Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük ben bugün çok şanssızdım.

lineer cebir sınavım için evden laylaylom şeklinde çıktım. iskeleye yaklaştığımda bir de ne göreyim ? vapur seferleri iptal edilmiş. neyse dedim iyi ki erken çıkmışım, otobüsle giderim artık dedim. tabi bu sırada vapurda çalışmak için bıraktığım son bölüm aklımda yoktu. oraya gelicez sonra sabret guynük. sonra gittim otobüse feci kuyruk var. bekledim.

110a atladım, o ne lan öyle oturcak yeri geçtim, kitabı açabileceğim bir alan bile yok havada. şöför de hala arkaya ilerleyelim diyor. pis herif. böyle ayakta tam 1 saat 15 dakikada gidebildim yıldıza. koştur koştur sınava girceğim salonu aradım, en sonunda buldum. sınava 20 dakika geciken insan olduğumdan dolayı asistan kod adlı şerefsiz yok olmaz, yok geciktin giremezsin falan dedi. ben de girmem lazım, hadi be hacı şeklinde takıldım. iyi bakalım geç dedi, gerçi bu kadar kısa sürede ne yapabilceksen artık dedi bi de üstüne. sanane lan SANANE ! embesil miyim ben. neyse efenim sınava geçtik, ilk 2 sorumu gayet güzel çözü çözüverdim, haha asistanı da göt etcem diye de sevindim. sonra 3.soruya geldim aha çalışmadığım yer. 4.soruya geldim aha bi daha çalışmadığım yer. görüyosun şansımı di mi günlük, vapurda bakarım diye bıraktığım 2 sayfadan, sadece 2 sayfadan 2 soru sormuştu kadın. of lan. neyse birini nası yaptıysam yaptım gibi ama diğeri kesin yalan oldu. ama yine de 50+ kesin, 70+ da olabilir gibi. sevindirici tabi bu.

sonra çıktım sınavdan, indim aşağıya doğru yıldızdan, kadıköye vapur yok tabi. dedim şimdi bi daha köprü trafiği çekmeyeyim, üsküdara geçiyim ordan giderim evime. demez olaydım. üsküdara gider iken aldı da bir fırtına günlük. bir sağa bir sola gidiyoruz. arkamdaki çiftten dişi olanı, erkek olanına binmeyelim demiştim sana çok korkuyorum falan dedi. korkma lan salak noolcak diycektim, demedim, adam benim 2 katımdı, döverdi. güç bela üsküdara geldim. hava mis, sadece fırtına var. atladım otobüse. günlük sen hiç üsküdardan kadıköye bir buçuk saatte gittin mi ? ben bugün bunu başardım. nası trafikdi o öyle. köprüden gitsem daha çabuk ulaşırdım kesin. hem ıslanmamış da olurdum.

evet günlük evet, ıslandım bi de. hem de sırılsıklam oldum. otobüsteyken feci bi yağmur başladı, ben indiğimde daha da hızlandı. kesin hasta olcam. annem de yok yanımda, kim çorba yapcak günlük bana. of çok duygulandım lan.

neyse evime geldim şimdi, kendimi ödüllendirmek adına acılı double whopperımı sipariş ettim hemen. kesin onda da bi terslik olcak da daha olmadı gibi. her an olabilir tabi.

hadi günlük baybay canıms.

edit : oha lan wall of text olmuş bu, yazarken hiç bu kadar uzun gelmemişti bana sdf
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

sınav kolaydı, dikkatsizlikten gittiyse gitti, sağlık olsun. dün gece uyu uyan uyu uyan bi uyku yüzünden başım ağrıyor sabahtan beri, arada bir gidiyor, sonra geri geliyor. yoruldum da iyice bugün. sağlam da fırtına var, oradan oraya savrula savrula iyice yoruldum sanırım. saat daha on ben yine böyle pıstım sandalyeme acıyan gözlerimle takılıyorum (of ajitasyona bak)

cumartesi günü sınav olunca, haftasonu çok çabuk bitiyor gibi geliyor bana, çok sinir bozucu bişey bu. yarın da fırt diye gececek, sonra okula. 1 aralık'a kadar vize yok, onun rahatlığı olacak az biraz o kadar. bayram gelse de biraz rahatlasak ya. BAYRAM GELSİN!

