Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

şeytanın sayfasına yazıyoruz evet.

bugun yıllar sonra metalci tayfanın arasına karıştım tekrardan kadıköyde. hepsi distopia'yı tekrar toplamam için gazladı beni yok konser organizsyonu yok kayıt ıvır zıvır. O an dier elemanlara baktım , bakıştık, da kalmadı be içimizde çok denedik. doom metal beste yapıcak durumda değilim artık. o noktadan çoktan ilerledik. Ama güzeldi be zamanında o günleri özlemiyor değilim saçları salıp sahneye çıkıp milleti coşturmak... yazık ettik boşa harcadık gibime geliyor o grubu. bi daha o kimyayı bulamıcam gibi hiç bi grupta.

Sosyal ağlarda paylaş

gunluk
humanlardan nefret ediyorum
gnomelardan daha cok nefret ediyorum
ama NE ..
gozum seyiriyo.
acimadan tecavuz eder, yakar küllerine yine tecavuz ederim.

neyse, bugun kotu basladi, iyi haberlerle gelisti, muzla bitti.
eet evde yemek kalmamis ve ben gofret ve muzla gecirdim ogunu =//

ha bi de xD
Sosyal ağlarda paylaş

biraz ara verip geldim günlük.getto da gadjo romano vardı süperdi filan ama sonra çıkışta hayvan gibi kavga çıktı.biber gazı davası olmuş biz dışarı çıktıktan 2 dakika sonra.millet birbirine girdi.sonra nerden geldiğini anlamadığımız siyah takımlı 2 ye 5 diye tabir ettiğimiz abilerimiz peydah oldu.onlarda karıştılar.vasıta bulamadık gecenin bi vakti yollarda kaldık.
herkes uyudu ben hala uyuyamadım.2 gündür ev dolu.en son arkadaş halının üzerinde yatıyodu.uyumam lazım.gittim günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...