Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük 26 saattir uyuyorum sıkılıp kalktım sonunda..
ne iğrenç bşey hasta olmak ya, yutkunamıyorum ateşim var. karnım aç yemek yiyemiyorum, ilaç içebilmek için acı çekerek bişiler yemeye çalışıyorum.
böle yoğun bi tempoda (öss temposu) kaymaya niye gittim bilmiyorum ama allah cezamı verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük akşam sonunda kurs başlayabildi. sınıfa girdim şöyle bi tipleri süzdüm çoğu benden büyük hatta 35-40yaşlarından amcalar bile var=) bi bilgisayara iki kişi düşüyo benim yanıma bi abla oturdu çocuğu fln varmış evde durmaktansa geleyim bi iki bişey öğreneyim modunda hatun,2dk da bana hayatını anlatmaya başladı karnım aç dedim tam bi anne şefkatiyle çantasından kraker çıkardı verdi=P
bi tane profosyonel fotoğrafçı var çok uzağıma oturduğu için kaynaşamadım ama yapışıcam oda da fotoğrafada fazlasıyla ilgiliyim bi kaç bişe öğrenebilirim ondan.
bi dene de daş gibi bi eleman var ben coolum havalarında biraz ama du bakalım haftaya kanka nbr? boyutuna gelirim onunla da=) boyu benden kısa olmasa yazardım bile ama boydan kaybedio
bi tane daha seçil diye arkadaşım oldu
şuanda sınıfın yarısından fazlası web konusunda bilgisiz tek cahil ben değilmişim ondan da rahatladım=))
dün animasyondan başladık bakalım kurs sonunda kendi sitemizi oluşturup sınav olucakmışız hadi bakalım şimdilik sevdim kursuda,hocayıda,diğerlerini de. bakalım zamanla düşüncelerm değişicek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

asinanyavuz said:
@eisenheim, geçmiş olsun. çok çabuk?

@günlük. 4 günde dağıttım helal olsun bana. şimdi toplayamazsam yazık olacak bunca emek. ehüehü ama yok toplicam. haftasonu güzel fırsat. sevdim ben çalışmayı. möö olcam iyice, kararlıyım.

ehü haftasonu yalan oldu günlük, unut toplamayı ve ekstra ders çalışmayı. ankaradan arkadaşlarım geliyormuş. ders çalışıcam dersem öldürürler beni. neyse artık haftaya toplarız. bari o yalan olmasa...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük kursum süpperr gidiyo çok seviyorum kursumu=P
tamam bazı konular çok sıkıcı ve ilgimi çekmiyo ama bi çok bilmediğim şeyleri öğrenip yapabilmek çook güzel=)
hadi bakalım seneye de grafik yada bilgisayarlı muhasebe kursunu düşünüyorum ne öğrensem yanıma kar
çok çalışmalıyım çoook=P
Sosyal ağlarda paylaş

azarı üstüme alıp yarından itibaren ab projesinin organizasyonunu sırtlanıyorum. az zaman, çok iş. cvleri hazırlamak lazım, insanları toparlamak lazım, nisana sunulacak proje nisana!

aradan fotokopi parasını gözden çıkarıp metinleri çektirip teze başlamam lazım. hazirana da az kaldı.

6 Nisanda, Filiz Ali bizim oyunu izlemeye geliyor. Aynı gün DT İzmir müdürü, GSF Tiyatro Bölüm başkanları Özdemir Nutku ki hocamın hocası, ve Hülya Nutku bizimle. Oyun "Sabahattin Ali". Açılışta şarkıyı söylerken sesim titrer herhalde, hocamın hocası BTA'da of be O_o. Hele ki Filiz Ali. Amanın. Heyecan bastı ama çalışma aşkı veriyor böyle şeyler. Sonra 17 Nisanda Enstitülüler bizimle yine, onları görmek, konuşmak, dinlemek, beraber Ziraat Marşı söylemek var yine. Bunları nasıl bırakırım ben okul bitince düşünmek istemiyorum.

