Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

burda piyaz var,su böreeği var,musakka var ne seviorsam var işte anne var baba var,odada tek basına huzur var,yuruyerek tıngır mıngr deniz var,tamam istanbulda da var bi surru onmeli sevdiğim se ama gidilir mi gunluk simdi,bu guzellik burda bırakılır gidilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ne yorgunum yaw. kafam kazandan hallice, içi boş ve uğultulu.. henüz uyuyamadım. yazıyı yolladım sabah ama e düşündüler bilmiyorum, sormadım hiç. dahası da var, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi taktım bu yorgunluk üstüne.. evde sağdan soldan geçen kabloları duvar kenarlarına falan sakladım, süpürgelik altına vs..

daha önceleri 1gün full uykusuz kaldığımda koymazdı fazla ama şimdilerde bayağı sersemletiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yurda geldim pişman oldum keşke bi gün daha kalaydım evimde ne güzel olurdu, her eve gidişte aynısı oluyo, bi gun erken geliom yerleşme flm diye, sonra pişman oluyom sanırım tarih tekerrürden ibaret. Yada daha doğrusu dendiği gibi tarih değil, hatalar tekerrür eder.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük şu anda arkamda uyumakta olan insana türlü türlü işkenceler yapabilirim ama kıyamam lan.
ayrıca biri gelip beni kurtarmalı. mutfağımız çok bakteriyel şu anda ama yarınki oyun turnuvasına kadar bekleyebilir. şu nete de bi çözüm bulamadık gitti. çıldırıcam valla.
Sosyal ağlarda paylaş

hasta olup uyumayı çok istiyorum günlük.

bir kış günü dershane çıkışı ağır nezle grip vb üzerine arkadaşımın babası eve bırakmıştı, annem de tavuk mavuk bırakmıştı pişirip yemiştim.

sonra salona gidip uzanmış televizyonu açmış bir de tylolhot içmiştim üstümde de yorgan.

umut sarıkaya mutluluk diye bir seri çizmeye başlasa o anı çizerdi muhtemelen.

yine öyle hasta olmak istiyorum ;_;

iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ilk dersime gittim bugün, vıdıvıdıvıdıvıdı, kısaca bugün değil yarın gitmem icap ediyormuş. icabediyor da olabilir, ama icabediyor diyince arapça gibi duruyor, icap etmek de arapçadır muhtemelen ama ayrı yazınca daha bi modern (vıdıvıdı yerine bunu yazmış oldum :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...