Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Sayın günlük,
Mamma Mia 2. kategori bilet sponsoru arıyorum, duyurulur. Dayanamazsam kıyıcam paraya :/

Günlükcüm, okul açılsın, derse filan giresim geldi. Proje ile ilgilenmem lazım ama hiç canım istemiyo neden acaba ya? Yarın oryantasyon da kaos yaşicaz heyecanlıyım. Millet zarfını alıp kaçmasa da imzalarını attırabilsek bari.

Öyle. yaz da bitti vay be. Hava da soğudu. Oturdum The Phantom of Opera'yı ikinci kez izledim bugün. Öyle parçaları dinleyip dinleyip duruyorum.

Yaşıyıp gidiyoruz, zaman çok çabuk geçiyor, yaşlanıyoruz.
Güle güle günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk, berbat bi 2 gun gecirdim.
dun ankaraya gittim ve yola askili tshirtle cikinca, 6 saat boyunca buz tuttum.
ankaraya indim, hemen gelicem diyen arkadasim 4 saat sonra geldi ben sikintidan temizlik yaptim.
ha bi de, sonunda yaz boyunca beklenen karsilasma gerceklesti, hanzo herif yuzume bakmadi =)
cok ucuz geliyo lan gunluk.

ha bi de ben anrakadayken bursadaki odamin catisindan iceri hayvan gibi su girmis, pc/montor falan mahfolmus, bi de kuzenim onu elektrige takmayi denemis.

allahtan yanik bi sup ile kurtardim durumu, esek herif, kocaman adam yani bu aptalligi yapmamaliydi neyse
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk gunde 2 posta penisilin ignesi yiyorum aksam gidicem igne olucam 3. olucak 6 a tamamlayana kadar dewam.. ama bi manyaklık yapıp 4. igneden sora gidip antremana giricem.. hem de kas gevsetici de iciyorum offf ne kafa yapıo anlatamam penisilin + kas gevsetici.. mal gibi bakıyorum 1 saat falan..

Sevmiyorum hasta olmayı..hele ilac icmek nefret..igne vurulmak daha bayık..gel sana baska bisey daha anlatıyım..tam hastaneye gittim su goztepedeki medical parka..normal saglık ocagında yaptırırdım ama kadın dedi ki.. penisilin yapamıyoruz biz.. eger bi sorun cıkarsa 2 dkda kaybediyoruz hastayı falan dedi.. ben bunun uzerine yinede gittim oldum igneyi ne garip dimi..igneyi oluosun dusunuyosun belki 2 dk sora olceksin falan bi de dussem yere bayılsam nefessiz kalsam falan bisey de yapamazlar napsınlar kociman adamım tum hastane seferber olsa gene zor.. Neyse iste gittim hastaneye on kapıdan girdim nerde igne olucam diye sorucam.. danısmadaki hatunlar fazla guzel ve fazla boyalıydı yuzumde anlamayan bi ifade ile danısmaya yaklastım arkadan biri bagırdı kestik falan die.hea ne nerde diye bi malladım bi baktım kamera..adamlar dizi cekiomus..ben boyle isin diyerek dısardaki acil kapısının oraya gittim ordan girdim acilde oluomusum igneyi hani olursem falan en azından denesinler kurtarmayı die.. Bi de super olanı kimse bana sormadı penisilin alerjim war mı .. boyle bi alerjim warsa die test yaptırıldı mı die..direk yaptılar igneyi..5 dk oturun dediler.. bu kadar basit yani eger alerjim olsa orda bi near death experience yasıycam yani.. nese oldum igneyi geri cıktım eve geldim oturdum pis baydım..

skype beklemekten de anam agladı..cok igrenc bisey sevdicegini aramak icin telefonu kaldıramamak.. zor bea .. hep skype beklemek cok ozleyince sadece msj atabilmek.. diger turlu 12 kontor /dk girio olmuyo.. onu da yapmadım degil yaptım dayanamadım aradım..sora 2 hafta telefonu yanıma almadım nerdeyse nasılsa kullanamıyorum die :D:D.. simdi arasa ne guzel olur ya dimi hic bu msj ı tamamlamam bile yollamam yani direk cıkarım patiden konusmaya dalarım ohh ne guzel olur..tabi bu msj ı okuyabiliosan gunluk demekki olmamıs..hala sıkılıyorum demektir..neyse bi de 6 gun sayıyorum.. persembe gelio tekrar.. gecen cumartesi bindirip ucaga almanyaya yollamıstım bi daa gelio.. bu sefer bir arkadasımla daha gelio..ama bu hos olmadı.. cunku evde 2 yatagın oldugu tek oda benim..misafire de ne yazıkki git salonda yat diyemedigim icin salon bana kalıo.. icerde hatun benim diger arkadasla yatıo ben salonda yatıyorum olcak is degil.. bi suru dert ya gelmeseymis keske ibna.. ama severim o keratayı da kardesim gibi oldu 3 haftalık calısma kampında hatta onu da ozledim de keske salona kitleyebilseydim yani olmadı.. neyse haftaya persembe diyorum bu mevzuyu da kapatıyorum..

diger mevzuya gelelim gunluk.. yoruldum biraz sanki ya.. daha okul baslamadan muzik kulubu leo antreman kosusturmasına baslamadan yoruldum..daha yarı zamanlı antremanlarımla cakısmıycak olmeyecegim bi is arıycam falan.. kafa dolu yani anlıycagın..is olmazsa bi suru derdim war almanyaya gidemem falan cok bayar gideyim di mi ne guzel olur gitsem ihih=)) neyse bi de hasta olduk bunca stress in arasında.. ii oldu..

oooo bitmedi daha ki... yok len saka bitti daha sora yazarım hadi yaladım gunluk cya..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük üstteki wotun bikaç cümlesini okudum küçüklüğümde her gün sabah 9 da melanet bi karıdan yediğim penisilinler aklıma geldi. Bildiğim tek küfürler 'şalak, aptay, öküj' iken, yediğim iğnenin acısını olabildiğince çıkartmaya calısıyordum küfrederek.
Gerçi o günlerde penisilin yedim diye şimdi çok nadir hasta oluyorum ama olsun. 1 ay boyunca bi insan penisilin yer mi ya. Kadın iki ay daha vurcam diyodu. Sandalyeye oturamaz olunca bıraktırdı annem allahtan. Ulan 2 ay daha vursaymış yürüyen bağışıklık olurdum heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük üstteki 2 postu okuyunca benimde aklıma penisilin tecrubelerim geldi.Bebeyken çok hasta olurdum.Ne guzel başlarda 3 penisilin 1 penadur vurulardı iyileşirdim .Sora dedilerki sana penisilin etki etmio artık biz direk penadur vuralım falan.Bi sure sora alısmıstım acısına bi de bana igne yapan hemsireye asık olmustum hasta olsamda igne olsam die dua ederdim hep cocukluk işte..Noldu bademciklerimi aldılar kurtuldum şimdi hasta olsam maximum 3 gunde ilacsız atlatıyorum mutluyum huzurluyum:)
Sosyal ağlarda paylaş

Günnük;
Çok afedersin ama OHA demek istiyorum. O ne la öyle?
Bugün büssürü garip olay oldu günnük. Ama öle böle deil, garip garip yani o derece... Hayır bi de, olmayınca olmasını falan istiyoruz, olunca da garip oluyor. Bu da bi garip yani bilemedim şimdi. Neyse günnük, fazla bişi yazamayacağım, ben de bi garip oldum çünkü. Du Bakali N'olcek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...