o kadar yorgunum ki böyle, bir de oyundan yürüyerek döndük, merhaba ebecim. sahnede bir dilim takılmış tiradımı atarken yok böyle bir şey ahah. sabahın 9undan 5ine kadar da okuldayım, buradan programı çıkaran hocama da koca bir alkış istiyorum. oyuna hazırlığa yetişene kadar anam ağladı. çarşamba provaya da böyle. bir de paso başım ağrıyor, göz doktoruna gitmem lazım sanırım. İstemiyorum lensti gözlüktü aman ya.

annemi istiyorum. evet.

ağlasam sesimi duyar mısınız mısralarımda

sdf
Sosyal ağlarda paylaş

I taste like the dreams of the mad children

darkness87 said:
günlük kursum süpperr gidiyo çok seviyorum kursumu=P
tamam bazı konular çok sıkıcı ve ilgimi çekmiyo ama bi çok bilmediğim şeyleri öğrenip yapabilmek çook güzel=)

utopia said:
Açılışta şarkıyı söylerken sesim titrer herhalde, hocamın hocası BTA'da of be O_o. Hele ki Filiz Ali. Amanın. Heyecan bastı ama çalışma aşkı veriyor böyle şeyler. Sonra 17 Nisanda Enstitülüler bizimle yine, onları görmek, konuşmak, dinlemek, beraber Ziraat Marşı söylemek var yine.

insanın sevdiği şeyler ile ilgilenmesi ne güzel..

bizde mi? hmm yeni bir şey yok.. tatsız şeyler sadece

*gümrük işlemlerimizi halledicek firma kazıkçı çıktı
*binyetmişbir senesinde sanıyorum malazgirte girerken yaptığımız analizlerde hata olduğu söyleniyor ve bir daha yapmamız isteniyor. -sıkı durun- ama elimizde bu yapıcak alet edevat yok!
*ben hâlâ uygun ekran kartı+yeterli güç kaynağı+ anakart+düzgün ram=cebimdeki$ problemini çözemedim. zaten aslında cebimde € var $değil.
*sabahlara kadar bir yandan kısa kolon makaleleri diğer yandan ekran kartı incelemeleri okuyorum. ikisi de ders gibi! sıkıcı şeyler.. sabaha kadar dediysem harbi sabaha kadar! 6'da falan yatıyorum genelde ve 11'de kalkıyorum
*pasaport işlemlerini de ertelemek zorunda kalıyorum. çünkü ne bilgisayara ne gümrüğe ne kadar para gidecek şu an kestirmek zor. bi tanesini halletsem diğerlerini de öngörüp çözüm bulucam sanırım
*bir de blog'un berbat görüntüsünü adam etmek istiyorum. ancak henüz elim değmedi. heh..

kısaca boş işlere bir ömür harcama yolunda hızlı adımlar ile ilerliyorum! "bugün kendim için ne yaptım?" sorusuna verebildiğim cevabın "ee banyo.." olması bende sadece bi tane daha dasaaa olsa da onu dövsem hissi uyandırıyor.

bu yoğunluk değil, hedefsizlik. ve başkalarının düzensizliğinin acısını çekme. aslında gün boyunca dışarıda hava güzeldi. çıkıp gezseydim? imkan olmadı ki hiç.. yorgunluk, uykusuzluk bunlar hiçbir zaman dert değil. gelip geçici şeyler, hepsi sadece fiziksel. zor olan "ben ne yapıyorum yaa!" dediğini farketmek, nefes aldığında ciğerlerinin olduğu yerde bir sıkıntı, sıkışmışlık hissetmek. garip, rahatsız eden, iç burkan bir tat almak hayattan. ve o tadın üstüne sinmesiyle.. tatsızlaşmak

bu kaybolmuşluk hissiyatı başka bir şey değil
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun bir süre geçmesine kadar halen daha durumu kavrayamamıştım ki en son öğrendiğim şey bunu yapmamda bana çok yardımcı oldu sanırım.

