Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük kafayı yicem lan. her şarkı mı birini/bişeyi hatırlatır. yeni şarkılar istiyorum beynim bulandı. natural blues çalıyo, aklıma öncel geldi. bak şimdi one way ticket, bengisunun garip dansları. bi still loving you çıktı ki, hiç sorma. hung up, tunçların arabasında giderken babasının son ses açması sdfdjk. supergirl, 2006 yazının tamamı.
böyle böyle kafayı yerim ben.
valizimi hazırladım sayılır, sonunda gidiyorum antalyaya o/
aslında neyine seviniyorum bilmiyorum. sanırım non stop yemek yicem diye asd. o kadar çok işim var ki bugün.
ayrıca yazı antalyada geçirmemek için bi sebepler bulmam lazım. katlanılmaz o kadar tamam özledik de bak 1 haftalığına gidiyoruz ne güzel. o zaman ben işlerimi halledeyim.
bak yaa chasing pavements çalmaya başladı ühüühü
1 hafta internetsizim, aeo.
Sosyal ağlarda paylaş

lam... fft'miş, dtft imiş falan..

kafayı yiyorum da sıçıyorum vallahi. yapamıyorum bir türlü. okuyorum, araştırıyorum ama yok işte. olmuyor. bariz sıçtım diyebilirim ben...

yardıma muhtaç kaldık mı şimdi. sıçtık mı bi güzel..

öle kurbanlık gibi bekliyorum boynumun vurulmasını. kötü oldu bak bu. çok kötü oldu..

fast fourier transform muş falan, olmuyor be hacı.. anlasam hemmen yapıcam bak.. yazıyorum matlab'da bişiler ama ne halt ettiğimi bilmediğim için çok bişiler olmuyor.

zor gibi de durmuyor hani;
said:
Calculate the components A(w) and B (w) of the Fourier Transform of the function x(t).

x(t)=0 for t<0
x(t)=e^-αt for t≥0

ama yapamıyorum.. 2tane daha ödev var daha yarına. bi sürü ödev..

pfffff.. yap yap bitmiyor.. kesin sıçıcam bu sene de!
Sosyal ağlarda paylaş

her güzel günü, aşırı yorucu veya sıkıcı bir günün izlediğini düşünüyorum artık ciddi ciddi. dün pek çok eğlenceli ve pek güzel bir gündü, ancak bugün lise arkadaşlarımla beraberdim, 2 saat ders dışında, gün boyunca, iyi hoş güzeldi o da ancak çok yoruldum ve dahi sıkıldım. of.

cuma gününe lab kilitlemişler saolsunlar, erkenden tatile yelken açma ümidim de sona erdi. yarına ödev de var. paşa paşa okula. bayramın da artık sıkıcı geçeceğini sanıyorum. zaten cumartesiden itibaren 4 gün istanbulda olmayacağım.

neyse, hadi bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

raporumuzu yazmak için süper isteksiz olduğumuz şu dakikalarda üstüste yuvarladığım çaylar ve kahveler etkisi ile taşikardinin uç sınırlarında 300-500 beat per minute gezinirkene şunun altını çizmek isterim; darjeeling falan hikaye bizim çay şahane! bizim ağız tadımıza (ben bizi temsil ediyorum burada) uyan çay earl greydir..

evet.. lam bi de çok terledim. böle nükleer santralde yapılan personel arıtmaları gibi duş almam gerekecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...