Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

odunlar, bi grup odun.. hatta odun bile daha canlı.. taş kafalılar..

tek dalga boyunda koca bir ömür geçirmeyi marifet sayıyorlar. yeniliklere kapalı kafaları ve emin ol kafatasları fortknox'un kapısından bile daha kalındır. düşüncelerde sabitliği bir erdem olarak görüyorlar. politik düşünce mi? yok ondan bahsetmiyorum, tüm bir hayat görüşü burada dediğim..

beyni gelişmesin diye sıkıştırmak, yeni bir doğru öğrenmesin diye saklamak, güzel bir şey görmesin diye kör etmek kolay geliyor. 2+2=5 gibi yanlış bir bilginin doğruluğuna saplanıp doğruyu duymak bile istemiyorlar.

hepsi odun! hepsi taş kafalı!

sabah sabah sinirlendirdiler beni yaw!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yattı galiba bizim bulusma neyse lem gunler cuvala girmedi ya.yazık lan kızı pazar gunu bile calıstıracaklarmıs..bendeki de talihsizlik iste ya bi işim de duzgun gitse atacam kendimi.Bunun dısında iyiyim okulun acılmasını bekliom oh oh bosluktan kurtulcam haftaya.Mutluyum huzurluyum.He bi de az once daha once attıgım postları gordum okudum falan hosuma gitti anılar işte guzel seyler
Sosyal ağlarda paylaş

Günlüük;
Hiçbir şey yapasım gelmiyor bugün. Baydım yine.
Dün paintball çok zevkliydi çok eğlendim.
Evde temizlik var elektrikli süpürge sesinden delireceğim birazdan.
Spor yapmam lazım üşeniyorum.

Haa bide 17 Eylül'de deniz kenarına tatile mi gidilir günlük yaa?
Babam zorluyor beni Antalya'ya gitmeye. Ben gelmeyeyim baba dedim biz bir aileyiz muhabbet ederiz ayaklarına yattı. Süper aileyiz gerçekten kız-baba ilişkisi haftada bir yemekten ibaret, abi de Amerika'dan kıçını kaldırıp senede 15 gün gelmeye lütfediyor.

Annemle de barışmadım hala zaten.
Sıkıldım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...