Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

selam gunluk,

bugunde bi halı saha macında costum costurdum cıkarmadıgım sut ucmadıgım kose kalmadı desem heralde yalan olmaz..Ne guzel mactı bea gunluk..

gunluk ya gece gece de baydım hea..napsam bilemedim 127 kez izledigim bi filmi tekrar izleysim war ne dersin..bi ihtimal de kitap okurum snaki..kitap okusam ufkum genislese sanki..hmm daha iyi gibi hadi ben kitap okuyayım..

gunluk izninle vingthor a not..lan partiye durmaksızın antreman yaparak hazırlanıyorum..kum torbası falan mı alsam diyorum hani daa efektif calısayım die ..'tontişim' unutulmadı unutulmuycak :P

hadi gunluk yarın falan gorusuruz muhtemelen..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük uykusuzluktan ölcem ama gerçek anlamda başımın ağrısı geçmedi
yarın yani bugun annemin doğum günü hediye falan alamadım parasızlıktan yarın bişiler almam şart akşamda arkadaşlar içmeye çağırdı ama başka bi arkadaş grubuda gel takılalım dediler ayriyeten cuma günü kopmalara gidicem orda bayaa bi yorulcam cumartesi günü türkiyenin maçı var onu izliyecez hep beraber inş ronalda sakatlanır maçı kazanırız şuan gözlerim kapanıyo ama böyle çok huzurlu kapanıyo kapasam uyuycam ama uyumakta isemiyorum önce bi duş almak istiyorum ben bide bu konuşmada hiç noktalama işareti kullanmadım ki millet bir çırpıda okusun diye saygılar günlükcüğüm her nerde yaşıyor yada yaşatılıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük 14 hazirana kadar zamanım var. ondan sonra öleceğimi biliyorum. yapabileceğim tek şey testislere vurup kaçmak fakat bu screwy amerikan futbolcusu. benim seyrettiğim bizim okulun bir antremanında savunma oyuncusu elinde topla koşan herifin arkasında yere düşünce testislerine asılmıştı. hiçbirşey olmamış gibi koşuyodu diğer adam. şimdi bu adam ne teknik işler ne bişi işler. testislere vurup kaçamam bile. galiba kırıcak. gris'i öldürücem bıçaklıcam falan galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

günlüüüüğk :( kalktım sabahın 7sinde eşyalarımı topluyorum. evet bugün biglisayarım da dahil olmak üzere eşyalarımın çoğunu 4 aylığına bırakıcağım gün. inşallah bilgisayarıma birşey olmaz zaten kasası kırık. sabah sabah panik yaptım yetişemicem diye bide koli bandı almam lazım dükkanların açılmasını bekliyorum. şimdi ben yastıkları yorganları koliye koyucam sonra neyle yatıcam? ya da tabakları çanakları koyucam neyle yemek yicem? neyse sanırım daha çok erken birşeyler düşünürm artık.
Sosyal ağlarda paylaş

şştt alooo.
ben çok sıkıldım be. zaten açım. yemek hazırlansada, yemek yesemde sonra oturup bir deneme çözsem ne güzel olur dimi dimi.
bu arada gene sevindirik oldum. çocukluk arkadasım dostum herbişeyim gelmiş istanbuldan. ama gene gidicek =( okulu var tabü o naapsın. en azından bir hafta kadar geyik çevirebilicem kendisiylen ehü. neyse öyle işte. hadi öpüldün cağnım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...