çok fırtına var, dikkat etmek lazım işte.
Sosyal ağlarda paylaş

kazı ekibi

berbat bi gün.. matematik çalışıp notasyonlarını öğrendim anca, baz değiştir, düzlem değiştir falan.. gün bitti. işte bazı şeyler var ki böle alakasız olmasına rağmen heyecan veriyor;
amerika'da newyork'ta 1937'de yapılan su kanallarından birisinde "ufak" bi sızma varmış. normalde günde 20m litre iken şimdilerde 36milyon litre'ye çıkmış bu ufak kaçak. el atmaya karar vermişler. şimdi dalgıçlar 213 ve 365m derinlikteki kanallarda tamirat yapabilmek için 1ay boyunca helyum gazı dolu tanklarda yaşayacak ve çalışacaklarmış.

işte 1937'de yapılan kanallar böle bişi

amcalar da böle bi kabinde yaşıyacaklar kısa bi süre

tamamının bitmesi 5yıl sürecekmiş. 250m$'a mal olacakmış..
kaynak:http://www.nytimes.com/2008/11/23/nyregion/23tunnel.html?_r=1&partner=rss&emc=rss&pagewanted=all

bu tür uç durumlar her zaman ilham verici gelmiştir nedense. insanoğlunun muhteşem gücünü gösteriyor, dayanıklılığını gösteriyor!

neyse kaçıp matematik bakayım yine.. parçalı parçalı diferansiyeller falan beni bekler (sanırım)
Sosyal ağlarda paylaş

biletler alındı günlük, 3ü akşamı gidiyorum, 11i akşamı geliyorum. erken gelcem çünkü <3 kızım oldu bugün, adını kebap koyduk. henüz tipi yumurtaya benziyo ama olsun (sanal bebek lan ehe) pembe hem de. tekrar teşekkürler asinaan ^^
ayrıca sunshine çokzel bişeymiş <3 dilimi yaktım ama olsun yine de güzel.
ayrıca bu saçlar böbreklere kadar gelmeden kesilmicek.
yarın da fasulyeden sınavımı olduktan sonra ben bidaha okula gitmem. beyfendinin de işleri olmasa keşke.

ayrıca selinşem: AHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

lan lisede hatırlıyorum DNA kopyalanması sırasında hücrenin kullandığı tek enzim vardı, şimdi dördünce sınıfa geldim moleküler biyoloji çalışıyorum DNA kopyalanması sırasında kullanılan enzimleri oku oku bitmiyor 10 tane falan oldu herhalde. Vay anasını genetik böyle bişey demek ki, sınıf atladıkça yeni konular görmüyorsun gördüğün konuların detayları exponansiyel olarak artıyor. nepçim şey bu moleküler boyutta hücre lan hayran olmamak elde değil
Sosyal ağlarda paylaş

selaam

bugün sabah bizimkileri bi yere bıraktım filan derken ben arkadaşla buluştm sora eve dönüp yine bizimkileri bi yere bıraktım..yani bugün paso bizimkileri bi yere bıraktım..

günlük o kızın sevgilim olmasını istiyorum ! Allahtan bunu diliyorum..

yarın kanala gidip şu "x" konusunu konuşmam lazım..
bide ordan okula gidip öğrenci belgesi almam lazımki sağlık şeysini şeyttirebileyim..
sonrada gözümden tedavi oliim..çünki yakında hiç görememeye başlayınca bunlar daha zor olcak..en iisi görüyoken yapmak

ben hızlı araba kullanmıyorum !!

selamsız sabahsız msn ve facebooktaki herkesi silmek istiyorum..yapmama az kaldı zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

@pogodi, rica ederim ne demek ne demek, PETİTO varken hem de :p kebap'a ayrıca çok sevgiler. dilin geçer bir an evvel umarım :)

@günlük
çok sıkıcı bir gün olacak hissediyorum. 2 saat + 1 saat + 2 saat + 1 saat hmm, geçmez sanki bugün. ayrıca termodinamikten de hiç hoşlanmıyorum, yinelemek istedim. hocası da geçen gün bana git şu hocayla tanış, kariyer planların hakkında konuş filan dedi ama hala gitmedim, neyse. şu okul bitse de gitsek ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...