Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Saygi deger gunluk

Bugun itibari ile TC'ye gelmis bulunmaktayim.Pasaport gorevlisinin pasaport ile alakali sorularima ''Bugun ise alindim kusura bakma baska bir arkadasa sorarsin..'' durumuna o_O boyle bir bakisla yanit vermemin yani sira bavullarima bir yasli adamin ''Bunlar menim evladim'' diye tutturmasi sonra o bavullarin bana ait oldugunun ispatinin biraz tatli dil gerektirmesi.. Kisaca gunluk varis gercekten bir rezaletti..Daha sonra televizyonlarda olan bitenlere baktigimda bir tane dogru duzgun ve akillica program bulamadigim gibi bircok akilli insanin bu programlarda hipnoz yemis gibi izlemeside ayri bir dusundurdu beni gunluk..Gunluk sanirim ben Mars'a simdiden kaydimi yaptirmaliyim diye dusunuyorum ne diyorsun? Nedir fikrin? Anladim uyuyorsun...Iyi uykular gunluk..
Sosyal ağlarda paylaş

günnük ölüyorum yemın ederım

mıde bolgem acıyor..
atesim var
usuyorum
terlıyorum
yorgunum
halsızım
basım donuyor
ayaklarım tıtrıyor
kafamı zor tutuyorum her an dusebılır

ve en kotusu duserseee ölmekten korkuyorum. daha hazır değilim son sevişmemi yapmadıım daha !!

heeyt ölmicem lan.

bide üstüne üstlük eğitim için ofisteyim ve canım yanıyor.

napıcem be leeyn

off aglıcam simdi
Sosyal ağlarda paylaş

burdan;
kredi başına 300 ytl isteyen,
15 kredi almadan yaşayaman burda genç diyen,
10 krediyi zar zor verip gerisini de uğraştıran,
ders açmayan, açtıkları da verdiği derslerle çakışan,
lan amk ama ya.
önkayıt diye salak bi şey yapamayan,
hay amk ama ya.

okuluma gün yüzü görmemiş küfürler ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:
burtonesk said:
günlük entelektüel sevgilim selinle evlenme kararı aldık. toplumun artık hazır olduğunu düşünüyoruz. onu seviyorum.

size bi teklif, kumam olun kendi aranızdada naparsanız yapın.

seni ihmal ederiz muhtemelen, o da pek işine gelmez sanıyorum ki fasdfsd.

Xunn, sen hazır değilsen tekrar düşünmek lazım aslında...
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:
Cons said:
burtonesk said:
günlük entelektüel sevgilim selinle evlenme kararı aldık. toplumun artık hazır olduğunu düşünüyoruz. onu seviyorum.

size bi teklif, kumam olun kendi aranızdada naparsanız yapın.

seni ihmal ederiz muhtemelen, o da pek işine gelmez sanıyorum ki fasdfsd.

Xunn, sen hazır değilsen tekrar düşünmek lazım aslında...

beni kimse ihmal edemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, 4 gün 4 vize 1 öğrenci parolası ile kampa girdik dün ve bugün akşam üstü gibi ilk vizemizi vereceğiz hayırlısı ile. Sanırım 1. sınıfta kaldım ben, harbiden kaldım yani. Bir de birşeyi farkettim, sigarayı bırakacaksan uygun zamanı bulmalısın böyle zamanlarda hiç bırakılmamalıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

moralimi bozdu erasmus mülakatı:))))9)9))9)

gayet en kazık mülakat sorularıyla en radikal duran öğrenci şeklinde çıktım içerden. konuştum ama çok siyasi bi mülakat oldu be, daha çiçek böcek avrupa konuşaydım, siyaset konuşunca çok konuşuyorum ve çok uyumsuz kaçıyorum ben. nasıl anlatsam bilmiyorum o durumu da, öyle işte. içeriği yazsam ağlayarak dramatik şekilde boynuma sarılırsın günlük asdf yazık lan diye. lan en son oynadığın oyundan bi bölümünü ingilizce oyna denir mi lan. oha yani. tiradı mı atayım sana teyze ingilizce. hasta mısın o anda. bu en ekstremlerinden sdf.

görücez bakalım. gidemezsem de gidememiş olurum.

geçmiş olsun, şemsiye meselesi artık tabi. acıyo lan sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...