Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük, bugün Ocak 24, yıl 2009. Berbat geçen hayatımın, boşa geçen bilmem kaçıncı gününe başlıcam 7 saat sonra. Ofise gitmek istiyorum, ama oraya gidince de akşam olsa da eve gitsem diyorum. 2012'de dünyadaki insanların 4te3'ü yok olacakmış, bende eğer bu gruptaysam, gidince o tarafa, çok büyük küfür edicem şimdiden söyliyim. Bak, 3 sene var, bu 3 sene ben gene hayatıma bakıcam düzgünce, eğer ki bi halt olsun, yakarım cenneti, şahidimsin. Cehenneme gidersem de söndürürüm lan itiraz etme!
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:
AHAHHAAHAHAH yok böyle bişi 3 kere dersine gittiğim,hiçbir sınavına girmediğim dersten B+ ile geçmişim.baya iyiyim gerçekten

okul/hoca baya kötüymüş bence

said:
AHAHAHAHAHAHAH yok böyle bişey. ulan istisnasız her şeyini yaptığım, hatta extra credit için gereken ödevlerini bile yaptığım marketing dersinden B+ almışım. allah belanı versin Marco.

"teacher's pet"
Sosyal ağlarda paylaş

nasılsın gelmiş geçmiş en eblehçe, en aptalca soru olabilir mi?
bir sorunun cevabı bu kadar mı önemsiz olabilir ki..

herkes her zaman nasılsın der ama hiçbir zaman gerçekten nasıl olduğunu merak etmez. sadece sormuş olmak için sorarlar. birbirlerinin hayatını binbir kere didikleyenlerin, her işe burnunu soranların dahi nasıl olduğunuzu merak ettiği görülmemiştir.

zaten çok kötüyseniz, kimse sormaz nasıl olduğunuzu. onların istediği nasıl olduğunuzdan çok nasıl olmanızı istedikleridir
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...