Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük , bugün okulda derse doğru yürürken çektiler kolumdan gezi var dediler. Ne gezisi dedim kimse tınlamadı.

Tibetle ilgili bir gösteriye gittik , önce kadının teki bir sürü şey anlattı sonra bizi loş ışıklı bir odaya sokup , yastıkların üzerine yatırıp meditasyon müzikleri ve duaları dinlettiler.

Sonuncusu saksafonlu olduğunu düşündüğüm bir şeydi , hoş gerçi sızdım biraz bazı yerlerinde sanırım. Ama o baya hoşuma gitti. Gittim adama sordum nerden bulabilirim cd falan çeker misiniz bana modunda ama anlamadı ben yaptım dedi kovdu. Ühü. =(
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük
az once soyle bi gunume baktim da
yapmıcam dediğim hatalarin aynilarini tam gaz yapmaya devam ediyorum
sence ben ogrenmeyi mi bilmiyorum?

yalnizlik kelimesi cok fazla kullaniliyor su ara bana karsi
yalnizlik fobisi, yalnizlik, yalin ayak gezmek.. oho bi tomar.

evet, itiraf ediyorum ki, var.
Sosyal ağlarda paylaş

olm ben de rüya gördüm lan

rüyamda mahallenin kasabı insan kesip etini satıyormuş, biz bunu direk polise değil de nedense arena'ya şikayet ediyoruz. uğur dündar geliyor işte teftişe 2-3 polisle ben de izliyorum. uğur dündar eti alıp tadıyor ve "evet bu insan eti" diyor. polisler de şaşırıyorlar ve pis pis buna bakıp "nerden anladın lan insan eti olduğunu?" diyor. uğur dündar da "YAPMA BEE" diyip uzun pardesüsüyle koşmaya başlıyor ve gözden kayboluyor.

yaa işte böyle.

iyiyim günlük mutluyum, haftasonu sinemaya gidicez yine :p
Sosyal ağlarda paylaş

la güllük yarın tekirdağa gidiyorum arkadaşın yanına.1gün kalıp gelcem.gitarıda götüriyim dedim ama kim taşıicak onu oraya kadar..
maaşı aldım mutluyum lan :D insanın cebinde parası olması güzel..inşallah ay sonuna kadar kalır bu para.. daha 2 gün oldu paranın yarısı gitti..nası kalcaksa artık
yaladım
bye
Sosyal ağlarda paylaş

biz çekirdek aile olyını koruyan bir aileyiz, eski usül gidiyoruz. old school.. ben ise son zamanlarda zıvandan çıkmış bir şekilde bizimkileri gereksiz yere azarlıyorum. gereksiz demişken, harbi gereksiz! telefonda konuşuyoruz;
-laser printer alalım size
+BARR BARR BARR BARR!

niye ki? yani kötü bir şey denmemiş.. allah allah. tabii uyarımı da aldım "2 oldu.." 3.getirmeye niyetim yok! hakkettiğim uyarıdan değil, salak saçma kalp kırmamdan dolayı. "ailen ulan onlar senin" diyip kendimi dövmek istiyorum ama 2ye bölünmeyi henüz beceremedim. yazdım bi kenara, 2ye bölünebilirsem kafa göz girecem kendime. anca adam olurum belki.

aslında iyi bi gündü.. deney ertelendi, yorulmadım.. kuzenim hastalanmıştı ama durumu iyiye gidecek inşallah. onu ziyarete gittim. o sırada uzuuun süredir beklediğim süper-über-teknolocik(!) aletin eve ulaştığı haberini aldım. harbi süper über gözüküyor ama henüz çözemedim.. yalnız garanti veriyorum tr'de alan ilk 10kişi içerisindeyizdir arkadaşımla ben. spesifik bir alet, spesifik durumlar için üretilmiş bişi ve yuppi! sonra ps3 oynadık hep beraber. eye of judgment'ta bi oyun kazandım ama bi oyun da kaybettim.. sonra heavenly sword oynadık ve hmm adını hatırlamadığım araba yarışına hiç bulaşmadım. çünkü araba yarışlarında çok hırslı oynuyorum, dolayısı ile çok iyi oynuyorum. hiç zevk alınmıyor sonra. ben de geriliyorum (daha ne kadar gerileceksem) çörekler,börekler ve kekler yedim. hazine sandığı bulmak gibi bişiydi bu. çok umulmadık yerden geldiler çünkü. beklemediğim yerden vurdular ^_^

ve maçı da kazandık..

