Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

yorgunum haddinden fazla bok gibi bi işin işletmeciliğini ne akla hizmet üslendim bilmiyorum ama herşeyi unutacak kadar yoruldum sarkı sozundeki gibi ev ve iş başka bundan ibaret oldu hepsi.iyi güzel de bu kadar rutinin içinde bana oyun oynamak zorunda mıydın bok mu vardı karsıma cıkardın onu bok mu vardı bak ne güzel geçinip gidiyordum kendi halimde kendi kendime niye hep rutinlerimi alt üst ediyorsun niye hep huzuru bulmusken alıp goturuyorsun benden..
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın Günlük;

Uykum vaaar. Parliament Slim içiyorum rezalet. Banyo yapmam lazım, of bariz bir geç kalacağım.

Mutluyum be günlük bu aralar. Ama bugün artık evden dışarı adım atmam şart yoksa bilgisayar başında kök bağlayacağım. Annem Patick'i kıskanmaya başladı yani o derece :D

Laptop'ımın da sesi durup durup kısılıyor ben bir şey yapmadan deliricem birazdan.

Neyse günlük görüşürüz sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

İş okul derken bu kadar telaşın içinde istanbulda eğitim çıktı.özel hayatım resmen bitti lan babamla dalga geçiyordum ev iş ev iş nereye kadar diye ondan beter oldum annem yemek yemek için gecenin 11 ini bekliyor günde 2 redbulla anca ayakta kalabiliyorum bu yetmezmiş gibi 2 paket sigarada cilası oluyor.iş yerinde konuk ağırlamak deyimi var ya direk o durum kardeşim bile yüzümü görmek için cafeye geliyor lan ben ne yaptım da bu kadar agır tasın altına giricek deli cesaretini buldum kendimde anlamıyorum adamı da yarı yolda bırakamıyorum ya bi kalp krizi tarzı bişiler lazım bana evet evet yoksa tatil falan yapacagım yok albinolar gibi hala bembeyazım havuza bile giremedim.bugun hoşlandıgım bi kız yemeğe cagırdı yorgun oldugum için migrenim var diye bahane uydurdum ya bi yardım et be bi klon falan yarat benden ne bilim kage bunshin non jutsu falan iyi giderdi =/
Sosyal ağlarda paylaş

günlük perşembe doktorla randevum var hadi bakalım umarım kötü bişey yoktur, platonik sevdiceğimlede 2gündür çok iyi sohbet ediyoruz iş dışındada konuşmaya başladık birlikte yeni bi projeye başlıyoruz başını şişiricem yine sorularımla =)
neyse bitirmem gereken bi site var onu tamamlıyayım artık
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...