Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük dün yolda eski okuldan ve eskiden baya samimi olduğumuz bi arkadaşımı gördüm.Meraba dicektim erkek arkıyla tartışır gibilerdi bende hiç bulaşmadım,sonra aklıma gelince elimdeki millattan önceki numarasına mesaj attım.Bu sabah son derece garip şiveyle konuşan hanzo sesli bi eleman beni aradı,"Kimsin sen,nedir bu mesaj,hangi şehirde yaşıyosun sen?" diye,sonra "kadın bu" diyip bi kadına verdi telefonu..Kadın da saçma sapan soruyo bişiler hanzo olmayan ama anlaşılması baya zor bi aksanla.Hanzo ses te arkadan nereliymiş nereliymiş diyo.Asl vereyim istersen yarabbim..

Bende mesaj filan atmadığımı söyledim,sabah mahmurluğuyla tırstım günlük.Zeytinyağı gibi üste çıktım.Hanzo sesli eleman da utanmasa eve gelicek günlük manyak mıdır nedir.
Güne böyle başladık,siftahı böyleyse bu gün bitmicek sanırım..
Hadi rastgele.
Sosyal ağlarda paylaş

Bavullar toplandi ama gece Mor ve Otesi konseri varmis Babylon Beach'de...
Sever miyim Mor ve Otesi? Hayir. Neden gidiyorsam artik. Yarin sabah da deniz kum gunes[kizlar?] amacli zaten oraya gidilecek. Eee? Yalan oldu toplanan bavullar. Nasil da gozumde buyuyor zaten yarin Cesme'den Izmir'e, pazartesi 1'de Izmir'den bin, 2'de Istanbul. 4 tane bavulla eve git. Bavullari bosalt, hepsini yikat, utulet ve tekrar topla bavullari. Cuma gece 4'de Istanbul-Munih oradan Munih-Viyana. Yurda yerles, yine bavul ac. Utu falan iykh..
Aaaaa!
Bavullar her yerdeler =[
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lan. grup dağıldı gibi olm. iyi oldu ama bi yandan da, sürekli bizi yönetmeye çalışan birinden kurtulduk. ne olcak ne bitcek bilmiyorum. çok da takmıyorum bana grup mu yok :p

değişik çabalar içersindeyim bi de günlük, spora yazılıyorum, ders çalışasım geldi kitaplar falan aldım, işe giriyorum sonra tatile gidicem bunların arasından vakit bulunca, zaten günde 3-4 saatim müziğe gidiyor :p

mutlu olmam gereken şeyler yaşıyorum ama mutlu değilim pek hala. o bir şey yüzünden.

bir şey..
*bne
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...