Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

BUGÜN SALI!
günlük evimdeyim sonunda. balık ekmek kokusu başımı döndürdü mutluluktan ateş bastı. 23 kiloluk valizimi 10 dkda 4. kata çıkardım ellerim titriyo kollarım koptu bi de elektrikler kesilmiş gerim gerim gerildim. sonra bi kapıyı açarım ki ev arkadaşım evde. =(88 uçakta bi adam fenalaştı doktor ya da hemşire var mı diye anons yaptılar filmlerdeki gibi çok heyecanlandık gelirken de kaza yaptık zaten. neyse işte fak antalya bidaha gidersem namert olayım. her dönüşümde bunu dediğimin farkındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
6 doktora öğrencisi ve Sina adlı fizik 58A* dersi enteresandı

*:aslında fizik değil matematik dersi ismi yanıltmasın

solving differential equations using symmetries and computer algebra

2 tane kitap aldım kütüphaneden konu üzerine ve çalışmaya başladım 1 gün olmadı daha hepsini dövcem sdf
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

faik hıdır bugün yine masraf çıkardı. 1.5 ay içerisindeki arkadan vurulma sayısını da üçe çıkardık. önüne bakmaz mı hiç bu sürücüler anlamıyorum. fren lambalarını da kontrol ettim artık noluyoruz diye, bi sorun yok. toplumca bugünlerde ya çok dalgınız, ya da tüm dalgın sürücüler beni buluyor şu sıralar. deli gibi ehliyet heyecanı da yaşadım bugün, neyse kısa sürsede çok stresliydi. bırakıcam bu gidişle araba kullanmayı, gerek yok bu kadar gerilime.

ancaak günlük, bugün hiç beklemediğim bi teklif aldım. baya baya sevindirdi beni. diğer tüm olasılıkları düşürüp, yazın nerede olacağım da kesinleşti böylece.

yalnız aşırı derecede yorgunum günlük. dolgitimi sürüp yatıcam sanırım. yarın da zaten 08.40-19.30 okuldayım, dersim var negzel(!).

hadi lelle.
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük bugün evde sıkıl sıkıl..
cepte para yok pul yok
son kalan parayıda recep ivedike verdim gitti..
yarın bizimkileri kartala götürcem..kartal istanbulun öteki ucu..sanki ankaraya gidicekmişim gibi gözümde büyüdü yol..

Allah kısmet ederse yakın bi zamanda güzel bi işim olucak günlük..inşallah bi aksilik olmaz..feci paraya ihtiyacım var..
artık şans oyunlarına sardım..evde oturmak çok koyuyo bu yaşta..

bağa dua et..
si yu
grş
Sosyal ağlarda paylaş

bugun 4 tane film indirdim 5. filmi de ekledim inmeeye devam ediyo yarın dersim var 5 ten sonra evdeyim en azından zaman geçirecek bir dürü filmim oldu.. onun haricinde hala kimse iş için aramadı başvurdugum yerler olumlu yada olumsuz dönmedi... acilen iş bulmam lazım bütün param bitti dışarı bile çıkamıom ne olucak offf...
neyse yatıom ben...
Sosyal ağlarda paylaş

günaydın günlük. odamı topla banyomu yap. neden uyuyamadım ben neden 7 saat benim neyime yeter? kocaeli maçına bilet ister miyim? neden aslan kaç paraparapom diyerek uyandım? rüyamda ne görmüştüm? bengisuyla kaçta buluşucaz? harcımı ne zaman yatırıcam? cevap istiyorum bunlara.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...