Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Gunluk dun aksam 3.30 gibi eve geldim bacaklarim o kadar agriyordu ki(ve romatizma tarzi o igrenc agridandi) herhalde sabah 5e kadar falan uyuyamadim ben. Bir de ustune 10.30 da uyandim zink diye. Neyse "nerd" yasamima geri dondum inek gibi ders calisiyorum bir de internetim yapilinca WAR a basladim mi tam bir nerd iste. Haftaya cumartesi dogumgunumu kutlayacagiz arkadaslarla Fabric e gitmeye karar verdim tabii ki super olacak. Oyster card im geldi bayagi mutluyum. Yarin spora basliyorum. Onun disinda hala kutuphanelerde surunuyorum ezigim iste internetim yok. Ha bir de TV liscence almam lazim.
Simdi eve gideyim ben yemek yapacagim bir de marketten camasir deterjani alip camasirlarimi yikamam lazim ki o yalan oldu galiba cunku saat 5 bugun pazar market kapandi of cop torbam da yok. Neyse yarin okul yok allahtan. Ben eve giderken bir dvd bakinayim. Hadi ciao
Sosyal ağlarda paylaş

yine anlamı bi o kadar 5 dakika önceye baktıgımda anlamsız bir gün

şikayet etmiyorm ama alışamıyorum. zor bu şekilde çözüm aramak üretmek

kendimden aklımdan şüpe duyuorum ki bu nedensiz dengesizlik in suçunu aramaktan

boş kovalıyorum

telefonumu kapatıp hafızamı silip suyun dibine girip oksijensiz kalarak beklemeyi istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

o kardeşi yerim.
günlük güğnaydın. zor uyudum baya ben. canım o kadar çok ballı ılık süt istedi ki annem duysa gözleri yaşarırdı heralde. sabah uyanıp da telefonun ekranında bişey görememek çok acayipmiş. buruldum=) çok açım her zamanki gibi. kalkıp duşa girmeli ve hazırlanmalıyım. yarın o kadar çok işim var ki. ab bov. öyle işte muk.
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:
sabah uyanıp da telefonun ekranında bişey görememek çok acayipmiş. buruldum=).

mesaj attık ya encüks.

günlük la yarın ders saatim değişmiş misler gibin 1.30 da. hep sabahın köründe gitmekten bıktım ya. evden ilk ben çıkıyorum millet uyuyo. neyse şimdi gidiyim de azcık mutfak toparliyim akşama yemek falan yapayım sonra da.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...