Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük şu an Zeytinli rock fest teyim. Az önce tiamatı izledik. Fakat ayvalık otobüsü olmadığı için 12 den sonra sabah 7.30'a kadar burda beklemek zorundayım. Götüm donuyor. İnternet kafeye oturduk zaman geçsin die arkadaş yanımda uyuyor. Ben de 24 saattir uykusuzum. şöle sabah olsun sıcak sıcak evime döniim uyiim
Sosyal ağlarda paylaş

Of ulan be günlük
25 günlük tatilinde sonuna geldik iyimi.
Şimdi işin yoksa yarın sabahın köründe kalk git çalışmaya.
Ne olacak bu halim günlük
Hep ben yazıyom da biraz da sen bana yaz,akıl ver,sunu yap de,yardımcı ol biraz sende.
Neyse günlük bugünde gidip gezicem.
Dün 3x ranger yaptım yetmedi,sanırım bugünde bi 3x yapıcam :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Günlük.
Bir günün daha sonuna yaklaşırken,hala kız arkadaşım yok :(
Neyse daha şimdi kültürparktan çıktım,atladım metroya geldim fomaradan bir cafeden yazıyorum şu an.
Ranger-ahtapot-ranger-gondol-tren-ranger-balerin kombosundan sonra şimdi bişeyler yiyicem.Sanırım tonton yiyicem.Sonra da cıkar gezerim,alşveriş falan yaparım diye düşünüyom.

Nasılsa yataraktan kazanmış olduğum para.Harcamıyım da nabıyım.

İyi geceler günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

6 Gün kaldı günlük. tüm Sabrımı yok ettim ve Türkiyeye dönmeye karar verdim omg. Şimdi işe giriyorum (tr de tabii) ve yeni eve çıkıyorum omg.

Son bir kaç gün hayatımı baştan sona değiştirdim omg.

İstifa , okuldan ayrılmak , aileden ayrılmak.

Yeni iş , yeni okul , yeni ev.

OMG o.O

Edit : Ayrıca ırkçı olduğunu fark ettiğim patrona istifa mektubunu vermek te süper zevkti omg.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi günlük sen bana diyorsun ki, gelicem sana bir şeyler yazıcam ve rahatlıyıcam. Hiç sanmıyorum günlük.

Ama şey var, eşşeklik etmemek lazım, arkadaşlarına işin düştükçe gitmemek, arada arkadaşlık adına bir şeyler yapmak lazım.

Bunlar bilinen şeyler günlük, fakat insanlar hala becerememekte lan, bildiğin enteresan bir durum. Hani düşününce bunu beceremeyen ya da becerememiş şurdan bile pek çok insan çıkar sadece bana karşı. Ama bu benim derdim mi, tabii ki değil.

Beceriksiz insanlar düşünmeli olanları, ben değil.

Ben haklıyım. Siz haksızsınız.

Kıralım ben kıral.

Günlük başta söylediğim şey konusunda, sanırım hakkını yedim lan.

neyse, siYU.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...