Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük ben aşık oldum lan galiba.Ama istemiyorum, korkuyorum.An geliyo onunla konusunca cok mutlu oluyorum, an geliyor korkularımdan dolayı konusmak, yuzunu gormek bile istemiyorum.Çok korkak oldum lan ben.Sevgiye inancım kalmadı galiba.Çok zor bir surecin icinden gecmistim 3 ay once bunu sende biliyorsun.Bilmiyorum nasıl olur nasıl duzelir bu isler.Bazen inanasım geliyor aşka, sevgiye ama tam kendimi motive etmişken yediğim kazık geliyor aklıma soğuyorum.Bu hep böyle mi devam etcek günlük yoksa 3 ay once uzuldugum seylere su an gulup gectigim gibi bu hislerime de ilerde gulup gececek miyim.Her korktugumda şebnem gelio aklıma.Hani bir sarkısı varya "korkarak yasıyorsan yalnızca hayatı seyredersin" diye.Evet diyorum dogru soyluyor tam hak veriyorum evet korkmıcam diyorum gene gelio lanet olasıca gunler aklıma, yıkılıyorum.Belki bu sekilde davranarak o insanın istediği şeyi yapıyorum.Belki de ona inat sevmekten korkmamalıyım ama yapamıyorum gunluk.Sen anlıyorsun di mi beni.Çok karısık duygular icinde oldugumu biliyorsun di mi?Umarım bu olay hakkında en dogru kararı veririm korkudan uzak bir sekilde ama zor ya cok zor.Henuz hazır degilim galiba belki biraz daha zaman gecse isler daha iyi olacak benim icin.Ama acaba karsımdaki insan bunu anlayısla karsılayabilecek mi?Bilmiyorum zor...
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk seni seviyorum,onu da seviyordum gitti, sen gitme e mi

neyse cantam da hazır burada,terkediyorum buraları hatta uzatsam mı tatili diorm.cocukluk arkadasımın lizbonda evi var lan,uzatsam mı harbi bilmiorm kafam karıstı beah.bi de nasıl histerik mesaj oldu bu? nerden nerelere geldim hadi bakalım,operin adeus!
Sosyal ağlarda paylaş

ulan günlük,
birilerini öldüresim var.
OEH.
bugün yine evde çatışma çıktı..
çünkü.. beni bundan bi ay önce if te gören mal adamın teki şansa annemle tanışmış hastanede, annemin odasında uzun mavi saçlı bi fotom var (ki şuanki halime hiç benzemiyor) malamca gitmiş "uu ben bu kızı hatırlıyorum, if de dans ederken görmüştüm, sarhoştu sanırım, kikiki" diye rapor vermiş.

ya ne biçim şanstır bu!?
salak sapık adam, senin yüzünden mahvoldu benim tüm gezme tozma planlarım, umarım bigün yine karşılaşırz >:-(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...