Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

1/5. hastayım (hayır değilim, hasta değilsin sinan, hasta değilsin. hayır hasta değilsin. hasta değilsin sinan). bu hafta 2 tane daha. haftaya da 2 tane daha. sonra bitiş. 200 dakikalık organik kimya sınavı mı olurmuş, öldüm öldüm dirildim vakit geçsin diye. 170. dakikada beynim iflas etti, baş ağrısından dayanamadım çıktım mecburen. sallama yeteneğimi ciddi geliştirdiğimi farkettim organik kimya sınavlarında. bakalım pisi pisine kalmasak bari. organik kimya ne ama ya :/ (cs'e mi geçsem acaba :p)
Sosyal ağlarda paylaş

slm günnük
lan sigaraya tekrar basladım.hani derler ya sigara bırakılmaz ara verilir harbiden de öyleymiş (:D 6 ay dayanabildim :?
neyse günnük bi de work and travel heyecanı sardı :P maddi konuda tabii 8-) nerden para bulabilirim diye düşünmeye basladım.bakalım kısmet bu yaz u.s.a de olabilirim B)-
neyse günnük ben yine döncem sana
hadi bakalım hoşçakal..
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk bogazicililerden dewam etsin gunluk yarına iki final biri sabah biri aksam arası uyumalı cunku bu gece net uyumam ben son 1 haftadır sabah 6da uyumusum mumkun mu.. bi de calısmadım mke.. calıstım dagoz gezdirdim.. of calısmadım die sufer artislik yaparım.. nese gunluk dus mus bari abdestten kurtarak yarın yapabildigim seyleri de minik abdest hatalarıyla kaybetmiyim..

arda araya girmis ama msj ımı bozamamıs LOL
Sosyal ağlarda paylaş

lam 00:25 falan gibi bakıyorum, taam diyorum hallettim işleri şimdi yatıcam. o sırada saat şöle gidiyor

00:25
00:26
01:32
02:30
03:05

ben bi anda her zaman 3'te yatar hale geliyorum. sonra otobüste falan, ya da bişi beklerkene hafif şekerleme yapıyorum gün içinde.

gerçi otobüslerde iyi oluyor. mal gibi bakınıp duracağıma oyunlarda esc tuşuna basmış sayılıyorum. ara demoları izlemiyorum. kafayı bi kaldırıyorum; köprüdeyim. köprüyü geçene kadar dayı diyorum dayı.. sonra bi bakıyorum zincirli kuyu, 3kulvalla bi elham oku.. sonra bi bakıyorum gemişim!

hayata esc tuşu lazım. bankalarda, sıralarda da kullanırız.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ne yazsam diye düşünüyordum ki bunlar geldi aklıma. otobiyografik olsun dedim ilk seferinde, kasmadım. elim de çenemde durup durup sana ne yazacağımı düşünürken yaptıklarımı yazıyorum. ayşe kulinin dediği gibi hayat akan bir su ise günlük, bil ki sen biraz geriden geliyorsun. göndermeden önce son bir kez okudum yazdıklarımı, elimden sonra bir boşluk bıraktım. arkama bile bakmadan gönderiyorum bu sefer haberin olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...