Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük hastayım.

çok hastayım hemde. sümüğüm falan akıyo deli gibi. boğazım da ağrıyo. hey allam ya nerden çıktı bu hastalık. yeni yıla hasta girersem tüm yıl öyle geçer öf.

günlük büyükelçilik denen zımbırtıyı ve vize işlerini sevmiyorum. sürekli kafamda bi soru işareti, ya sorun çıkarsa, ya problem çıkarsa. bişe çıkmasın da ben de rahat rahat alayım uçak biletimi, gideyim viyanaya.

bu arada viyanadaki yurdumda TV varmış lan çok sevindim. eheh. küçük hesapların adamıyım valla.

business law sınavında napcam lan. hiçbişey bilmiyom. anaaam.

gmc acaip eğlenceli bi oyunmuş. götümden demand modeli uydurdum, baya işe yaradı gibi. hadi hayırlısı. vakit bulursam bi ona bakayım yarın.

yarın gözde aranacak, unutmayayım.

kar dizboyu lan. üşümem dmi yarın? hastalığım ilerlemez dimi? in antibiyotik we trust :/

şimdilik aktaracaklarımız bu kadar. ali kırca?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ben var çok şanslı olmak.
matlab sınavı adına tek çalıştığım bölüm olan grafiklerden beni geçirmeye yetcek puana sahip 2 sorunun olması ve diğer 2 sorunun da sallamaya müsait sorular olması sonucunda 2.dönem alırım diye umudu kestiğim dersten ulan b gelir mi acaba gibi hesaplamalara girmem mutluluk verici :P
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, sınav erteletmeye çalışıyoruz gece gece iyi mi? yoğun bir organizasyon var. hocanun cep telefonu bulundu önce, telefon açıldı, ama eşi çıkmış iletirim falan demiş soğuk bi şekilde. heyecanlı bekleyiş başladı dicem de neyi bekliyoruz bilmiyorum. kendimi ilköğretimde kar tatili bekler günlerden birinde gibi hissettim. ancak, genel kanı eşi iletmeyecek yönünde. çünkü hoca çok iyi bi hoca, öğrense reddetse bile geridönüşte bulunur mutlaka. ya ertelenseydi ama keşke. yok ertelenmicek sanırım. 00:00 a ya da 01:00 e kadar beklesem, sonra yatışa geçsem, sonra 04:00 gibi kalksam, soru ezberlemeye başlasam, 07:00 gibi bitirebilirim. sonra da geç kaldım eyvah diye diye okula doğru yola çıkabilirim, evet. programa bak manyak gibi hissettim kendimi :) sabah buzlanma falan olmasa bari.

neyse, hava çok soğuk, dışarısı buz gibi ve beyaz beyaz, hatta erimeye bile başlamış :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...