Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

gunluk lan daa demin bi film izledim boyle drama..bogazımda bisey dugumlendi..kaldı oyle..ekrana bakıyorum..ekran bana bakıyor..boş bakısıyoruz..olmamıstı uzun suredir..

aklıma sey filmi geldi hatırlarsın orjinal ismi 'my girl' hani arılar sokuyo da cocuk ölüyo falan sora kız amcasının mı yanına gidiyodu..o olsa kesin aglardım heralde..

nası bi mod bu gunluk..sırf american pie izlemem gerek galiba
Sosyal ağlarda paylaş

bugün izansızlığımın doruklarındaydım günlük.şamanda onur bana jonglörlük öğretirken
elim ayağım birbirine karıştı bütün topları biraların üzerine düşürdüm ağzımız yüzümüz bira içinde kaldı.daha öncede adamın tekinin kafasına bira şişesini düşürmüştüm zaten.ciddi manada izansız bi insanım ya.ama alıştı bana artık çalışanlar.gülüp görmezden geliyolar filan.heyecanlı bi insanım ben elim kolum rahat durmuyo ben napim.karar verdim onurların poi çalışmalarına gidicem artık yazı değerlendirmem gerek istanbula gidene kadar boş oturursam kafayı çizdiririm ben.
bide gene yaptığım bi çok salaklık yüzünden bi çok insanla diyaloğum bozulmuştu git gel dönemlerimde.şimdi tek tek hepsiyle konuşucam.hiçbişey de anlamamışlardı zaten bi açıklama yapmak iyi olur gibi.
gittim günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük neden izmir'de kaldım ki ben?

neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden? neden?

sanki istanbul'da olsaydım çok çılgın manyak süper işlere imza atabilicekmişim gibi geliyor
of ya
kabuğumdan filan çıkardım en azından ne biliym
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımı geri kalanın ilk gününe uykusuz giriyorum. evet hayatımın geri kalanının ilk günü. belki de ilk ve son olur bunu bilemeyiz tabi ama önemli olan puan veya puanları almak.

