım günün yarısında sefdiğim bi dersin ödevini yaptım ve kalan yarısında assasins creed oynadım ama şu dersin hoşlanmadığım ödevini yapma düşüncesi bile beni çılddırtttııyooor!

biraz daha assassins creed oynayım sonra raporunu yazarım.

inşaallaaa

içimden gelmiyor lan! zorla mı diyeceğim de zorla morla değil işte! görevim bu lam! kendimi tartaklayarak komaya mı soksam ne yapsam!
Sosyal ağlarda paylaş

yarabbim ben dahil türklerin %70ini dünyadan bi felaket ile silsen.. büyük tufan falan negzel olur mesela..

ne dersin, harika olmaz mı?

neden diye soracak olursanız ki kabul edelim bu aptalca bi soru olurdu. cevabı şudur: http://tr.giveawayoftheday.com/egoist-assistant/

bi de gavur olanına bakalm: http://www.giveawayoftheday.com/egoist-assistant/

koca bi odun yığınında tamamızı yaksak inan havayı kirlettiğimize değer bak! bu dünya hayır hayır evren için muhteşem bir gün olurdu ve 01 nisan'ı 02'ye bağlayan gece büyük bir coşku ile kutlanır, karnavallar düzenlenirdi..
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
günlük, dün akşam partide kız uğruna gözlük gg oldu.
nası üzüldü kıyamam. canı sağolsun, bugün de yavşayayım. bi de gözlüğümü yaptırayım kaç para acaba buralarda.

kızı ayarladım, ama lanet bi kız arkadaşı var, şaapcaamı anladı kaçırdı zorla kızı, kavga ettik şerefsizle. sanane lan, bırak işte kızı, biz mutluyuz ake. gozluk için 52.5 öro verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük arkadaşın organik kimya defterini akşamdan beri mousepad yaptım ama o defterle ders çalışmam lazım vizeler başlıyor salı günü daha bende doğru düzgün not yok. yarın fotokopiyi zengin edecem herhalde.sabahın köründe dersim var günlük duş alıp yatıcam görüşmek ümidiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

llan dün gece gene sabahlamışım çok feci.. hocanın bulduğu sonuçları sağlatayım diye kastım falan. adam şimdi sabun mu yapıyon tribi atıyor..

lan!

neyse zaten berbat gündü sabahtan beri. uyuya kalmışım.uyurken nedense bugün 9uymuş da sınav varmış diye düşündüm ve zıpladım!

şimdi yorgun ve dağılmışım

lan!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...