Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük çok pis canım sıkkın. ne yapacağını bilmemek insana ne kadar sıkıntı yaratıyor. 2 yol, ve seçim için kalan 15 saat. düşün taşın karar ver.

bazen gitmek istiyorum buradan. direk. başvur transfere nereye kabul alırsan (ki alabilir miyim onu da bilmiyorum ya) topla pılını pırtını git. çok büyütüyorum sanırım bazı şeyleri. yapım bu ne yapayım.

evde oturup boşluktan sıkılmayı o kadar özledim ki. kafamda hiç bir şeyin olmadığı bir gün gelince nirvanaya ulaşacağım sanırım. o gün ben ben olmam zaten.

ooof ooof seçim yapmak benim işim değil kesinlikle.
pof.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel bi gündü günlük. okula gittim işte 4 te denizle oturduk gene muhaseben hiç bişey anlamadık. hoca yaklaşınca bağırıyoruz birbirimize böyle hayır yaa banka 1000 ytl alacaklı daktilo demirbaş sayılcak falan diye. ki hiç bi boktan anlamıyoruz. bi de dersin başında süper zeka bi arkadaş çantamdaki biber gazını keşfetti. ön sıralara doğru azıcık sıktı. herkes bloke oldu bi süreliğine dışardan geldi sandılar bi de camı kapattılar. diyemedim ki benim biber gazım o açın şu camı =( sonra hukuğa girmeyip sabancı öğretmen evine yemeğe gitmeye karar verdik. manzara müthişti. yemeğimizi yedik dışarı çıktık çay içtik. garip konuşmalar yaptık birbirimize bi an özgün yanımdaymış gibi hissettim. sonra üzüldüğümüzü görünce en birinci olduğumuza karar verdik ve mutlu olduk. durağa gittiğimizde hukuk dersinden çıkan arkadaşlarımızla karşılaştık. otobüse bindik işte kadıköye gittik. yolda uyudum ben, şeyin geyiğini yaptık, bizim bi arkadaşa otobüste kadının biri gelip pardon çok yorgunum da başımı omzunuza koyabilir miyim demiş eheheu onu canlandırdık. sonra eve gelip doyasıya çişedim ^^ birazdan pijamalarımı giyip çikolatalı sütümü içerek gossip girl izlicem. mukmuk!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dün tarım fuarına iş görüşmesine gittim her yer çiftçi kaynıyodu bayan cinsinden birilerini görmek imkansızdı nerdeyse görüşme istediğim gibi geçmedi bugün başka bi yer daha var oraya gidicem.artık bi yer olsun günlük ya sıkıldım artık umutlanıp hayal kırıklığına uğramaktan...
Sosyal ağlarda paylaş

Hırçın dalgalarınla , koyuldum çıkmaz yola
Gidiyor musun?
Bilmiyor musun?
Yağmurum bulur seni..
Gittiğin yerlerde yağmur yağar mı söylesene sevdiğim
Karanlık olunca her yerde gördüğüm
O sen misin sevgilim..
Gittiğin yerlerde yağmur yağar mı söylesene sevdiğim
Karanlık olunca gözlerin dolar mı
Soylesene sevdiğim..

kaç saattir bilmiyorum sarkıyı dinle dinle bir hal oldum anlayacagın günlük