Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

bu matlab'ın ciddi feci salak bi program olduğuna dair kalıbımı basarım. şartlı şurtlu programları hiç sevmiyorum be.

yazık çalıştırdık vs.. sonra bişi eklemem gerekti. ok. onu da yaptım. eskisinin kopyasını aldım tabi. kenarda köşede duruyor öle gariban gariban. şimdi arkadaş "hacı ben bu dosyayı çalıştıramam!" diye tutturuyor. yok sadece o olsa gene iyi. çalıştığınız klasörü değiştirek mi triplerine de girdi mal! change directory diyip zaten içinde olduğu directory'e burnunu dayıyorum olmuoyr. add to path diyorum yok diyor gene..

ha salak diyorum anlamadım diyor.. why diyorum "The bald and not excessively bald and not excessively smart hamster obeyed a terrified and not excessively terrified hamster." diyor.. yok abi iş görüyor olması kullanışlı olduğu anlamına gelmiyor. bunda tek sayıları toplatana kadar tiCAS ile dünyayı kurtarırız. öle diyim.. lan çalıştırsana işte mal!

al işte mallab iyice kafayı yedi guide yazıp açayım diyorum ama error in hede hödö diye sapıtıyor mallab.. mal bu be!
Sosyal ağlarda paylaş

Dosyaların yerini değiştir , her zaman normal çalıştırdığı dosyaların yakınına bir yere at,orda alt klasör aç , neden bilmiyorum (mantıklı açıklaması mutlaka vardır) bazen bende de yapıyordu aynı hatayı, add pathde olmasına rağmen bazı dosyaları açmadığı oluyordu,burası ekli değil diyerekten,dosyaları başka klasöre alınca düzeliyordu

Kopy paste yap^^

Bide directory değiştirmek için hızlı olsun diye ,

cd ' C:XXXhede: '

bende çok kastırıo çoğu zaman kendi içindeki browseri.
Sosyal ağlarda paylaş

harika.. bug mış.. 2008b'de düzeltilmişmiş..

workaroundu buymuş;
Exit MATLAB.
Make a backup copy of the following file. matlabroottoolboxmatlabguideguidemfile.m
matlabroot represents the name of your MATLAB installation directory, as returned by the matlabroot function.
For example, rename the existing file, adding "old" to the file extension, guidemfile.m.OLD.
Download the attached file, guidemfile.m, storing it the directory specified in the previous step.
Restart MATLAB.
Run the rehash toolbox command at the MATLAB prompt.

açıklamanın adresi buymuş
http://www.mathworks.com/support/bugreports/details.html?rp=452282

=(
Sosyal ağlarda paylaş

yok bi yere bağlanmam gerekmiyor :D

yalnız yine bu hatayı veriyo arkadiş.. 2+2'yi toplayan gui'de de aynı hatayı veriyor ki evet. bug halen devam ediyor demek ki.. neyse kaçayım da gui'den kurtarıp ona göre alayım sonuçları

bu arada yardımlarınız için çok teşekkürler :D

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şu dev gibi 1000lerce sayfa kitapları tarayan korsan(cı)lardan, nispeten yasal olanı scribd'den, onların yasal olanı googledan binlerce kere razı olsun..

teknik datalara ulaşmak zor iken höt diye kolaylaştırıyorlar. tr'de kütüphanede bulunmayan dev kitaplar evinize geliyor çöt diye!!
Sosyal ağlarda paylaş

yine bir lab çıkışı yine bir uyku. 3 saat uyku ile kendime gelebiliyorum bir lab sonrası eha. neyse resmen bugünden itibaren tatil, yuppi! yarın şehir dışına. evden uzaklaşmak istiyorum çok hızlı bir şekilde. özleyip dönmek lazım ki keyfi çıksın tekrar ehea.

neyse, ben uyansam güzel olacak sanki, vakit de hiç geçmiyor yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...