Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ne garip gündü günlük. iyi ki açtım yine o konuyu, böyle bi huzur var artık içimde=) her şeyi rahatça söylememiz güzel oldu. ne sevgilim olur artık ne arkadaşım. ama 7/24 dibimde olur o ayrı. artık ne olur onun adı bilememz. salı günü dansa başlıyorum yeniden. nolur güzel olsun noluur.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ödevim bitti lan. keşke gündüz sana bişeyler yazcağıma ödeve başlasaymışım di mi ? off 5.5 saat sonra uyancam bi de.

ama şu an bi karar verdim. bi daha teknik resim ödevimi verildiği gün yapcam. eve gidicem ödeve başlıycam evet bunu yapıcam.

kendim bile inanmadım lan şu dediğime sen nasıl inancaksın ki ?

bi de günlük sana bi soru, doğru parçasının orta noktasını cetvelle ölçüp mü bulursun yoksa pergel yardımıyla sürüyle çember çizip bunları kesiştirip dikme indirerek mi bulursun ? evet bana ikincisi yaptırıldığı için saçmalıyorum ya iki saattir guynük.

son bişey, pergeli bulan adam, topsun olm top. işin gücün yok muydu lan senin uğraştırdığın şeylere bak.

hadi çav günlük. yatıyım ben, 6.45te beni bekleyen bi vapurum var daha.

ühü.
Sosyal ağlarda paylaş

bariz pestilim çıktı bugün. hem de sadece 1 adet lab vardı o kadar. yoruldum ayaklarım bacaklarım ağrıyor çılgınlar gibi. pazartesi de pek cici termodinamik sınavı var. oturup çalışmak lazım ciddi ciddi. yarın yüklensem güzel olur sanki. pazar da çalıştık mı pazartesi de gider biraz, hadi bakalım. salı akşamı yapacak bişiler bulup böyle stres atmak istiyorum ehue. çarşamba da tatil zaten ohoy :)

öyle işte. saygılar, selamlar, hörmetler günlük (bey/hanım)efendi!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...