Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük 3 saat uyudum ama pencereyi kapamayı unutmuşum, çok pis üşümüşüm.
birazdan da çıkıp anneme gidicem.
siyaset bilimine giriş dersinden sonunda geçmişim.
saçımı kestirmem lazım, yarın annemden dönüşte halledicem umarım.
pet sosayiti'de para lazım, bufbuflu koltuk alıcam.
hala bizimkilerle istanbul işini konuşmadım, ona da daha bilet ayarlamak lazım.
karnım acıktı ama evde yiyecek bişey yok.
yeni kitaplar almam lazım, iki senedir aynı kitapları okuyorum, deli miyim lan ben.
bi de canım cheesecake çekti.
Sosyal ağlarda paylaş

5-6sene önce falan. kongar'dan seçmeli ders aldıydım.. derste bilmemne kitabı diye bişi gösterdi alın okuyun falan dedi..
öle bi kitap ki sen görsen sandık sanarsın, ardeth falan bile görse kaçar, kitapların arkasına saklanır. öle dev bişi..

c blok amfiden kendimi zor atmışım dışarı, koşup gidip sanat tarihi mi ne öyle bi ders aldım yerine.

kendisi beni hep korkutmuştur bu bakımdan
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,
viyana'da ilk günümü tamamladım.

bi kafamızı toparlayalım bakalım, izlenimlerimiz neler.
hem ben de böylece günün bi özetini çıkarmış olurum.

Sabah karnım acıktı, ulan ne yicem ben, nerede yiycem falan diye düşünerekten çıktım, bir de baktım ki sokağın başında bir mcdonalds. gözünü sevdiğimin globalleşmesi diyip daldım içeri, hamburger yedim. tat aynı tat. süper eheh.

Viyana güzel şehre benziyor. gerçi daha gezmedim. sadece yurdumu biliyorum, buradan okula gitmeyi öğrendim bugün. adamlarda bilet kontrol falan yok lan. nası bi devlet bunlar eaheheh. yakalayınca biniyolarmış ama adamın tepesine. giderken korkumdan aldım bi bilet. tanesi 1,70 öro. yuh dedim. dönüşte almadım. 0,85e çektim ortalamayı. aferin bana.

Okul güzelmiş baya, afilli bişey. yapı olarak beğendim yani. international office'deki kadını pek gözüm tutmadı ama. neyse.

hemen gezi olaylarını ayarladım, ayın 20sinde venedik'e gidiyoz erasmuslar olarak. koloni halinde yaşama başlıyoruz.

bi de kontörlü hat aldım. ama nası kontör yüklenir edilir hiç bilmiyorum. hadi hayırlısı.

dükkanın birinde ilk dil problemimi yaşadım. adam ingilizce bilmiyor, onun cahilliği ben napayım.

Şehirde vakıfbank var, denizbank var. otobüs durakları türkiyedekinin aynısı, şu camlı olanlar var ya, hah onlardan. pideciler, kebapçılar falan ooh mis.

yurtta yan odada bi ispanyol eleman var, adı jesus. uzun saç sakal falan, boku yedim galiba.

yarın biraz daha etrafı gezeyim bari. city map de aldım, manuel navigasyonumlan kaybolmam gayrı.

güzel lan.
valla hadi hayırlısı güzel bir dönem geçirmemiz dileğiyle. mucux.
Sosyal ağlarda paylaş

MİSYONER.
ben de günüm anlatıcam ço heveslendim

sabah sınavda boşa yakın kağıt verdim
sonra geldim melekler korusunu izledim
sonra uyudum
sonra halısahaya gittim, leşim çıktı
sonra geldim sucuklu yumurta yedim bazlamalı bazlamalı
sonra yani şimdi de salep yaptım kendime bi şömineyle kedi eksik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Recent research in mathematical physics has revealed profound connections between many subjects previously thought unrelated on the surface. The most mysterious connection at this time is perhaps to number theory. In recent years, we have witnessed, for instance, the appearances of automorphic forms (modular forms, quasimodular forms, bimodular forms, etc), motives, multi-zeta functions and L-series, Galois representations, and the geometric Langlands program in string theory and perturbative quantum field theory.

Ya yok artık. Bi number theory kalmıştı zaten of be.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün karışık değişik hızlı bigün oldu...
öğlen dersim vardı dersin ortasında telefon çaldı açmak için tam dışarı çıktım kapandı aynı şeybir daha oldu ve gene yetişemedim telefonu açmaya bende inat ettim geri aradım ve iyiki de aramışım =) arayan kişi iş görüşmesi için arıyormuş.. neyse efendim yarın 2 ye randevumuzu aldık.. ondan sonra bi optimum yaptık media markt a... içerde başım ağrıdı bi an çıktım hemen.. ufak bi yemek arası verdikten sonra evin yolunu tuttum.. bugun doomgunumdu gerçi artık dün demem gerekli =) neyse bir pasta hazırlamışlar üfledim fln hediyeler vb. klasik işte =)insan 21 oldugu için niye böle bişiler yapar onu da anlamadım :D sonra her zmnki gibi pc başı.. bi anda hard diskin doldgunu gördüm ve film yazma işlemlerine başladım ve şimdi bitirdim.. allahtan flash bellek almışım da çok işime yaradı.. neyse çok uykum geldi yatıom ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Anam ölüyorum yorgunluktan sabah 11 de işteydim üç kere adam akıllı bi 10 dakika oturdum onun dışında sürekli çalış çalış çalış , 1.30 da çıktım gece anca eve geldim gibi oy oy oy..

Ayaklarım beynim , zira işten arkadaş ta geldi vapur bitmiş gece kalcak burda , zira gece oldu ühühühüh çok yorgunum bi de linda sıçmış salonun ortasına , of.

yorgunum uyumalıyım
Sosyal ağlarda paylaş

yataklardan bir kalkışım var gunluk görmen lazım.bomba gibi geliyorum yeni döneme.alarm sesiyle bir ranzadan diğerine zıplanır mı ehuheu evt ben yapıyorum.ders programım sıcık olmasına ragmen kendimi programa uydurdum buna ben bile şaştım.
hala saglık sigortamı yaptırmadımayrıca,zira yaptırırsam tüm param bitecek diye korkuyorum ama denar ucuz bişimiş ya.neyse parası veririz sdf
bi de ben axel'ı cok ozledim.//alışıvermişim sıpaya iki gunde.baglanmışım hatta resmen,eee en sevilen oyun arkadası olmak kolay deil ki bu bana bi kaç kilotlu coraba,1 gun sureyle sacımda pirinçlerle gezmeme mal olmadı da deil hani. ama baska türlü de paşabahcede bu kadar eglenmek mumkun olmazdı sanırım.bir cocugun kalbine giden yol,renkli coraplardan gecer gunluk,aklında bulunsun.''inek öpücüğü''nden hiç bahsetmiyorum bile,tükendim resmen.neyse hadi öptüm cok.korkma korkma insan öpücüğü bu^^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...