Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

agatha kırısti canım çok sıkkın deil ama böle bi sıkıldım
uykum geldi ama yataga giresim yok anlıyomusun
bi de bi tane sivilcem var kronikleşti anasını belliyim geçmedi iz kaldı canımı sıktı moralimi 0ın altına düşürdü.
ne zamandır yazmıyodum sana
sanki çok şey kaybettim
günlük sende gaysın olum
hadi aeo kib scs ggd avso
Sosyal ağlarda paylaş

Arkamda kuzenim Level okuyor. ulan sayfa çeviriyor bir de, canım acıyor resmen sayfaları çevirirken arkadaş, niye ki.

Yeni yıla balkonda bissürü kızlar şampanya patlatarak girdim. Griswold işiyordu, bana o kadar bok attı, işeyerek girdi adam, bunu belirtmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, değişiklik yapıp ailemle girdim yeni yıla, uzun süredir onlarla girmemiştim. Dışarılarda takıldığım zamanları hiç aramadım, evde olmaktan mutluydum.

Ailemin önemini anladım valla.

OH, GOOD LORD!
Its a CHRISTMAS MIRACLE!

Bundan önce bir ton insanla takıldım yıl başlarında, özel günlerde. Şimdi hiç birisiyle görüşmüyorum. İnsanlar gelip geçiyor.

Evim güzel evim.

Ne diyim. Güzel bir yıl başıydı.

Hatta dur, hazır sevgi pıtırcığı olmuşken burdan tüm pati ahalisine sesleniyim.

EY İNSANLAR! SİZE EMR...
ohom, dur. konsept uymadı gibi pek.

Şöyle ki;
Tüm pati üyesi insanlara yeni yıl şans getirir umarım.
Yeni yılınız kutlu olsun.

İşte böyle günlük. Uyumak lazım baksana, saat 5:36 olmuş.

Santa amca ve 9 geyiğine saygılar.

Bu arada. Ben bir şey mi kaçırdım lan, bu pati'deki yıl başının ardından pc başına geçip ard arda topiclere cevap yazmak gelenek midir nedir? Nereloloyor lön, ben niye bilmiyorum?

postun soundtracklerine ulaşmak için tıklayın.

JUST BEAT ITTT!! beat itt! BEAT ITTT!! beat it!, no one wants to bee defeated, showing how funky and strong is your fight (eah!), it doesnt matter whos wrong or right, JUST BEAT IT! beat it! JUST BEAT IT! beat it! JUST BEAT IT! beat it! JUST BEAT IT! beat it, UH!

Eğlendim sabah sabah. Ama şarkı filan derken uykum kaçtı gibi. =

İnanmak başarmanın yarısıdır der yatarım. tekrardan, hepi niüv yiır.
gn.
Sosyal ağlarda paylaş

HOLY SHIT! Günlük lan bitti sonunda. Tabi şimdi 2007 olarak anlaşılıcak ama zerre kadar umrumda değil yeni yılın gelmiş olması filan :D

Bahsettiğim şey çok eski bir oyun. Türk yapımı Bilgisayar üzerinden FRP oyunu. Gerçekten çok kaliteli, über bir oyun. İstanbul Efsaneleri Bölüm 1: Lale Savaşçıları. Gerçi 2.sinin çıkmayacak olması insana büyük üzüntü veriyor olabilir.

Bir de geçenlerde farkettim. Oyunun tam çözümüne bir türlü ulaşamadım. Hani ille kullanacağımdan değil ama yıllar önce -evet küçücük miniminnacık bi çocukkene- bitirdiğim oyunda şimdi oynadığım zaman 1 yerde takılmış olmam sinirlerimi bozdu. Sonrasında -Lexi saolsun kütüphane demesi yetti- geçtim bir şekilde de :D Ama yok yani tam çözümü. Acaba tam çözüm hazırlasammı diye düşündüm şimdi kendi kendime. Bir de ipuçları filan böle. Hoş olur yani dimi lan günlük :D

Öyle işte. İşim gücüm yok ondan oluo hepsi :D Bi de düşündüm acaba remake mi yapsam oyun için diye de. Hala daha düşünüyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...