Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ben geldim yine.
korkma bu sefer cok kalmicam.

cok daraliyorum gunluk
cok fena yani
hayat falan, of ne sikici ne bunaltici ne monoton ne boyle bişey ki insan kaçip kurtulma istegi ile yanıp tutusuyo.

finallerim geliyo
finaller
of adi bile korkutucu
tirs tirs mode on

kaç kaç sezgin geliyo
kaç ulan roya sinav yapcakmis
ne projemi varmis
benim diffdend e notum yokmus
acep 101 olayı nolcakmis
WHY MUST GOD PUNISH ME THIS WAAAY

deliriyorum sanirim
davullar caliyo kafamda dumdumdum
seslerinin ritminde 5 cinayet isleyebilirim ve cok eglenirim de
temel icgudu 2yi izledim az once
aman diyim kekek.

donde estas yolanda
Sosyal ağlarda paylaş

dasaa usulü o an çalan tracklerle yazmayı deneyeceğim bugün. gerçi tek parça sanırım hepsini alacak.

murat çelik – seyyah

garip rüyalar serisi 2 gündür devam ediyor. normalde çok fazla rüya görmeyen ben 2 gecedir uzun rüyalar görüyorum, uzun zamandır görmediğim insanları görüyorum hatta sadece resmini gördüğüm insanlarda dahil olmak üzere çok fazla insanı görüyorum. belki seni bile görmüşümdür günlük. bazıları gerçekten can sıkıcı rüyalar oluyor, uyanınca moralini bozuyor, çünkü bazı şeyleri hatırlatıyor.

yılın son günü ve yılın ilk günü ödev yaparak, evde yüzüm sirke satarak geçti. gelen bilimum davetleri mümkün olduğu kadar nezaket içerisinde reddettim. evdekiler “ne oldu buna” bakışları fırlattılar 2 gündür. çok bunaldım sanırım, kırmak istiyorum bu döngüyü ama mümkün değil. son 2 hafta. gerçi burada kendime yeni bir soru yöneltiyorum: sonra ne olacak? ne değişecek? büyük bir ihtimalle hiçbir şey. ama insan umutla yaşıyor işte. bu arada ilk defa bir yıla yoğun bir umut hissiyle giremedim, değişime olan inancımı yitiriyorum. önümü göremiyorum, bulanıklaşıyor gittikçe. herşeyi zamana bırakmak en iyisi sanırım.

murat çelik – itirazım var

birşeylerin yanlış olduğunu çok iyi biliyorum. ama çözemiyorum be günlük. denedim olmuyor. bugün ilk defa hiç tanımadığım biriyle dertleştim, garip birşeydi. ama güzeldi, seni hiç tanımıyor, sende onu hiç tanımıyorsun. hatta bir ara dert bile kapıştırdık :p benim dertlerim kazandı :p garipti neyse. bir daha dertleşemeyeceğim sanırım, o kimse onunla. zaten dinlemek, anlatmaktan daha iyi galiba.

vega – yok

facebook garip bir yer. dünyanın küçük olduğunu düşündürtüyor. bilmem nereden arkadaşın ile başka bilmem nereden arkadaşın arkadaş çıkıyor şaşırıyorsun. hemde çok alakasızken. yine bir kaç tane friend sildim. zaten geniş olmayan çevremi daraltıyorum sanırım. gittikçe içime de kapanıyorum, oh ne güzel(!) ne güzel(!).

3 doors down – here without you

şu playlisti kesinlikle değiştirmeli. winamp zaten her zaman bana karşı olduğunu hissettiriyor. bu kadar tesadüf olur mu bilmiyorum, ama bazen ruh halime göre seçiyor parçaları sinir oluyorum. hastalıklı düşüncelerden kurtulmam gerektiğini hatırlatıyor bana. imkansızlardan vazgeçmenin gerekliliğini, vazgeçemeyişin bir yenilgi olduğunu.

okula geri dönelim. son 2 hafta. perşembe bir persuasive derdi var. yapamayacağım galiba 10 dakika net nasıl konuşacağım ben. grup olmasak belki daha rahat olabilirdim. şimdi paslaşmamız, “herşey kontrol altında, süperiz, biz bu işi biliyoruz” imajı bırakmamız gerekiyor. dersleri ekmek istiyorum, ama üf son haftalardan soruyorlar işte finalde kalıyorsun girmeyince öyle. zipleyip yarına sıkıştırsalar, sabaha kadar anlatsalar dinlerim ama haftaya yaymayın ya üf. perşembe gününden eve dönmek istiyordum ki, cuma quiz varmış, yalan oldu. doğum günüm de sanırım da pesimist düşünceler ile geçecek. gerçi kuzenim gelecekmiş, onunla takılabilirim sanırım.

anathema – shroud of false

herşeyi zamana bırakmak lazım evet. çözülmüyor böyle hiç birşey anca kendinden bir şeyler kaybediyorsun. elindekinin kıymetini bilmek için de kaybetmek gerekiyor, keşke önceden görebilsek.

epica – solitary ground
living at different paces
evading into various places
my compass has broken
i'm losing the way
an ongoing madness has lead me astray

her zamanki gibi bu kadar dert yanmaya rağmen, hayatta hiç mi güzel şeyler olmuyor? oluyor tabii ki. insanlar mutlu oluyor. sende o(nlar)ın mutlu olduğunu görüp mutlu oluyorsun. arada bir “neden ben mutlu değilim?” düşüncesine kapılıyorsun, sonra amaan bende mutluyum o(nlar) mutluyken deyip geçiştiriyorsun. hayat güzel bir yer. fazlaca renkli.

