Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Lan Günlük , ne güzel gündü.

Uyandım , babam aradı dedi ki okulla konuştum gitmene gerke yok bu sene geçtin zaten dedi. Deliler gibi sevindim o sevinçle odamı topladım temizledim.

Sonra alamadım hızımı gittim suburi çektim bi ton , La Rochelle'e çağırdı kendo hocam ondan ona gitmeye hazırlanmak lazım tabi . Forma giricez falan.

O arada babam geldi , açım dedi .Dedim ben yaparım yemek. Patronum aradı arada , dedi halletim senin kontratını benimsin artık! =P Onun hızıyla yemeğin yanına Cookie ler yaptım vişneli çikolatalı. Mis gibi oldular. Yemekte de püre yanına et , et üstüne de sarımsaklı limonlu özel bir yağ sosu yaptım. Feci güzel oldu. Yedim yedim , o kadar yedim ki cookie ye yer kalmadı onu da wow oynarken tıkınırım artık..

Ne güzel gündü lan!!!!! Nihayet bitiyo işkence günleri :D
Sosyal ağlarda paylaş

aman tanrıms.
bugün çok sıkıldım ve oturup 3 film seyrettim. annemle babam neden yeterli miktarda para bırakmadan hatta hiç para bırakmadan giderlerki evden.. uyardım onları yarın böyle yapmicaklarmış sdf
hadi canım daha sonra görüşmek dileğiyle.
bu arada pogodi doğum günün kutlu olsun gene ve gene ve gene.....
Sosyal ağlarda paylaş

Uyandım , sigaram bitmiş. Babam da para bırakmamış.Dışarı çıkıcaktım. Ehliyet kursum var , okulun yerini bilmiyorum telefonla kayıt oldum. Geç kaldım zaten. Neyseki seans seans olan bir olay , zamanınız olduğunda seanslara gelin diyorlar. Yarın gidicem günlük. Saç baş dağılmış mağara kadını gibi dolanıyorum günlük. Tarağım nerde?

Açım günlük , yemek yapıcak halim yok. Uyuyamadım gece. Ne güzel bir gündü dün , niye öyle sonlandı günlük? Kafam girsin böyle işe ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,
Para su misali gidince, parasız kalmaktansa evden çımkamamyı adet edindim. farkettimki evde b enden başkasıda yok, iyice dağıttım. temizlikçiler kaça gelir acaba? yok yok üşenmeyip ben toplim temizlikçi parasına bira sigara alırım. hımm . kalkayım bilgisayar başından en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

günlükçüm bebeem,
bugün bankada masa ve bilgisayarımı verdiler ama feysbuka msne falan girilmio. holi şit dedim.
iş güç de vermiolar, habire mevzuat talimat falan okuom, satranç oyunu var bi tane, ona sardım. bi tek ms office yüklü makinalarda. excele makro yazdım sıkıntıdan.
şu ünlü 'kredi kartları için kara liste' elimin altında artık. herkesin adını yazıp bakacam kimin nereye ne borcu var nıhaha.
başka bi stajer kız var. muhabbetimiz iidi ama 85li çıktı. biraz hüzünlendim. ama du bakalım. daha 3 hafta ordayız.
istanbulun trafiğine de sövüyorum ayrıca. çok iğrenç. metroyu seviom bi tek. matriks gibi metrolar eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

ehahh.. heyhat!

yorucu yaşam yorucu mirim. bu ay +6gün (ve her gün giderek bu sayı artıyor) oldukça ağır geçiyor. annemin artık pest etmiş sistemi. konjuktivit dediğim ama gerçek adı konjonktivit olan hedereye yakalanmış. yakalanmış da bağışıklık sistemi çok tutmamış virüsleri. göz önce kızarır ve hafifçe şişer. elbette normal seyri budur, değil mi? hah sonrasında gözler şişmeye devam eder, şişer de şişer. e virüs lenflere sıçrar ve onlar da şişer. yüzün yarısı şişmişken hain virüs öbür göze de atlar. şerreffsiz işte! onu da şimdi şişirmeye başlar. nihayetinde 1hafta dolmadan 4kere doktora gittik.

elbette bi sipeşıl tenks tu kısmı da olması lazım; efenim sözlükten sorularımı büyük bir hızla ve sabırla yanıtlayan broken linkli yüzüyüze hiç tanımadığım arkadaşa sevgilerimi saygılarımı sunarım. teşekkürler ederim. ciddi ciddi her türlü sorumu yanıtladı kendileri ^_^
bu kısa sürede hastalık bir anda kontrolden çıktığı için habire kontrole gittiğimiz doktorumuza, lenflere atladığını şip yok şip değil şıp diye anlayan operatör doktora da teşekkürlerimizi sunuyoruz.. hastalığı temiz bir şekilde atlatabilirsek eğer isimlerini de verir tavsiye ederiz doktorları.. ancak amca prof olmuş ama kasıntı, soğuk bir tip olmamış. onu diyim sadece, çok sıcak kanlı bir doktor :)

çok bulaşıcı olması sebebiyle bana da bulaşabileceğinden korkmuyorum desem yalan olur.. zati vücut artık perte çıkmış yahu..dayanıyorum ama ha düştüm ha düşücem.. eheheehhe

hang on little tomato
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...