Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Pazar günü diğerlerinden farklı olmalıydı. İşin tüm büyüsü kaçtı. Saman gibi tatsız günler geçiyor günlük. Hani filmlerde hayatın belli bir dönemi müzikle geçer ya, o sırada 2 haftalık bir periyot hızlı geçilir, arkada oynak bir müzikle. Benim de hayatımda önemli bir olay olana kadar öyle ileri sarmanı istiyorum günlük. Her gün, bir öncekinin aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün çok sıkılcam sanırım..
uyumak en iyisi.
derken..
telefon çalar.

sdfsdf.

hep senin şansın günlük ellerin dert görmesin.

ayrıca ;

said:
eger yattigin yer benim koltugumsa kalktiginda 100% sigara bulursun dostum

ahahaha !!!
güzel bi gün lan bugün hiç sıkılmıcam :P:P
Sosyal ağlarda paylaş

günlük.. ana bir itirafım var.. var ya kimse burya yazdığını bir daha dönüp okumuyor. kaldı ki diğer insnalar da okumuyor.. 960 sayfa okunur muymuş? seni çok pis kullanıyoruz günlük sadece bir şeyler yazıp bir daha yüzüne bakmıyoruz günlük..

lan günlük..

gazozuna da ilaç attım nıhahahahahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

daha ne kadar kötü olabilir ki..

cevap?

çok daha kötü olabilir. harika bi şekilde yeryüzünde cehhennemi yaşamaya devam ediyorum. negzel..

dost bildiklerin hançerlemeye devam ederken daha aşağılık olanlara dahi düşmek zorunda kalıyorsun.. ve birden kendini internetten kanlı canlı birisine ulaşmaya çalışırken buluyorsun.

ulaşma dediğim de bayağı ciddi bi olay için.. peh! imkansız durumların zayıf ve düşkün çözüm arama çırpınışları.. ne kadar di mi berbat huh?

daha değil.. dediğim gibi daha da kötüleşecek çünkü. yarın her şey çok daha iğrenç olacak benim açımdan, bariz kan dökülecek.. kan dediysem yaralanacak kişi benim efendim. yoksa kimseye zarar vermeyeceğim.. her neyse, yarın şimdiden bile berbat bi gün olacak..

ancak redneck bi amerikalı olsam okulu basardım.. evet.. neyse ki değilim di mi?

isimlerle kafayı bozmuşkene kendi adımı aratma klişesine kapıldım.. uzaktan bakınca az bile olsa şaşaalı gözüküyor aslında. ki her zaman vasattım! bi sürü okulun yl kabul ilanları falan bi tarafta, diğer tarafta yazdığı yazılar, makaleler vs.

ama en komiği hiç tanımadığın adamların forumlara koydukları oyun incelemelerim olsa gerek.. sene 2003/2004 falan hem de. 2008-2009döneminde koymuşlar. kimisi sadece oyun tanıtımı olsun diye; kimisi rapidshare linki üstüne koymuş. garip gelicek belki ama insan mini bir iz bırakmış gibi hissediyor. aptalca olduğunu biliyorum ama seni hiç tanımamış insaların adını kullanmak zorunda olmamasına rağmen bir şekilde adını anmış olması garip galiba. gerçi tüm benimle ilgili yazılar silinse, ben de silinsem, hiçbir anı bile kalmasa hatta benden.

hayat bayram olsaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...