Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

hayatın en güzel yani yaşlılık vallahi. kimse dönüp de bu yaşlı adama/kadına bakıp ne kadar kötüdür, rezil bir adamdır allah bilir demez. tonton dede, sevimli nine olursun. için rahattır, dert azdır, hayat meşgalesi daha az olduğundan sıkıntı dert yerine daha çok örgü örme seansları, mahalle gezmeleri, deniz kenarı sohbetleri, çay içmeye gitmeler, dost ziyaretleri ve altın günleri vb. vardır.

şimdi bakıyorum da kendi hayatıma, hani tüm dinlerde ve pozitif düşünce hedelerinde ve hatta secret gibi sıkışın önde gideni kitaplarda bile yer alan bir "dilediğinizi alırsınız" tezi vardır.. işte o ben de yok! dilediğim basit ve son derece sade bir hayat iken kendimi hep büyük açmazlarda buluyorum ve normalde çok basit şekilde çözülmesi gereken her şey benim durumumda işe yaramaz oluyor.. daimi uç noktalarda ve hiç istemediğim bir şeyler yapmam bekleniyor. ve heh, şimdi işin garip tarafı geliyor. aldığım kararların hatalı çıkma oranının yüksekliğinden ötürü inanılmaz derecede güç durumda kalıp daha büyük açmazlardan çok daha büyük eforlarla kurtulmam gerekiyor.
ee.. istediğim sakinlik, huzur ve sükûnet idi.. çok alakasız bir yerden alınıtı yapalım.. ama simpsons did it! snuçta her şeyi yapmışlar. homer bartman beginste ölmeden önce diyor ki bart simpsona "Avenge me...in flamboyant, impractical fashion!!" hah işte budur. aklın yolu bir iken her seferinde bu basit işlemlerin (normalde işe yaraması gereken çok basit işlemlerin) işe yaramaması ve pratik olmayan, gösterişli, şatafatlı işler yapmak zorunda kalmak berbat bişi.

işte bu yüzden yaşlılığımı istiyorum, çabucak yaşlanmayı diliyorum. umarım en kısa sürede 60yaşına varırım da pinpon dede olurum.. Umarım en azından o zaman huzurlu olurum.. Sanırım en kötü şey iç huzurunu bulamamış olmak, hatta bulduktan sonra kaybetmiş olmak.

60yaşıma sadece 12.354gün kaldı.. hepsi geçicek.. sadece 12.354 gün.. fazla değil..
Sosyal ağlarda paylaş

günaydın günlük dün seçilimle güzel bi gün geçirdim uzun süredir iş ev iş ev iyice asosyalleşmiştim iyi geldi dün pernamda dönmüş yuvasına mutluyum günlük birazdan platonikim gelicek msne biten sitenin testlerine başlıcaz=) seviyorum seni günlük bugün herşeyi herkesi sevesim var=P
akşamda patronumla görüşücem maaş ve ssk olayını kabul ederse daimi eleman olark burdayım etmezsede yeni bi yer aricaz artık hayırlısı akşam belli olucak herşey
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın günlük naber ? Dün akşam birşeyleri kesinleştiririm umudum vardı birazda denedim açıkçası ne tepki vericek falan diye yok günlük anlıyamıyorum gerçekten ne yapmaya çalıştığını. Zaten şurda 15 gün falan kalmış gitmesine buralarda yok bundan sonra. Bu şekilde mi gidicek yoksa artık bir adım atması gerektiğinin farkına varıcak mı çok merak ediyorum. Belirsizliklerden hiç hoşlanmadığını söylüyor ama beni belirsizliklerin içine itmiş durumda çıkamıyorum resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük çıldırıcam yakında..İnanılmaz sinirliyim eski halime geri döndüm uzun zamandır sinirlenmiyodum diye sevineyim mi saçmalıyorum diye üzüleyim mi bilmiyorum.
Herşey dün o gerizekalı o... bebeklik arakdaşımın aptal gibi resmi koymasıyla başladı sonra onu annem gördü sonra beni sorgulamaya başladı, korkmasın diye yalan söyledim ilk önce sonra da niye yalan söylüyorum ki anne böyle böyle oldu dedim şüphelenmeye başladı tabi. En nefret ettiğim şey olucak şimdi bana gelip şu kim bu kim BİK BİK BİK edicek şimdiden bağırasım geliyo kadına. Ayrıca sürekli rejim yapıp kilo alıyorum böyle bir şey var mı ya. Gören de ne ayı kız paso yiyo falan dicek böyle tavuk burger yanında diet cola içip rejim yaptığını zanneden kızlardan sanıcaklar beni.
DELİRİCEM ŞİMDİ
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...