Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük inanılmaz sabırlı bi insanım sanırım.
dün bu saatlerde ev arkadaşımın 2 arkadaşı geldi. kuzenle kendimiz için aldığımız biftekleri götürmüşler. geçtim onu gecenin bi vakti inanılmaz gürültü yaptılar uyuyamadım adam gibi. adam gibi uyuyamadıgım için sabahki dersede yetişemedim.

onu da geçtim sabah uyandım bi güzel kahvaltı hazırlamışlar yer misin diyorlar. duymamış gibi odama gittim bi baktım sigara paketim yok ortalıkta.
bunları da geçtim. kızın biri banyo yapmış benim bornozumla havlumu kullanmış. bi sormak bile yok. buna da göz yumdum.
acıktım ben pizza isticem dedim paramız yok dediler. kendime istedim pizzam geldi yiyorum. ev arkadaşım bize niye sormadın diyor. e sordum ya?? of bari burda yeme pis burjuva geyiği yaptı. sana mı sorcam lan dedim artık. bu ne terbiyesizliktir yaa.
şu kızlar gitsin iyi bi konuşma çekicem ev arkadaşıma.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

7 gün normalde bu akşam doldu. yürüyüşümde dikkat çekici bir iyileşme var gibi. nadir buradayım diyor. merdivenler sıkıntı, uzun süreli trafikte araba kullanmak sıkıntı oluşturuyor birazcık. şimdii şu durumda, ilk konuştuğumuz duruma göre yarın gidip MR çektirmem lazım sanırım. amaa ben bu ev hapsimi, hem okula gidip geliyorum diye hem de pazar günü minik bi şekilde ihlal ettiğim için, 3 gün daha uzatsam, pazartesi bi daha bi değerlendirip, ona göre hareket etsem olur di mi? olur olur, bence olur. amaan nolcak ya, hiç bişi olmaz, çok da ciddi bişi değil zaten.

garip, ya da ilginç daha doğru olur, şeyler oluyor bu hafta. kendimi çok kaptırmadan ilgiyle izliyorum sadece, çok eğlenceli :p ehua yani memnunum sanırım bu durumdan, dönem sonu baygıntısından sonra taze bi başlangıca böyle beklenmeyen şeyler eklenince daha güzel oldu ehe :p

öyle işte.

neyse hadi lelleeee!

edit: çok dramatize etmişim olayları, kendim korktum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yurtdışına gidebilirim evden izin çıktı tabi haftaya kadar vezgeçilmezse bundan soraki hayatım yurtdışında farklı ülkelerde geçebilir=)
yine hayal kurup umutlanmak istemiyorum sonrasında hep hayal kırıklığına uğruyorum ama umarım olur günlük burda beni bağlayan hiç bir şey yok nasılsa
dua et günlük olsun, benm için bulunmaz bir fırsat
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk fatima spar a gidiyorum bugun,en cok dinleyeniniz benim bknz:last fm diyip öpeyeceğim tüm özgür pomfritleri=).utopya için de bir daha öpeceğim.senin için de cılgın gibi oynayacagım gunluk.bir de blues kumpanyası konser yapsın bunu istiyorum artık hakkettim.dondugumde hemen olsun hatta.hadi şimdi valiz toplayayım.muchos opücüques
Sosyal ağlarda paylaş

5 gündür tek damla alkol girmedi bünyeme çokzel bişi lan. bugün vizelerin bitimine kadar son kez içeceez. içişlere geldik. hihoho içiş var akşam.

çok pis içioz olum biz böle 5 büyük rakı falan içioz kafa olmuyoz. öyle pis içioz. bira da kafa mı yapar olm. rakıyı da şaraba katıoz. evet.

5-6 senelik sevgilimle ara vermeye karar verdik gibi bişi vizelere kadar. çok garip lan ama biriktireceğim paranın haddi hesabı olmayacağı için 23 nisan çocuğu gibi şenim.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,
viyana topraklarındaki 4. günümde belediyeye kayıt oldum, yerim yurdum belli artık, suç işleyemem.
bir de dönüşte bir türk marketi gördüm, girdim içeri, bi genç kızla erkek çalıştırıyor marketi, muhabbet ettik falan, gazi peyniri aldım, marmarabirlik zeytin aldım. haylayf ve ülker rondo da aldım. bi de pide aldım. çocuklar gibi mutlu oldum vala.
akşam venediğe gidiyorum, mucux.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm şimdi uzun bi dönem eldeki verileri analiz ettim. şöle ki bilgisayar oyunlarında başarılı iken gerçek hayatta umursamazım..

öyle ise hayatı bilgisayar oyunu gibi oynayalım! dahice fikrimle birlikte hayatı kudos oynar gibi geçiriyorum du bakalm nolcek?

pzt kurs, salı,çrş,cuma okul ve cts bi kurs daha. bu arada salı ve imkan olursa çrş seminerler..

ulan ben lisansta böle kasmamıştım..

oyun diyip geçmemek lazımmış.. afferin oyunda rol alan karakterlere! hepsi okumuş akıllı çocuklar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...