edit:bidaha atmiyim post diye güncelledim. aklıma bazı şeyler takıldı. kendimle çok vakit geçirmeye başladım galiba ki, kendimden başka herkese bok atmaya başladım. hiç kimseyi beğenmez oldum. bi şey görüyorum direk " VAY AK, VAY LAMER" gibi başkası yapsa ağız burun dalacağım şeyler yapmaya başladım. bi de şero gibi içimden yapıyorum ki o çok fena. herkes de lamer değil heralde. vardır lamerler ama. mesela ben. baya bildiğin lamerim. farkediyorum ne lamerlik yaptığımı da ama yapmaya devam ediyorum. mesela bunları yazmak da bi lamerlik. ama silesim yok. baya yazdım çünkü. ama buraya benim gibi yazanlar da var, onlar da lamer mi. yoksa herkes mi lamer. bi kere lamer ne lan. off ulan baya isyan ettim. uykusuz gecenin sabahında sıkılan bünyenin serzenişleri isimli dümdüz bi yazı gibi oldu. yok lan baya bildiğin lamerim işte, edit 2. devam ediyorum. yetmedi bu kadar kaymak kendime. düzenli hayattan geçtim. o olmuyo zaten. ne kadar uraşsam da, ama çok sigara içiyorum lan. yalnız kaldıkça dayadım sigaraya dayadım sigaraya. bok gibi bi adam oldum. bok gibi bi adam olduğumu görüp bok gibi olmaya devam etmek de daha kötü. bazı şeyler yapmam lazım. mesela radikal değişikliklere gideyim diyorum sonra daha önceki radikal değişiklik kararlarımın sonuçları aklıma geliyor. "bırak lan lamer, böyle olur mu bu işler" diye bi beyitle kendime ayarı gömüyorum. sonra canım sıkılyo bi sigara da ha yakıyorum. zaten west silver gri. bi boka da benzemiyo. çerez gibi sigara içiyorum. iki ikibuçuk pakete dayıyorum bazen. ama bu kadar boktan hissetmeme ve hiç bişey yapmamama rağmen, "benden bibok olmaz hacı" da demiyorum ( çok fazla bok dedim dory, affet beni) çünkü şimdi NŞA da yaşamadığıma inandığım için NŞA ya geçersem coşarım hacı gibi bi umut mu desem, yanılsama mı desem, yoksa secretvari bir inançmı desem(secreti de okumadım, okumak da istemiyorum, gerekiz gaz yapacak çünkü bende biliyorum), işte öyle şeyler. geçen mesela bitmiş geçmiş mevzunun üstüne tam 3 saat düşündüm. 1.5 paket sigara içtim. kendi kendime konuştum. onun adına cevap verdim. senaryo gibi oldu. aslında iyi fikir bak senaryo yazmak lazım bitane. yazı yazmak lazım ama mesela adam yazıyor bi okuyorum, ortamına bakıyorum siyahkahvenin, "AHA LAMER" diyorum hemen vazgeçiyorum. yediremiyorum kendime. 17 yaşında ergenler gibi farklı olmaya, life sux demeyi kendime yakıştırıyorum. ben kendimin babası olsam, alırım karşıma bi 70lik açar içiririm kendimi, sonra bunları anlattırım, sonra içkili içkili döverim. sabaha bişeyi kalmaz. kimse de demiyo ki bana lamer sensin lan diye. kalp kırmiyim diye üstüme gelmiyolar. gelin lan işte. nolcak sanki en fazla "sie lamer" der atarı basarım. sen benim yaşadıklarımı anlayamazsın derim. sonra yok lan o lamer değil ben lamerim derim infinite loopa girer uzay boşluğunda yok olurum. o diilde geçen yediğim midyeler hala rahatsız ediyor. off bak yazarken sae aklıma geldi. wall of text güzel yazıyo o mesela bu bitince bi bakıcam o kadar yazdım saenin yazdığının yarısı bile olmamış. metresini geçtim bişey de anlatmıyorum ki. ne kadar lamerim allahım. lamer lamer lamer LAME meme. lan off ya. felaket canım sıkılıyo gibi geliyo. bişey yapıyorum, direk ondan da sıkılıyorum. depresyondayım desem değilim. biliyorum çünkü daha önce depresyonda neler yaptığımı biliyorum. şu halimle bile 3.00 ın üstüne çıkmaya çalışıyorum ve başarıyorum. film izliyorum sonra. o kadar çok film de izledim ki onları da beğenmiyorum. tahmin ediyorum. çıkarsa lamer oluyo zaten, çıkmazsa olmamış bu film oluyo. tiksindim resmen ya. geçen kuscaktım hacı ben midyeden sonra. o kokoreçi de yemicektim. mesela ders var şimdi gidecem. hoca var. iyi adam ama bi espiriler yapıyo. lamer direk. lan sanki 17 yaşında ergen gibi. hey allam. hayır o diil biri de çıkıp.. off yazarken yoruldum. zaten aynı şeyleri yazmaya başladım. döngüye girdim. yazacak bişey yokmuş meğerse. 2 radikal değişiklik çakayım kendime geleyim. dönemsel serzenişe girdim gene. şimdi bunu okusam baksam ben derim ki böyle değil ama. e böyle değil tabi de işte can sıkıntısı olunca böyle oluyo. sıkı can iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

15dak dır patronuma küfür ediyorum ve sanırım 1saat daha etmeye devam edicem
resmen sekreter niyetine kullanıyo beni şerefsiz 3sayfalık polaris dergisinin arkasındaki ayakkabı bayiilerini aricakmışımda gazete için adres mail vs.. isticekmişim.
tut kafası sürt asfalta bastıra bastıra it herif:X
Sosyal ağlarda paylaş

daaayt.

annemler geldi, ilk defa bugün denize girdim geçen 23 hazirandan beri. bodrum güzel ama gümbet saks. çok az vaktim var keşke laptop bana kalsa ak. izmiri özledim. oktarım asayiş berkemal bugün iyiyim.

bodrumdan notlar.

hepinizi seviyorum cicim. öbüyom.

sizi seven,

utopia.
Sosyal ağlarda paylaş

SA
ağzımda bokla uyandım şimdi kelebek sıçıyorum sevinçten.
testere nin sınavından geçtim bugün.
allah değil ama bi güç dedi ki,
hello ekmek i wanna play a game.
You have exposed peoples weaknesses sdfsdfsfdf
live or die make your choice.
Kazandım fakat.
Hiçbişey canımı sıkamaz şu saatten sonra, sabahlara kadar rüzgarla dans edip kuşlarla şarkılar söyleyeceğim.
Çok mutluyum lan.
Etrafımdaki poizitif enerji çıplak gözle görünüyor resmen.
Neyse kaçtım ben öptüm burnundan günnük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük utopia bana selam yollamamış beni sevmio nolur beni sevsin..
günlüque bugün bi als yapmışım 2 tane 70 lik bira içtim nası iyi geldi bilion mu of kendimi buldum resmen.
Ne o öyle kıbrıslarda vodkaymış viskiymiş falan.
ben amele amele göbeğimle bira taşımayı özlemişim hacı yok ötesi. :)

