Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

salakça ama eisenheim bana pek feci bi fight club klişesi gibi geliyor..
http://www.youtube.com/watch?v=0hKIt1r2FOI

pogodi ise furby gibi bişi. neşeli veren bi zıpçıktı..
beilow desen yamuk ayaklı conversli..

neyse efendim 6 adet ödevle karşı karşıyayız(!) yapamadım tabi tamamını. yapana da ödül olarak ödev falan veririm hani.. neyse matlab adı verilen güzide programımızı bayağı bi öğrendim. kısa sürede çok işler başardım (tabi ödev veriyorlar işte! sıkıyorsa başarma) bugün itü'ye gittim de bi iş için, boun'de kalmam ve hızlıca lisansüstünü tamamlamam lazım.. sanki daha mutluyum burada.

signal proc. falan fistan bişiler çözmem gerek ama bak yapamıyorum :( galiba yan çizip cuma konu üzerine bayağı çökmem daha doğru olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,
ben buna tasmasız yanımda yürümeyi ve kedileri görünce koşmamayı öğretirim.
az önce kızdım tasmayı cıkardım peşimden bıdı bıdı geldi. yapıcam bu işi, hatta onu sevgiyle çağıran insanlara gitmemesini de öğreticem ama daha nasıl çözemedim. olsun yapıcam. kafam güzel olsa da olmasa da.
Sosyal ağlarda paylaş

günlüük kapının ısrarla çalmasıyla uyandım. sonra hatırladım ki kargo gelcekti bugün. rüyam da kötüydü zaten iyi oldu uyandığım.
said:
Rüyada kanser görmek

kanser saglık durumunun bozulmasına yorumlanır.

Türk'e bişey olmaz sdsf. o değil de hasta olcağımı ben de biliyorum zaten çok da başım ağrıyo hehey. param da hala gelmemiş, nası sinir bozucu anlatamam. neyse ben bi duş, sonra okula gideyim. 4 te muhasebe sınavı var. yenicem seni muhasebe.
Sosyal ağlarda paylaş

tü türkçe'ye!

bu ne?
said:
"Maaş bin 175 lira."

standart gazete yazısı! hay şu kuralı uygulatana da uygulayana da araba çarpsın, kafalarına örs düşsün e mi?

yok sonra bırbır ediyorlar "türkçe niye böyle, dilimizden utanmayalım.." böyle rezil kurallar ile ve böyle rezil kuralları koyanlar ile yaşarken nasıl utanmayım onu anlasam inanın utanmayacağım!

tahtada tırnak gıcırdatma sesi gibi gıcık ediyor beni. bir bu bir de herke[large]z[/large] nanesi
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük lan vizelerin bitip de yapacak bir şey bulamamak çok iğrenç bişeymiş onu anladım. Hele hele vizelerden sora çoğu arkadaşın da "bayram tatili erken başlasın heleloy" diyerek hemen memleketlerine dönmesiyle çok daha iğrenç oluyo. Malum kişi gitmicekmiş bayramda, ben de zaten hem geç gidip hem erken dönceğim için onunla ilgilenirim artık =) Cumartesiye bi tek ingilizce vizesi kaldı vize namına onu da salla zaten am is are görüyoruz :D Öle işte günlük.

Neyse artık ben kalkıp bi duşa giriim. Sevmek...

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

yarın nasıl bi gün olcak merak ettm günnük

çocukluk arkadaşımla manita olma durumu var ama çok karışık bi şekilde..yarın sabah buluşup konuşcaz bakalm...

yarın ordan okula geçicem çünki iki tane vize var..ve elimde sınavlara dair hiç not yok
onu geçtim sınavına girceğim derslerin isimlerini bile bilmiyorum

yarın arabayı teknik servisinede götürmem gerekicek..bu işide kız ve okul işinin arasına sıkıştırmam lazım..araba kullanmayı seviyorum günnük..

şu iş durumu bi düzene girse istediğim gibi olsa süper olucak..
hadi hayırlısı diyorum..

Allaha çok şükür herşey yavaş yavaş yoluna giriyo..
hadi görüşürük
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...