Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ben böyle oturduğum zaman pc başındayken, ne zaman sıkılsam sol omzum ve yukarısına boyuna doğru bir ağrı oluyor. habire geri ileri yapıyorum. boynumu falan oynatıyorum. şu an şiddetli bir ağrı var mesela. boyundan problemim var son 1-1.5 haftadır zaten. yatmam gerek ama ben full pc. yatağa alıyorum laptopu. yatak ısınıyor sonra. ısınınca akşam yatamıyorum. soğuk yatak lazım. ayaklar yanıyor sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

ee noldu gecti mi saplantım?gecti gibin.lan simdi ben adamın lafını etmiyorum öc alır gibi insanlar ediyor.9 ay kafalarını kurabiye de kurabiye diye şişirmemim ocunu alıyorlar resmen...gecen gun bi arkadas saka yaptı geliyor bu taafa geliyor dedi(yok oysa)inanmakla kalmadım sn de 10 kg adrenalin salgıladım.lan gunluk nasıl gececk bu meret? bi de şimdi daha once yaptııgım herseyi salak sacma yoracak kafasında işte onu hiç istemiyorum,konussam mı acaba..neyse hadi heleloyy gunlerim geri gelecek elbet tatlı laflar edeceğim sana arıböceğim gunlukcuğum
Sosyal ağlarda paylaş

celldweller ve vast'ı çoook seviyorum ancak kaç yıldır adam gibi bişi yapmamaları şaşırtıyor beni. celldweller klayton (kaly scott galiba gerçek adı) adlı bi amcanın (43) kişisel projesi. her şeyi kendisi yapıyor manyak.. vast ise jon crosby'nin kişisel projesi gibi. her şeyi o yapıyor gibi.. keza habire adam değiştirdi manyaklar.. adam da karıdan kızdan kafasını kaldırınca albüm yapıyor gibi sanki (eheh) her projesi güzeldir onun da.. anlamıyorum lan, adam sanki "amman yeteneğimiz keşfedilmesin!!!" diyorlar.. hani klayton'un çalamadığı şey yok. jon ise süper bir söz yazarı ve müzik konusunda da aşmış bi amca..

celldweller:
under my feet /watch?v=vPjS0vntNc8
i believe you /watch?v=kOoi8dWp_-w
birthright /watch?v=sXayH0pzfoA

v.a.s.t.:
touched /watch?v=jbwuAzRTOv0
free /watch?v=VRXW1thQtPM
one more day /watch?v=PbRELg8iJvA
Sosyal ağlarda paylaş

günlük 1000 postum olmuş!! :P
bu aralar pek bi sinirliyim hoşuma gitmeyen bişey söyleyen her insana çemkirme potansiyeli taşıyorum günlük.
sürekli bir şeyler yapmayı istemek ve yapamamak artık sinirlerimi bozmaya başladı. resmen boş geziyorum, kendimi geliştiren hiçbir şey yapmıyorum. yine davula devam ediyim dedim erhan abi hala yazlıktan dönmedi haftaya pazartesiye kadar beklemek zorunda kalıcam. salsaya devam ediyim desem abidik gubidik haftalık derslerle uğraşmak istemiyorum adam gibi çalıştıran bi yer olsun hergün gidiyim 2 saat böyle.
bugün massive attack e gidiyorum heralde çok güzel olucak.

of bi de evi toplamam lazım ya :( bulaşıklar boyum kadar. neyse ben kaçiyim günlük maslağa yetişemicem yoksa..öpüldün
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bir kafayı yemişlik moduna girdiysem, sabahtan beri bilgisayarın başında bir şey yapmadan oturuyorum. dünyanın en boş günü oldu bugün. arada pati'ye bakıyorum, hiç girmediğim bölümlere falan.. tükettim burayı da.

bir sıkıldım, pir sıkıldım. moral yerlerde günlük. günlük de ne günlük ha.. bi kere günlük dediğin özel olur.. buraya yazıyorsun, tüm paticik ahalisi okuyor. 70 milyon bizi izliyor lan resmen!! iyi de bunu isteyen biziz, yoksa yazmazdık.

şey, bir de kafam karışık bugünlerde. insanın kafası karışık olmayagörsün.

bu arada hani sabahtan beri demiştim ya... o süre zarfında aynı playlist dönüyor, beynim eridi;

- when the children cry (çocuklar ölmesin, şeker de yiyebilsinler)
- broken heart (kırık kalpler sokağı)
- lady of the valley (evimin kadını)
- dreaming (hayal kurmak bedava anasını satıyım)
- blue monday (ne desem boş..)

bilgisayar başından kalkma zamanı geldi. oh be
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...