vega – ısınamazsın ağlarken

son olarak sihirli değnek bulan biri olursa lütfen bana da haber versin...

edit: gereksiz ps
Sosyal ağlarda paylaş

yeni döndüm gibi bişi

ve nihayet
home sweet home..

gittik, yedik, içtik, güldük, uyuduk, yedik, içtik, çikolatalı fondü yedik döndük.. hmm kabaca böle..

gülme olayının bokunu çıkardığımızı 22:00'den 04:00'a kadar falan (saatler sıkıştır, dakikası dakikasına bakma imkanım olmadı lan!) deliler gibi güldüğümüzü söyleyebilirim.

toplu halde bir şeyler yapmak güzel.

yemek esnasında erol taş gibi hindi yedik karşılıklı! böle elle tutup butu ısırıp koparıp sonra ağzında et varken gülüyorsun falan.. heh onun biraz daha kibarı galiba.. bi kere eti kağıt peçete ile tuttuk ve sadece bi iki kere kötü kötü gülüp ağzımızdaki etleri sergiledik.. ama eğlenceli miydi dersen, süpper lam! derim.. herkeş bi kere yapmalı ^_^

yemekler süperdi, o kadar çoktu ki çoğu arttı.. oburcan bi bünye olarak bu beni üzdü..

gece boyunca aşırı gülmeler esnasında bi kere muz yerken bi kere de mandalina yutarken boğuluyordum. ama çok güldüğüm için geri geldiler! kişisel heimlich manevrasi falan gibi bişi oldu sanırım. ama çok eğlendik.. uzun zamandır bu kadar çok gülmemiştim. sağ yanağım hâlâ ağrıyor kasıldığında! gerisini sen düşün..

05'ine ödev, 08'e final, 11'e final+ödev! gibi bi tempo var.. sonrasında ise 27'de ders anlatacağım(!)ben mi? neyse ki çok ciddi bişi değil.. gençlere (ben yaşlandım sanki! gençlermiş. ben gencim lam!) ders anlatıcam ki topluluk karşısında konuşmam gelişsin, seminerlerde sorun çekmiyeyim.. yeni insanlarla tanışmaktan nefret ettiğimi söylemiş miydim? õ_Ô

aylık planımız bu, yihu.. gülmeye devam dasaaa efendi, son gülen iyi güler! diyorum kendime.. bu arada ingiltere işi yattara sanki.. adamlara dayatma yapıp kabul ettirmeye çalışacağız ama hadi bakalım. bence yemezler

böle bişiler işte.. sayaç 1tur daha döndü 2008yazdı ekranda, günü bahane edip eğlendik falan. ama eski tas eski hamam değil mi sonuçta, devam ediyor işte koşturmaca. hayat galiesi, ne durdan anlar ne oturdan ne de değişen zamandan..

keşke her yeni yılda sadece sayaç değil biz de değişsek veya sıfırlansak. dark city gibi yeni bir kimlikle uyansak. eheh olmuyor işte be, ne yaparsın? koşturmaya devam. eğlendiğini kâr say sen kendine..

o değil de, ne güldük be!

edit: ha ha! güncelleme süresi bitmemiş.. lam bu sene yemen'e mi gidek yahu.. ny times, travel okuyordum ordan aklıma geldi. güzel olur vallahi
Sosyal ağlarda paylaş

sevgılı gokce son 10 senedır yılbasına alkolle gırıodum bu sene bı degısıklık yapıp alkol almadım ...sence bu sene hıc ıcmeyecekmıyım...haklısın bende ınanmadım ıcmeyecegıme hatta su zuladan votkayı cıkartayımda ıceyım barı...canım sıkıldı yıne gokce...neyse ben bıraz demleneyım yarın gorususuz...
Sosyal ağlarda paylaş

olm lan.
anların vahşileştiği bu vakitlerde digital love diye bir şarkı dinleyip ah bir mandalinim olsa da yesem diye düşünüyordum.
mandalin diyince de aklıma sen geldin, dedim bir şeyler yazıyım şu totoşa...
ama yazamıcam gibi, sıkıldım bile. lolz.
neyse gidiyim uyuyayım filan.
gn.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lan.
çarşamba günü okula gidiyorum ben şu an lolololol. gerçi kaçırdım misal otobüsü geç gidiyorum ama. GİDİYORUM?

akşama konser provası var ayrıca. normal provamdan sonra. lüften sesim kısılmasın çünkü kendimde bi farenjit eğilimi görüyorum, cıngar çıkar.

öf. gidiyorums kthxbb.
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük sağa yazmayalı baya oldu.

özledim seni evet.
ç.n.: ne özlicem lan sie lol

neyse, efendime söliyim, okul hayatından iice koptuğumu hissediyorum günlük, şu bayram ve yılbaşı olayı beni iice uzaklaştırdı derslerden, pazartesiden itibaren tonla final var fakat bu kadar konu açığını nasıl kapatıcam bilmiyorum.

neyse salla yaparız bişiler.

yılbaşı çok ilginç geçti lan. çok komik olaylar geldi başıma. ama şimdi anlatamıcam zira hem uzun sürer hem de uykum var.

evet uykum var yatıcam ben. gideyim uyuyayım, sabah 4te kalkıp ders çalışayım^^.

hayatın gerisinde de bişi yok valla. boş işte. öyel yaşıoz ot gibi. negzel, memnunum ben ekieki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...