Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

cumartesi gecesi izmir
şaka mı bu?
hadi onu geçtim cuma sabahı ankara ne ya?
1 hafta
napıcam ben izmirde?
ankarada daha planlarım,yapılcak işlerim vardı
bana sormadan nasıl bilet alırlar
hem de uçak
bu evde kimse benim uçmaktan korktuğumu bilmiyor mu?
'alo gizem cumtesi için alıyoruz bileti sana uygun mu?' diye sormak bu kadar mı zor?
süprizmiş
bunun neresi süpriz?
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi yavru bak ,

robinson çalıyo biz kopuyoruz.
meteleğim yok bugünlerde.
sağolsun sigara ihtiyacımı tellos baba karşıladı marlboro lightlarıyla . 2 tur attırdı abimiz caddede .

eve geldim 5 gibi .
biraz rahatsız olmuşum boğazlarım ağrıyor .
başımın ağrısı daha iyi de uyuz oldum boğaz ağrıma.
yarın ne yapıcamı bilmiorum ama sakal traşı olucam , paraya ihtiyacım var ama mağazaya gitmek istemiyorum fuck ya.

param yok pöf .
Sosyal ağlarda paylaş

kadim dostum günnük
nbr
olm ne durumda olduğumu bilsen oturup ağlarsın lan halime..
o denli bok durumdayım yani.finaller bitti notları öğrencem yarın..eğer kaldıklarım varsa bide işim yokmuş gibi onlarla uğraşcam.
günlük ne kadar zaman olduğunu unuttum kız arkadaşım yok olm..şöyle sımsıkı sarılıp gözümü kapatabilceğim bi kız arkadaşım yok..arkadaş olarak kız yığınla ama sevgilim yok günlük.lan aşık olduğumda yaşadığım duyguları yaşamayı özledim..

burda anlattıklarımıda sadece sana ve çok yakın iki arkadaşıma anlatabiliyorum günlük..demekki sen en yakın 3. arkadaşımsın.
bütün yazdıklarımda ciddiyim günlük senin yerin büyük..
başka yere güvenipte günlük bile yazamıyorum

ben bağımsız olmadığımı düşünmeye başladım günlük.kendi evim arabam olması hayalim hala..ve ben kafama koyduysam yaparım günlük..okulum bittiği an başlıycam para biriktirmeye..
6 aydır aynı saatlerde yatıyorum gece 3-4 gibi.. 6 aydır "sen daha yatmadın mı?" demekten bıkmadılar günlk.. evde bira çekiyo cnm..ama içemiyorum babam var diye.. özgür olmadığımı bu yüzden düşünüyorum..ve istediğim saatte eve gelme durumum filan yok..gerçi bu zamana kadar aileden aldığım eğitim vb. şeyler yüzünden sabaha kadar eğlenicek bi adam deilm ama bazen canım onuda yapmak istiyo..ama ailem merak eder vb. düşünceler yüzünden bu pek mümkün olmuyo özel durumlar dışında..

ve günlük ben mesleğimden ötürü bazen eve gecenin bi saatinde gelicem..her cuma olduğu gibi..geldiğim gibide yatmak istmiyorum mesela ama gürültü olmaması için yatıyorum..burda yine kısıtlandığımı hissediyorum..ayrı bi eve çıkacak kadar maaşta almıyorum..okulumun bitmesini beklemek zorundayım sanırım..
Allaha şükür şu an herşey yolunda günlük iş bakımından bi sıkıntım yok yani..okuldan sonrada orda çalışıyo olursam ne mutlu bana..
oh mis.

bana bu sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim günnük
dinleme inceliğinide gösterdiğin ayrıca teşekkür ederim..
sçs..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük günaydın dünden beri web tasarımıyla ilgili bişeyler öğrenmeye çalışıyorum internetten. ufaktan ufaktan uygulama yapmaya çalışıyorum işte. ne güzel bi duygu lan günlük artık hiç boş günümün olmaması:P okul,iş,kurs:S 30lu yaşlarımı düşünüyorumda çok iyi yerlerde olucam günlük oyüzden şimdi çok çalışmam lazım. iş kolik olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimi görüyorum da sorun değil şimdilik:P

buarada günlük oğuzumu özledim ben. hiç uğramıyo artık ofise:(

ayrıca burdan müdürüme sesleniyorum günlük yeter artık 1 haftadır bursada ne kadar sektör varsa mail adreslerini topladım. 3000'e yakın mail var yeter artık!!!! hala mail topla diyip duruyo deli olcam ya:? bugünde kesin dicek mail topla mail topla off günlük biri bu adamı durdursun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...