Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

neden her gün evdeyim? yani beni evde tutan şey nedir? neden dışarı çıkmıyorum? neden ki bu üşengeçlik? hayır yani böyle mutlu değilsin işte. o zaman kalkıp dışarı çıkacaksın. hayır mı? o zaman oturacaksın oturduğun yerde, ağız yapmayacaksın. ama oturup ne yapıyosun ki? msn, müzik, pati nereye kadar? hayır günlerdir böylesin. ne var evde? ama bi yere kadar anlarım seni. arkadaş yok burada. hepsi farklı yerlerde. kimi yaz okulu, kimi tatil.
at kendini denize. seni o paklar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bide yaptığım şeylerden zevk alamıyorum ben günlük. hani evde durdun tamam da evdeki herangi bir aktiviteden zevk almak gerek. gerçi zevk alamadığımdan çıkmak istiyorum. ama el mahkum çıkamadığında da yapacak şeyler bulman gerek. şu an ben müzik açıyorum. sevdiğim bir şarkı. ilk dakikasından sonra "eah bi sus sen de" deyip basıyorum çarpı işaretine. sonra 2-3 tane takıldığım bir forum var. 5 dakika içinde habire döngüye aldım onlara bakıyorum. ama hiç okunacak yeni mesaj yok. yani kimse mesaj atmamış. ama bakıyorum.istemsizce açıyorum. faceboku açıyorum, notification yok. 1 dakika sonra tekrar açıyorum acaba var mı diye. yok işte yani açma bi daha. sonra tekrar açıyorum. notification olmayınca, kendi üye olduğum gruplara bakıyorum. sonra tekrar kapıyorum.
elime telefonumu alıyorum dışarı çıkacak adam var mı diye. hem ayrıca arkadaş konusunda ne diye dert yanıyorum ki. benim zaten kafa dengi adam gibi arkadaşım pek yok bu şehirde. 2-3 tane vardır anca. kafamı kaldırıp masama bakıyorum. dvdler kitaplar vsvs. yani benim ilgimi çeken "aha lan şuna bi bakim/inceleyim" diyebileceğim hiçbişey yok. sonra msn yi açıyorum, 25 kişi var. bunların 15 tanesi muhabbetimin olmadığı elemanlar. hoş muhabbetim yok, bi ara temizlik yapmam lazım. sonra kaldı geriye 10 kişi. bunların 3 tanesiyle muhabbete girmek istemiyorum. kalıyor ilgimi çeken 7 kişi. onlara da bakıyorum 3-4 tanesi meşgul. geri kalanlarla muhabbet çabalarımsa sonuç vermiyor, kimi afk, kimi msj yazmıyor falan. msn amacından sapıyor. sonra şu an yazarken bunları laptop feci ısınmış durumda ve ellerim rahatsız oluyor yazarken. buna çok kızıyorum mesela. ha bu tip uzun yazılar çok tripsel geliyor bana. ama şu yazdığım yazı yine beni meşgul tutuyor. boş durmuyorum yani. zamanın akıp gitmesi mutlu ediyor beni.
demin o kadar patladım ki, yani yerimde duramıyorum. kafamı vurucam duvarlara, atlayasım geldi pencereden. hani saçmalıyorum, öyle bir şey yapmam tabi de. böyle baktım deniz manzarası odamda mükemmel bi manzara var. böyle atlıcam uçucam öyle bir olay olsa süper yani.
Sosyal ağlarda paylaş

alsaydı ya senden bi parça..

işte kıskançlık ekmeklerde de geçerli bir durum.. gördüğünüz gibi ekmek bir fransız ekmeği ile aldatılmış.. zavallım.. ancak üzülmeye değmez!

her neyse, beleşe domain + alan kazandım.. ancak html, css hede hödö anlamıyorum. başlık açmaya da yüzüm yok hani; "ben kağıda çizsem de birisi yapsa kaça yapar ya?" diye. flash mlash değil, basic bişiler işte..

ilgilenen varsa mesaj atsın konuşalım falan.. böle bişiler.

14mayıstan beri başıma gelen tek iyi şeyin bu olması alice'in harikalar diyarına açılan kapısı gibi görmeme sebep oldu.. ne diyim? saolsunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...