Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük valla emo değilim o yüzden kendime başlık açmıyorum ama galiba depresyona girdim iki haftadır yaşam fonksiyonlarımı devam ettiremiyorum doğru düzgün çalışamıyorum, iştahım yok, yazamıyorum bişey, hiçbişey yapmak istemiyorum
şunu yazınca birden pat diye düzelicem diye umdum ama hadi hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, bugün gene geceden kalma kalktım boğazımda iğrenç bir tat, öksürük, yatağın "gel burayaaa gel buraya lan!" diye haykırışları. gitti yüzümü yıkadım, saçlarımı topladım, kendime Knorr Hazır Çorba(acılı domates çorbası) koydum, uyku sersemi bi şekilde çorbamı yudumlarken, Joy FM açtım arkadan. Her şeye rağmen çok mutluyum günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

çatlicam ortamdan şimdi. termodinamiği kim bulmuş ya aşırı, hatta çok çoook sıkıcı. msn de uyuz bugün bi düşüyo, bi hata verip kapanıyo, bi geliyo, gelince mesaj gönderemedik diyo filan noluyo anlamadım ki, bezdim ancak gönderememesinden ümidimi kesmeye başladım. kıvranıyorum bilgisayar başında bir nevii. dayanamayıp termodinamiği de bilgisayarı da kapatıp kendimi çiçeğe böceğe vericem evde sanırım. pazartesi de geçsin, bayram gelsin.

dışarı çıkmak istiyorum mümkünse, hava almak lazım.

üf sıkıldım yine, sınav stresi yetiyor hey yavrım.
Sosyal ağlarda paylaş

cuma; 3ödev var ve 1rapor yazılacak. // moraller bozuk, kafa yoğun vs sallaaa
cts; 5ödev oldu ve 2 rapor yazılacak. // misafir var. yapılamadı
pzr; 5ödev+2rapor // hastane ziyaretine gitmemiz gerekiyor. :(

sabahlayacak gücüm olsa bi kısmını hallederdim bu gece. bari erken yatıp 5-6 gibi kalkayım da öle yapayım işleri.

lan bayram olsaydı keşke
Sosyal ağlarda paylaş

Daemir said:
yarın 11 de sınav var daha hiç çalışmadım ve derse oturamıyorum günlük. neden sınav 11 deki? 11 e kadar çalışırım mantığıma sokayım. ucunda iddia olsa bile çalısamıyomusum bunu öğrendim.

allahtan çalışmam gereken kısım az. hatta pc başından kalkıp çalışayım. 2 kaldı bitmesine.
Sosyal ağlarda paylaş

neden hâlâ uyumadığımı anlamasam bile, evet, uyumuyorum.

bu tür rutinler -rutinden çok bağımlılık gibi bişi aslında- yıpratıyor insanı. yatıp uyusam da sonra devam etsem olmaz sanki...

aslında keşke 5-10gün hiç uyumadan, hiçbir güç kaybı ya da zorlanma olmadan durabilsem ve sonrasında da normal bir 8saatlik uyku yetse. aşırı uykusuzluk, uykusuzluğun son demlerinde öğrenilmiş bilgiyi, alınan kararları ve zihni çok bulandırıyor. ona raümen bu looptan çıkıp normal saatlerde bir yaşama da geçemiyorum. hep aynı yolu izliyorum. 1gibi tamam yatıcam derken bir bakıyorum saat 4olmuş. sonra sabah erken kalkınca kafa bi dünya! kalktıktan sonra bir süre dün gece neyi ne kadar yaptığımı bile hatırlayamıyorum bazen. ya da yapacağım işlerin neler olduğunu.. tüm bilgiler yoluna girene dek belli süre geçiyor işte.

insan vücudu kesinlikle çok çıtkırıldım ve kolay pes eden bir şey. biraz daha dayanıklı ve güçlü olabilseydik keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...