Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sechil said:
günlük patide neden hep çoğunluk erkek kullanıcı vede kızları kaçırma sevmeme eğlemindeler bundan çok rahatsızım hep futbol,oyun,vs... konuları konuşuluo şölee kızkıza dedikodu yapılcak hiiç bi yer yok offf sıkıldım

Özel mesajdan yapabiliriz dedikoduyu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yağmur yağıyor.
Günün ilk sigarasını yaktım demin.
Yanan sigaraya ve dolmuş kültablasına bakarken düşündüm uzun uzun.
Sigara içmediğim halde neden her sabah bir sigara yakıyordum ki ben? Deli miydim?
Neyse rüya görürken şunu farkettim, benim diğer insanlar gibi bilinçaltım öyle karmaşık bir psikolojik yapım yok. Süprizlerle dolu değil lan benim beynim hiç. Ne kötü.
2 gün kaldı karar vermek için. Bişey alsam göndersem anlar mı sence? Anlamaz di mi? Altına sıçayım senin günlük ben.
Kediyi camdan attım gece sinirlenip. Köpeğin üstüne düştü. Çok acayip la. Hayatım sürpüzlerle dolu valla.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük boş bi günüm yok hergün sabah 8,30dan akşam 10a kadar dışardayım ve bu tempoya alıştım sanki
akşam 9da evdeydim çok tuhaf bi duyguydu uzun bi süre sonra tv seyrettim ve çok sıkıldım. bu koşuşturmaca bitsin boş zamanm olsun diyordum ama bitmesin günlük ben alıştım artık günlerin nasıl geçtiğini anlamıyorum evet evet bitmesin günlük
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk bey abi

2 gun once eglence olsun dıye sıleye geleyım dedım.
geldım.
biraz arkadaslarla ıceyım dedım.
içtim. sonra okula guzel kızlar gelmıs biriyle tanısıyım dedım. tanıstım.
ee ozmn birlikte icelim dedim.
daha cok ictim.
demir demirkan konser verıomus gıdelım dedım.
gittim.
konserden sonra kafam dagılmasın dedım alkol kesmedı.
onuda yaptım.
evet gunluk gerı kalan 24 saatte nerdeydım ben ??!!!

ucuyorum gunluk. rakı masasına oturdugum ınsanların karı kız derdı var.. benımde olsun ıstıyorum sanırım.aman olmasın manyakmıyım ben. ben sadece ayılıp aksam partıye gıdıp bayılmak ıstıyorum gunluk.

bıde gercekten bana 24 saattir nerdeydım?!?
Sosyal ağlarda paylaş

sechil said:
günlük patide neden hep çoğunluk erkek kullanıcı vede kızları kaçırma sevmeme eğlemindeler bundan çok rahatsızım hep futbol,oyun,vs... konuları konuşuluo şölee kızkıza dedikodu yapılcak hiiç bi yer yok offf sıkıldım

malis açıldı mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...