ama ben bi bok yedim mi? yedim! afiyet olsun..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük.. ah günlük..

heyet raporu aldım hakemlik için.

ayına kördüğümün işgüzar nöroloji doktoru hiç bir şey yazmaması yeterliyken "normal nöroloji muayenesi" yazdı diye kabul etmedi kurul, git bunu düzelttir normal veya sağlam yazsınlar dediler. ben böyle bürokrasinin, nöronları çürümüş gerzek nörolojistin.. beynimde bi sorun mu var lan yoksa halbuki gözlerimi kapayıp perande bile attım..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün flashtan sınavız çok stresliyim lanet olsun her sınav öncesi sinir,stres olmaktan nefret ediyorum.

ayrıca dün ekildim günlük berkecan ekti beni hırt.cd ler yarım kalmış kesin ondan gelmedi ama cumartesi hele bi elimde olmasın o cd ler bak nasıl çıkartıyorum gecikme faturasını

günlük bugün çoook uzun bir zamandan sonra ilk defa beyaz bi sweet giydim beyaz bana yakışıyomuş lan:)
Sosyal ağlarda paylaş

Öğle yemeğinde lahmacun yedim felaket gaz yaptı. Bir o yana bir bu yana dönüp duruyorum. İş yerindeyim ve çok sakin bir gün.Hava çok pis Astoria binası bile sisten gözükmüyor.Bir an önce evime gitmek istiyorum.Almış olduğum mp3 player'i inceliycem.mp3 player sözde ama mp3 içine atılmıyo başka bir dangalak uzantıya cevirip atıyorsun falan.Para lağzım günlük para . Okul desen 2 yıllık okul 5 sene oldu hala bitmedi.2 dersim var verdimmi oh be diycem.
Onun dışında hayatıma karışan kimse olsun istemiyorum.Hep kitap okuycam dedim bir okuycak kitap bulamadım.
He birde günlük rüya gördüm,fena bir şeydi.Bütün insanlık ölüyor ve denizin ortasından İsa heykeli cıkıyor.İnsanlığın tekrar evrimleşmesi gerektiğini söylüyor.Daha sonrasında kitaptan bir şeyler okuyor cüppesinin altındada ve karşı gelenler gün geçtikçe yaşlanıp İsa'ya bir şey olmuyor.Bir tarafım açık kaldı galiba .
öyle işte akşam gene yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

aga sabah erken kalktım taksime gittim WAT işlerim vardı para falan yatırdım canlı canlı 500 euro yatırınca insanın içi acıyomuş beaa çok kötü oldum,12de dersim vardı ben 1de şirketten çıktım dedim boşver dolmuşu bin otobüse ucuz ucuz gidersin zaten 7 saatlik temel sanat 2 saat geç gidiyim ne olcak dedim bostancıya geldim telefonum çaldı arıyan babamdı nerdesin lahn sen burdayım baba tüü sakın gelme birdaha :S:S:S:S:S:S pardon cıvıdım arkadaşım aradı işte ders iptal oldu dedi halay çekerek eve geldim şimdi börgır king den yımak söyledim o gelsin onun yiycem akşamda poker oynıycaz arkadaşlarla yarında boş günüm mükemmel oldu yani
Sosyal ağlarda paylaş

iiden iiye rahatsiz bi insan olmaya basladim.. zippoyla oynamadan duramiyorum. bi kac yerde uyari aldim "salonu terkedinceye kadar cakmaginizla oynamayin" gibisinden.

leyn rahat duramiyorum !

ayrica sokak cocugu oldum iice.. 1 haftadir ilk defa eve ugradim. ama sanirim yine cikicam :S
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...