Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

utopia said:
eveet. gidiyorum efenim. eylül sonuna kadar eyw.

bir haftadır "mehehe bodrum yeni insan yeni iş kafa toplamaca" filan diye avutuyorum, şimdi evimde son günüm oldu fsdd. finlandiyaya ön hazırlık için ne yapıyoruz, bodrumda staj sdf.

şu iki şey her bakıma dönüm noktalarım oldu be.

bütün duygusallığım üstümde, şimdi çok fena public duygu akışı olacak buraya hiç gerek yok asfg. internet bulamam orda muhtemelen, sabah 9 akşam 8 mesai var, nereye buluyorum net.

ben bu yazı böyle planlamamıştım ahah.

hadin görüşürüz. yolcuyum sabah yediye zaten. kthxbb :'[

böhü ablağ :'(
Sosyal ağlarda paylaş

boş bi gündü günlük.arkadaşlarla nedjimaya gittik orda uzun zamandır karşılaşmadığım bir iki insanla karşılaştım acayip değişmişler bi eskiye döndüm filan garipti yani.
hala insanlara kendimi yanlış anlatmayı güzel bi şekilde başarıyorum.sonra durumu toparlamak için o kadar efor harcıyorum ki ee eytere beh diyip tamamen bırakıyorum kendimi.aslında demek istediğim çok farklı bişey oluyo ama sonuç öyle bi noktaya varıyo ki.bunun sonucunda ya kendinden geçmiş bi deli zannediyolar beni ya da çok daha farklı biri :) bi de daha önce demiş miydim? duygusal tepkilerimi geri istiyorum artık.

gittim günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:
eveet. gidiyorum efenim. eylül sonuna kadar eyw.

bir haftadır "mehehe bodrum yeni insan yeni iş kafa toplamaca" filan diye avutuyorum, şimdi evimde son günüm oldu fsdd. finlandiyaya ön hazırlık için ne yapıyoruz, bodrumda staj sdf.

şu iki şey her bakıma dönüm noktalarım oldu be.

bütün duygusallığım üstümde, şimdi çok fena public duygu akışı olacak buraya hiç gerek yok asfg. internet bulamam orda muhtemelen, sabah 9 akşam 8 mesai var, nereye buluyorum net.

ben bu yazı böyle planlamamıştım ahah.

hadin görüşürüz. yolcuyum sabah yediye zaten. kthxbb :'[

seliiiğğğn güle gülee! BOL BOL MASAJ SAT ONLARA! beğenmeyenlere laf çarp, pişman et beğenmediklerine! (zaten gitmişsin ama olsun güle güle gitmişsindir :P)

günlük, moralim bozuk, böyle bir geleceğe dair bi ye's bir kara bulutlar hakim, hayırlısı.

deliler gibi ders çalışmak istiyorum ama yaz okuluna pilim biter diye korkuyorum.

üfş.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bu sabah YDS'ye girdim.

Sen misin eğlencesine sınava giren sabahın köründe kalkınca midem bulandı uykusuzluktan, sonra bir de Suadiye'e oturan beni Maslak İTÜ kampüsüne vermişler :( Geç kalıyordum neredeyse 15 dakka kala girdim salona.

Bir de şu sınavdan çıkamama olayını anlamıyorum ilk 75 dakka bırakmıyorlarmış. 1 saatte bitti sınav 15 dakka sırada uyudum rahatsız rahatsız. Cep telefonu aldırmayıp ailenle buluşmanı zorlaştıran ÖSYM'ye diğer sebepler için de tabii ki çok teşekkür ediyorum, kampüs içi dolaşımı imkansız hale getiren, yeterince tabela koymayan, YDS var diye özel olarak kağıttan da olsa oklar koymayan İTÜ yönetimine de çok teşekkürler.

Saygılar günlük, saygılar..
Sosyal ağlarda paylaş

herşey güsel gidiyo günlük..
umarım bize nazar degmes..
ben büyü bozulmasın istiyorum..
çok mu şey istiyorum..
beni mutlu ediyor..
hem de çok..
onu hiçbirşeye degişmem..
iyi ki var.. iyi ki hayatımın ta ortasında..
sıcak yaz günlerinde içimi serinleten tek kişi
iyi ki var..
iyi geceler..
seni seviyorum günlük...
kendimi de seviyorum..
tabi ki onu da..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük naber?
biz seninle konuşuyomuşuz gibi yazıyoz ya, çok salak duruyo aslında, ama konsept böyle topraam.
az önce bir enkaz halinde uyandım günlük
şimdi de 11 kere filan hapşırarak (şimdi 12 oldu, 13 yolda) bu enkaz halini tamamladım
bi de günlük, en son 2,5 sene önce yüzünü gördüğün bir insanı rüyanda görmek nedir, allaallah ya.
Sosyal ağlarda paylaş

lan ismail kendime şöyle bi benzetme yaptım.

şimdi Football Manager düşün; düşündün mü.

ben orda atıyorum 175 Potential Abilitysi olan bi adamım. bundan 3 sene önce Current Ability'm 90 filandı. sonraki 1 sene içinde baya ilerleme kaydettim ve 140lara kadar çıktığıma inanıyorum. ama araya sakatlıklar girdi ve şu an 90'ın da altındayım.

işte böyle hissediyorum şu an
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...