ütopa not: çabuk dön la bodrumlardan özledik. sççççsss mjkkk!11bir.
Sosyal ağlarda paylaş

çok yorgunum çoook

şu işler -ki ancak eylül sonuna biter- bitsin tası tarağı toplayıp gitmek istiyorum. kalabalıkta anlatsamda derdimi kimse dinlemyior zaten. iyisi mi kimsenin olmadığı bir yere gideyim de ben dinleyim kendimi.

kısaca bittim gittim ben gibi bişiler.. kötü işte

kaybım çok fazla :(
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ben çok fazla sıkıldım. evde hapis durumdayım şu an resmen. akıl sağlığımı kaybedicem. evde durmaktan yoruldum artık. beni sallayan eden yok herkes kendi dalgasında. isyan etsem de başa dönüyo herşey 2 gün sonra. yarın yaz okulum başlıyo acaba bu rahatlatıcak mı beni yoksa daha mı kötü olcam bilmiyorum, görücez. ne olcak böyle?
Sosyal ağlarda paylaş

Her şey olur.

Valla öyle. Yeni felsefem bu oldu sanırım. Felsefem de ne demekse, kim uydurmuşsa... Hiç anlamını içermiyor hani bambaşka bir şey yerine koyuyoruz biz "felsefem şudur" sözcük öbeğini. Her neyse canım, a aa.

İyicene herif olmaya başladık başlayalı çok pis fena geleceği düşünme seanslarına başladım kendi kendime. Eskiden her şeyin huzurlu ve normal bir şekilde gideceğini sanır pek de endişelenmezdim. İlla ki yolunu bulurdu her şey, akıllıydık, usluyduk, öğretmenimizin sözünü dinler, ödevimizi yapar adam olurduk nasılsa. Ufak yaşıtlarım da kendimce pek çok açıdan arkamda kaldığına göre pekala sıyrılabilirdim bir şekilde -akıllıyım kompleksinin başlayıp, tembelliğe alışıldığının başlangıç noktasıdır bu yargı aynı zamanda-. Büyüdük büyüyeli bir uyuzluk, bir tembellik, bir amaçsızlık vurdu kafama ki sormayın. Kayboldum uzunca bir süre, hâla da kendimi buldum sayılmaz. Hoş, pek bilgili insancıklara göre insan kendisini hiç bulamaz blablahedehödö. Tamam.

Meslek seçemediğimiz gibi alan da seçemedik adam gibi, sayılarla mı uğraşacaktık sözlerle mi onu seçmeyi bile beceremedik ve en sonunda piramidin tepesinden aşağıya kayması kolay, yukarı çıkması imkansız olur diyerek sayılarla-formüllerle uğraşmayı seçtik. Birinci round başlamadan kenara çekilip çırpınan öğrencileri izledik. Bok yedik bir güzel. 3.çoğul kişiyle yazmamın da hiç bir sebebi yok aslında, suçuma ortak arıyorumdur bir ihtimal.

Bu yazı nereye gider bilmiyorum. Hiçbir şeyin nereye gideceğini bilmiyorum. Her şey olur lafı da buradan çıktı. Pek fena buldum sanırım kendimi bu lafla. Hani kendini rüzgarın akışına bırakan yaprak misali kötü örnek klişesini canlandıran gerçek rolü almak istemezdim aslında ama... Sanki biraz daha yol alacağız da birisi uyandıracak bizi hadi kalk geldik ne çok uyudun yolda diye... Sahi öyle mi olacak? Her şey olur...

Günlük formatında pis pis yazıp bunu millete göstermek de ne kadar tiksinç bir şey aslında. Nedir ki bunun olayı?

Her neyse lan. Diyeceğim odur ki her gün kafama bir ton farklı proje gelmesinden, "şunu şöyle yaparım bu da böyle olur, hem zaten doğru zamanda doğru yerde doğru kişiyle buluşçaksın, kurulması gereken kontakları kuracaksın yolun açılır... Budur abi biraz da şans lazım" demekten gına geldi. Üstelik henüz yaz tatilimin; bitiminde tekrardan üniforma giyeceğim son yaz tatilimin ortasına bile gelmedik. Sınav stresi de değil ki bu, hayat stresi. Demek isterdim ama değil işte. Sınav eşittir hayat diyen 3,5 milyon ot parçasından biri oldum ben bu sene, hayırlı olsun.

Her şey olur ama lan harbi.

Valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...