Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

yarın okulda verilen marjinal projemiz için akdeniz foku araştırma hıbısına gidecez toplaşıp günlük. bele sorular sorup bele mal mal cevaplar alacaz da hayır ben bi soru soracam ki, şöyle:

abi nasıl kurtarıyorsunuz burdan hayvancıkları? neden ankara, elemanlar foça'dayken? hani gidip geliyorsunuz foça'ya anladım da abi sapık mısınız siz?

veya güzel abijim zaten 10 tane kalmış biz kafamıza bakalım da diyebilirim ama en iyi ihtimal projeden atılırım o vakit.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
bütün limonlu portakallı olipslerin içine mentol koyan zihniyet ne kafasının ürünün anlamıyorum ki bütün olips zevkimin içine ettiniz

hem portakallı hem limonlu olipste mentol var, eski toprak limonlu ve portakallı olipste yok ama
bi de çok hızlı yeme damağın yara olur
been there done that LOOOOLZ.
günlük yarım yamalak uyudum falan böyle uyanıp durdum, ama üç resident evil filmini peşpeşe izlememe rağmen zombikli bişeyli rüya bile görmedim :/ halbuki heyecan olurdu. derse gidicem şimdi de, anfi falan. yoksa amfi mi? sen bunu düşünedur günlük
Sosyal ağlarda paylaş

günlük başım dönüo ehe. 2 kanepe birleştirip 3 arkadaş birlikte yattık. bengisu uyutmadı bi saat =/ sonra da okula geç kaldı cezasını çekti. şimdi yanmda servisten arkadaşım var. burnuna kulağına bişeyler sokup 2 senenin hıncını alasım var ama yazık uyusun minig.
Sosyal ağlarda paylaş

kaç senedir bilgisayar başındayım ben?
kaç senedir ders çalışıyorum?

insan yaşamı max 30 olsaymış keşke. kimse bu sürenin büyük kısmını okuyarak ve kariyer peşinde koşarak geçirmez ve dışarının tadını çıkartırdı..

zaten ortaçağın yaşam koşulları + günümüz hijyeni yeterde artar bile insanlara.

aslında bilgisayar da iyi olabilir. ama yok yok, hijyen daha iyi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...