Açıkçası bu kadarını ummuyordum veya elime geçen bilgide bir yanlışlık söz konusu bilemiyorum. Ancak her halukarda şöyle birşey var ki artık sonu tükettik gibi görünüyor,en azından karşı tarafın düşüncesi bundan ibaret. Bu durumda bana kalan tek şey durumu kabul etmek oluyor.(savaşmaktan mı kaçıyorum acaba?)

Sanmıyorum zaten gerçekten değerli birisi olsaydı düzgün bir zamanı beklerdi diye düşünüyorum. Bu olanları ve önceki gelişmeleri düşünmekten kendimi bir türlü alamıyorum.Sanırım buda bende bir tür sürekli mutsuzluk haline yol açıyor.Acaba bu işin içinden nasıl çıkıcam çok merak ediyorum.

Bunun yanında birde insanlarla ilişkilerimde garip bir şekilde ters bir gidiş seziyorum sanki yada son zamanlarda aşırı derecede her konuda titiz davranmaya başladım bilemiyorum. Herhalukarda psikolojik olarak bir çöküntüye yol açtığı kesin son 1 ayda gelişen olayların.

Asıl sorun bunları atlatmaktaki sürecin nasıl işleyeceğini bir türlü kestirememek. Gidişat 5 sene önceki olayların tekrarlanabiliceğini gösterir durumdaki bu benim için olabilicek en kötü sonuç olur büyük ihtimalle çünkü tam olarak o dönemlerden tamamen kurtulmuşken tekrar geriye gitmek bu olayın sonsuz bir döngüye girdiğinin göstergesi olucaktır.

Eh insan bazen kendisine yeni bir hayat yaratmak istemiyor değil,hayat önünde yeni fırsatlarıda sunarken. Ancak gerçekten görmüyor insan...

Günlük içimi döktüm sana resmen,saçmaladım falan...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük =(

You know , one times things got so bad until i had to go one of my friends and talk to him. And told him , " You know , i'm having problems with the man that i love.It seems that I call him on the phone and i just can't get his answer , and then i went to his house and i saw a car parked in the driveway.I knocked on the door , but still my knocks went unanswered. And then I went home and I - I watched television until television went off.And I played my records until I just didn't want to hear them anymore. And finaly I went to bed , but I found myself waking up a few hours later.And tears were running down my face. " And my friend told me , he said "Laura , you just oughta forget about him." But I told my friend , I said , " You know , Maybe you've never been in love like I've been in love. And maybe you've never felt the things that i felt."But this is what i told my friend. I said, "You know , sometimes you get lonely , you get lonely, you get lonely..."
And I cry , I cry...
And tears would fill up in the weels , in the weels of my eyes , aw baby. And it got so bad , it got so bad, till one time I thought I'd roll myself up in a big ol’ ball and die.And then , I met you darlin' , and you smiled at me , Oh , Oh it was suck a pretty smile, yes it was. And you reached out your hand. You helped me , i'm glad , i'm glad baby..

Ühüühühhüh Lenny Williams :( Üzüyosun beni.

//.-
Sosyal ağlarda paylaş

günlük okul,iş,kurs hayatım sadece bunlardan ibaret
ama değicek günlük hepsine değicek gün gelicek emir alan değil emir veren kişi olucam=)
"istediğin bişeyin olmamasını dert etmeden önce düşün ne kadar istiyorsun?" bu sözden yola çıkarak iş hayatında çok iyi yerlere gelmek istiyorum oyüzden bu stresli,yorucu günlere dayanmalıyım.

öyle işte günlükçüm bunun dışında ofiste bilgisayarlar değişti yeni bilgisayarımdan yazıyorum şimdi=P

haftaya cumartesi uludağa çıkıcaz=)

kurs güzel gidiyor ama yanımdaki abla çok konuşuyo günlük hocanın anlattıklarını kaçırıyor sonra bana sorup duruyo şimdilik sabrediyorum ama patlicam yakında o olucak.

şimdilik yeter günlük çarşambaya kadar yokum kaçtım ben=P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...